Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Sport

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni pokonani w Prochowicach

Drużyna Czarnych Rokitki udała się do Prochowic na mecz w ramach 14. kolejki o mistrzostwo legnickiej klasy okręgowej.

14 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szachy są miarą intelektu - za nami turniej o Puchar Polskiej Miedzi w PZS

Szachy są miarą intelektu - tą sentencją autorstwa Johanna Wolfganga Goethego witano uczestników tegorocznego Turnieju Szachowego o Puchar Polskiej Miedzi. Ponad 100 szachistów z naszego regionu zmierzyło się ze sobą w hali sportowej przy ulicy Matejki.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki niedzielnych rozgrywek piłkarskich
Niedzielne spotkania przyniosły odpowiedzi, które miejsca zajmą zespoły na koniec rundy jesiennej. Chojnowianka spotkanie z Iskrą Kochlice przełożyła na rundę wiosenną, Czarni ulegli w Prochowicach.
13 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź dzisiejszych rozgrywek piłkarskich
Niedzielne zmagania piłkarskie przed nami, a wraz z nimi klaruje się układ lig po rundzie jesiennej. Chojnowianka na własnym boisku podejmie Ikrę Kochlice, czy chojnowski stadion będzie kolejny raz atutem? Czarni Rokitki zmierzą się z Prochowiczanką w Prochowicach.
12 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Słabe wyniki w rezerwach Rokitek

Rezerwy Czarnych Rokitki po dobrym starcie ligi znacznie opuścili loty, co pokazuje szereg porażek w ostatnim czasie. Czy problemy kadrowe pierwszego zespołu odbijają się na grze rezerw?

12 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czy Czarni dostaną walkowera?

W walce o utrzymanie się w lidze okręgowej Czarni Rokitki zmierzyli się z Rodłem Granowice. Przegrany zespół zajmie ostatnią pozycję i znacznie utrudni swoją sytuację w okręgówce.

12 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka pokonana przez Iskrę Księginice

Zespół Chojnowianki Chojnów udał się wczoraj na wyjazdowe spotkanie do Ksieginic. Choć przyszło im się mierzyć z liderem rozgrywek, to w ostatnim czasie pokazali, że tanio skóry nie sprzedadzą.

11 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Wyniki dzisiejszych rozgrywek piłkarskich

Piątkowych spotkań kluby występujące w klasie okręgowej nie mogą uznać za udane. Chojnowianka uległa w Ksieginicach z Iskrą. Czarni, pomimo przegranej, prawdopodobnie dopiszą sobie komplet punktów. W zespole z Granowic wystąpił nieuprawniony zawodnik, ostateczna decyzja należy do OZPN-u. W klasie A, zarówno Burza, jak i Czarni II bez zdobyczy punktowych.

11 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Nowa świecka tradycja" - fotorelacja z pierwszej edycji Biegu Tkacza

W deszczu, śniegu i chłodzie rodzi się kolejna chojnowska impreza sportowa. Tym razem miasto i organizatorzy postawili sobie za cel wskrzeszenie biegów w Parku Piastowskim - tak powstał Bieg Tkacza, którego pierwsza edycja rozpoczęła się w dzisiejsze popołudnie.

10 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Zapowiedź rozgrywek piłkarskich zaplanowanych na 11 listopada
Długi weekend listopadowy przyniesie nam dwie kolejki rozgrywek w lokalnej piłce nożnej. Prezentujemy plan rozgrywek na 11 listopada.
08 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siatkarki Gminy Chojnów zmiażdżyły rywalki w eliminacjach do finału wojewódzkiego

Drużyna w składzie: Małgorzata Światłoń, Elżbieta Borkowska, Alicja Marciniec, Gabriela Jednorał, Agata Kowalik, Monika Ozimek i Sandra Ryś okazała się najlepsza wśród wszystkich żeńskich zespołów, które wystartowały w eliminacjach do finału wojewódzkiego w minioną sobotę w Środzie Śląskiej.

07 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza walczy o utrzymanie w lidze

W klasie A Burza Gołaczów zameldowała się w Piotrowicach na meczu z tamtejszym Bazaltem. Goście z każdą kolejką tracą kontakt z miejscem gwarantującym utrzymanie, a każda zdobycz punktowa jest na wagę złota.

07 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa vs Skora Jadwisin

W niedzielne popołudnie podopieczni Ł. Kurczaka gościli na boisku Skory Jadwisin. Sokół, podbudowany zwycięstwem w ostatniej kolejce, chciał podtrzymać zwycięską passę, która pozwoliłaby piąć się w ligowej tabeli.

06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 6
Młodziki z Chojnowianki najlepsze w minionej rundzie!
Młodzikom z Chojnowianki należą się wielkie gratulacje. Po zakończeniu rundy jesiennej podopieczni Łukasza Kurczaka uplasowali się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Chłopcy zdobyli 22 pkt w 8 spotkaniach. Tę samą liczbę punktów na koncie zdobyli zawodnicy Amico Lubin, zajmujący 2 miejsce. Miedź Legnica i Konfeks Legnica mają po 7 punktów straty w stosunku do Chojnowianki.
06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni II Rokitki przegrali z Huraganem Proboszczów

W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy rezerwami Czarnych Rokitki a Huraganem Proboszczów stawką było dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni, którzy po pierwszej części meczu prowadzili 2:0.

06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kuźnia Jawor rozgromiła Czarnych

Występujący w klasie okręgowej zespół Czarni Rokitki, podejmował dziś na własnym boisku Kuźnię Jawor.

06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Chojnowianie w kolejnym meczu punktują, Czarni natomiast bez szans w starciu z Kuźnią Jawor. W klasie A żadna z drużyn nie zapunktowała. W meczu na szczycie w klasie B, Płomień Michów zwyciężył w starciu z Kolejarzem Miłkowice.

05 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka zgarnęła kolejny komplet punktów

Za nami sobotnie spotkanie na chojnowskim stadionie przy ul. Małachowskiego. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Kaczawy Bieniowice oraz miejscowa Chojnowianka Chojnów. Mecz rozpoczął się w samo południe, a pierwsze minuty upływały pod dyktando przyjezdnych, co udokumentowali prowadzeniem dwiema bramkami po upływie 50 minut.


04 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Runda jesienna w regionalnej piłce nożnej chyli się ku końcowi, a ostanie mecze pokazały, że emocji nie zabraknie przed przerwą zimową.

02 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnów zyskuje nową tradycję – Bieg Tkacza

11 listopada w naszym mieście odbędzie się I Chojnowski Bieg Tkacza. Udział w imprezie jest bezpłatny, przewidzianych jest wiele niespodzianek i atrakcji, m.in. energetyczna rozgrzewka z muzyką Radia Wrocław. Bieg odbędzie się w Parku Piastowskim przy ul. Kilińskiego.