Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Kultura i Rozrywka

27 marzec 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Legnica Jazz Day

Legnica co rusz rozpieszcza wszystkich fanów dobrej muzyki. 13 kwietnia br. w klubie Spiżarnia odbędzie się Legnica Jazz Day – święto wszystkich fanów tej muzyki. Słuchacze mogą liczyć na solidną porcję dobrego jazzu za sprawą dwóch zaplanowanych gwiazd wieczoru - Maciej Fortuna Trio oraz Adam Kawończyk Quartet.

14 marzec 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
KAT & Roman Kostrzewski w Spiżarni!

Grupa, będąca prekursorem rodzimego heavy i thrash metalu zagra w Spiżarni. Wszyscy miłośnicy „ciężkiej” muzyki niech szykują się na 16 marca br. – w Legnicy wystąpi grupa KAT & Roman Kostrzewski!

12 marzec 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Martyna Jakubowicz w Legnicy

Martyna Jakubowicz z zespołem Żona Lota wystąpi w legnickiej Spiżarni. Koncert odbędzie się 17 marca o godzinie 20:00.

08 marzec 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Moc atrakcji z okazji Dnia Kobiet w Galerii Piastów

Już w najbliższą sobotę – 10 marca 2012 r. – w legnickiej Galerii Piastów wystąpi Jose Torres & Havana Dreams. A to tylko jedna z atrakcji, którą z okazji Dnia Kobiet przygotowali organizatorzy!

07 marzec 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jazz i Jasnorzewska

Centrum Kultury Muza w Lubinie zaprasza wszystkich na spektakl muzyczny w wykonaniu Barbary Wrzesińskiej oraz zespołu w składzie: Kuba Stankiewicz - fortepian, Kazimierz Jonkisz - perkusja, Wojciech Pulcyn - kontrabas, Robert Murakowski - trąbka, Borys Janczarski - saksofon.

07 marzec 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Anja Orthodox zaśpiewa w legnickiej Spiżarni!

W ostatni dzień marca szykuje się prawdziwa uczta dla fanów dobrego, rockowego grania. W dostarczającej wielu atrakcji słuchaczom z Legnicy i okolic – Spiżarni – zagra kultowa kapela CLOSTERKELLER!

28 luty 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
strefa de... #101 - Armia i The Wasted

Ponad 20 lat temu na rynku ukazał się album „Legenda”, legendarnej dziś grupy rockowej – Armia. Z tej okazji zespół ruszył w jubileuszową trasę koncertową, zahaczy również o Legnicę.

28 luty 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Marika w Spiżarni!

Polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Marika –wystąpi przed legnicką publicznością 3 marca br. o godzinie 20:00 w legnickim klubie Spiżarnia. Zapraszamy!

23 luty 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Legnica Blues Day!

Był Legnica Jazz Day, teraz pora dla miłośników bluesa. Janet Robin & Łukasz Gorczyca Band i Karolina Cygonek & Jan Gałach Band – to gwiazdy marcowego święta da miłośników tej muzyki. Legnica Blues Day nadchodzi!

14 luty 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oblicza Teatru 2012

Plejada najlepszych polskich aktorów, mnóstwo wspaniałych spektakli teatralnych – to czeka na wszystkich, którzy zdecydują się uczestniczyć w XIV Obliczach Teatru w Polkowicach. Nad imprezą patronat honorowy objęła Anna Dymna.

14 luty 2012, Mirosław Szczypiorski, Wszystkich komentarzy: 0
„Kłos & Dąbrowski Project”Informuję, że podczas koncertu z cyklu „Witelon Music Night”, który odbędzie 21 lutego br. w Akademiku PWSZ im. Witelona w Legnicy zagra formacja „Kłos & Dąbrowski Project”. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp wolny. Są to muzycy młodego pokolenia, studenci oraz absolwenci wyższych uczelni muzycznych z Wrocławia, Katowic oraz Zielonej Góry.
10 luty 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Walentynki z zespołem Video

Galeria Piastów w Legnicy szykuję niemałą niespodziankę dla legniczan i przyjezdnych. Z okazji zbliżających się Walentynek w najbliższą niedzielę – 12 lutego – o godzinie 18:00 wystąpi popularny zespół Video.

08 luty 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Hunter w Legnicy!

To dopiero będzie wydarzenie. W legnickiej Spiżarni zagra Hunter!

07 luty 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyjątkowo koncert z okazji dnia kobiet

3 marca 2012 r. w lubińskim Centrum Kultury Muza odbędzie się koncert skierowany do wszystkich kobiet. Na Dużej Sali zagra zespół Audiofeels.

27 styczeń 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
„SZTUKA KOCHANIA. SCENY DLA DOROSŁYCH”.
Powoli zaczynają się pojawiać propozycje kulturalne na marzec 2012 roku. Jak zwykle lubińska Muza prezentuje propozycje, obok których nie można przejść obojętnie. Jedną z nich jest spektakl „SZTUKA KOCHANIA. SCENY DLA DOROSŁYCH”. 
17 styczeń 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piosenki Stanisława Staszewskiego w lubińskiej Muzie
Początek roku obfituje w wydarzenia kulturalne w okolicy. Do znakomitych propozycji, które znajdą Państwo w poniższych wpisach dołącza spektakl w wykonaniu artystów Teatru SYRENA w Warszawie oraz Krystyny Tkacz, Artura Andrusa i Mirosława Baki - "Nie dorosłem". Piosenki Stanisława Staszewskiego.
17 styczeń 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
„Żarcik à propos” - recital Joanny Trzepiecińskiej
Miłośników subtelnych wokaliz, piosenki aktorskiej i wyjątkowej urody kobiecej zapraszamy na recital Joanny Trzepiecińskiej.
17 styczeń 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Andropauza" w Muzie
W najbliższą niedzielę – 22 stycznia br. – o 18:00 zapraszamy wszystkich do Centrum Kultury „Muza” w Lubinie. Tam w Dużej Sali odbędzie się spektakl „Andropauza - męska rzecz” z mnóstwem znakomitych polskich aktorów.
12 styczeń 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert KGHM w Legnicy - m.in. Hanna Śleszyńska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Piotr Gąsowski
W najbliższy piątek (13 stycznia 2012 r.) legnicka katedra zapewne zapełni się miłośnikami muzyki. Albowiem odbędzie się tam koncert KGHM, na którym wystąpi wiele znanych artystów. Początek koncertu o 18:00.
11 styczeń 2012, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Witelon Music Night" - tym razem Mikromusic
Przed nami kolejny wieczór z cyklu „Witelon Music Night” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Tym razem na scenie w Domu Studenta PWSZ wystąpi zespół Mikromusic.