Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Wiadomości

23 January 2019, Urząd Gminy Chojnów,
Przedstawiciele władz gminy odnoszą się do sprawy podwyżki za dzierżawę domków w Rokitkach
Przedstawiciele władz gminy Chojnów odnieśli się do sprawy podwyżki za dzierżawę domków letniskowych w Rokitkach. Prezentujemy artykuł nadesłany przez Urząd Gminy.
23 January 2019, admin, All comments: 4
Mieszkańcy ziemi chojnowskiej nominowani do tytułu Osobowości Roku 2018
Jerzy Janus, Mariola Pyrz, Magdalena Fichtel, Jan Serkies, Bartłomiej Giersok oraz Daniel Janusz znaleźli się wśród nominowanych do tytułu Osobowości Roku 2018 w plebiscycie Gazety Wrocławskiej.
23 January 2019, admin, All comments: 0
Żyję by się włóczyć, włóczę się by żyć...
Tadeusz Rybczyński - założyciel amatorskiego Klubu Psich Zaprzęgów Sfora Chojnów, miłośnik zwierząt, przyrody, lasu oraz samotnych górskich wędrówek... był gościem piątkowego spotkania zorganizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
23 January 2019, Partnerstwo,
Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na Galę Disco w Lubinie! [WYNIKI]
Czadoman, Cleo, Piękni i Młodzi, Playboys, Defis, Cliver, Power Play, After Party, Exaited, Bayera, Luka Rosi, Dejw, DjOmenio , DjDisco&Mc Polo... to artyści których będziemy mogli usłyszeć już 26 stycznia na Gali Dico w Lubinie. Mamy dla was podwójną wejściówką - by zdobyć szansę na jej wygranie wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.
22 January 2019, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Semestralne kalkulacje - szóstka z plusem dla SP4!
Koniec semestru w szkole to czas pewnych podsumowań, refleksji, tworzenia nowych planów. Wnikliwa analiza pozwoliła nam na wyciągnięcie, zdawałoby się jedynego słusznego wniosku - oby tak dalej! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Działania powzięte z inicjatywy Dyrekcji, nauczycieli i uczniów w dobiegającym końca semestrze, przyniosły nam wiele sukcesów, radości, pozwoliły na rozwój naszego zaplecza narzędzi i środków dydaktycznych.
22 January 2019, admin,
W Urzędzie Gminy trwa protest właścicieli domków letniskowych
W Urzędzie Gminy Chojnów trwa pikieta właścicieli domków letniskowych w Rokitkach. Protestujący sprzeciwiają się nowym stawkom czynszu za dzierżawę gruntu, które wzrosły o ponad 700 procent. Zdaniem wójta, podwyżka spowodowana jest gminnymi planami inwestycyjnymi.
22 January 2019, admin, All comments: 0
Poznajesz pieska ze zdjęcia?
Poznajesz pieska ze zdjęcia? Przybłąkał się do jednego z domów w Chojnowie...
22 January 2019, admin, All comments: 0
Awaria na przyłączu wody. Brak wody w części Chojnowa
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o awarii na przyłączu wody i przerwie w dostawie wody.
22 January 2019, admin, All comments: 0
Droga do Bolesławca nieprzejezdna. Tragiczny wypadek w Wilczym Lesie
O godzinie 3:40 w Wilczym Lesie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Droga krajowa nr 94 w kierunku Bolesławca jest tymczasowo nieprzejezdna - wyznaczone zostały objazdy.
21 January 2019, admin, All comments: 0
Akcja drogówki na terenie powiatu legnickiego
Do godziny 22:00 na terenie powiatu legnickiego trwać będą policyjne działania pod kryptonimem...
21 January 2019, admin, All comments: 1
Wkrótce ferie, a wraz z nimi zmiana godzin otwarcia chojnowskiego basenu
28 stycznia w województwie dolnośląskim rozpoczynają się ferie zimowe - a co za tym idzie - przerwa w zajęciach szkolnych na basenie i zmiana godzin otwarcia chojnowskiej pływalni.
21 January 2019, admin, All comments: 1
Coś dla Babć i coś dla Dziadków
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, w dniu jutrzejszym natomiast uczcimy naszych Dziadków! Z tej okazji pragniemy złożyć chojnowskim seniorom (i tym babciom i dziadkom co za seniorów jeszcze się nie uważają) najserdeczniejsze życzenia!
21 January 2019, admin, All comments: 0
Mieszkaniec gm. Chojnów dwukrotnie zatrzymany za jazdę na podwójnym gazie i z podwójnym zakazem
W miniony weekend funkcjonariusze policji zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który dwukrotnie pomimo posiadania podwójnego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł za kierownicę samochodu, będąc pod wpływem alkoholu...
21 January 2019, admin, All comments: 0
Zaginęła siedmiomiesięczna kotka. Prośba o pomoc

Do naszej redakcji napłynęła prośba o pomoc w sprawie siedmiomiesięcznej kotki, która zaginęła 16 stycznia w okolicach ulic Żeromskiego i Goleszańskiej.

21 January 2019, Partnerstwo,
6 wskazówek, jak dbać o pralkę, aby służyła Ci latami

Zakup pralki to jedna z największych inwestycji w sprzęt AGD, jakich zazwyczaj dokonujemy. Dobra pralka może nam służyć latami, sprawiając, że nasze ubrania zachowają swój fason i kolor nawet przez kilka sezonów. W jaki sposób o nią dbać, aby służyła nam przez długi czas? Czego się wystrzegać i co robić, korzystając z pralki? Sprawdź w dzisiejszym poradniku.

20 January 2019, admin,
Ostatni tydzień wizyt duszpasterskich. Zobacz kiedy odwiedzi Cię ksiądz
Przedstawiamy plan wizyt duszpasterskich w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w kolejnym tygodniu stycznia.
19 January 2019, admin, All comments: 0
Chojnów i okolice: Ogłoszenia za darmo!

Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

18 January 2019, Kasia_, All comments: 0
Koncert noworoczny w wykonaniu uczniów SOM

Wczorajszy wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji upłynął w muzycznej atmosferze. W sali widowiskowej umiejętności muzyczne zaprezentowali młodzi chojnowscy muzycy.

18 January 2019, admin, All comments: 4
O godzinie 17:00 początek żałoby narodowej. Wojewoda ogłosił trening systemu ostrzegania
Zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy, od godziny 17:00 na terenie całego państwa obowiązywać będzie żałoba narodowa.
18 January 2019, Kasia_, All comments: 1
Mieszkanka Chojnowa skończyła 101 lat

17 stycznia swoje 101 urodziny świętowała pani Władysława Osesik – najstarsza mieszkanka naszego miasta. Solenizantkę odwiedził burmistrz Jan Serkies.