Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sport

13 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piotr Jeka triumfatorem chojnowskiej edycji Otyliady

31,5 km! To odległość jaka w linii prostej dzieli Chojnów i Prochowice, Przemków lub Lwówek Śląski. Taki właśnie dystans przepłynął Piotr Jeka - triumfator chojnowskiej edycji Otyliady.

12 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekend sportowych emocji w lokalnej piłce nożnej. 16 kolejka legnickiej okręgówki okazała się pechowa dla zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

10 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Piłka nożna: rozpoczyna się runda wiosenna

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki w ramach rundy wiosennej w legnickiej klasie okręgowej oraz A. Zawodnicy drużyn klasy B na murawę wejdą dopiero 18 i 19 marca.

09 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tenisiści stołowi z ziemi chojnowskiej dominują w powiecie legnickim

Tenisiści stołowi z ziemi chojnowskiej nie mają sobie równych na terenie powiatu. Swój poziom sportowy zaprezentowali podczas Mistrzostw Powiatu Legnickiego, które odbyły się w Zespole Szkół w Krotoszycach. Turniej był rozgrywany w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.

06 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zobacz fotorelację z Charytatywnej Gali Bokserskiej

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnej Charytatywnej Gali Bokserskiej...

02 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy bokserzy po profesjonalnych badaniach

Już w niedzielę długo oczekiwana Charytatywna Gala Boksu. Chojnowscy zawodnicy zmierzą się z reprezentantami Dolnego Śląska. Wczoraj bokserzy reprezentujący klub Champion Chojnów Powiat Legnicki zostali poddani profesjonalnym badaniom wydolnościowym.

01 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zmian w zarządzie Chojnowianki na razie nie będzie

Za nami nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka, które wczorajszego wieczora odbyło się w Domu Schrama. Spotkanie stanowiło okazję do omówienia kilku istotnych kwestii dla działalności klubu.

28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bokserskie emocje powracają do Chojnowa!

Przed nami kolejne bokserskie wydarzenie w naszym mieście...

25 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kobiety zdominowały Galę Mistrzów Sportu. Emilia Dziurbiel sportowcem roku gminy Chojnów

Wczorajszego wieczoru świetlica wiejska w Starym Łomie gościła kolejną edycję Gali Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. W minionym roku sport w naszej gminie zdominowały kobiety - to właśnie one zajęły wszystkie miejsca na podium plebiscytu. Statuetka najlepszego sportowca roku powędrowała do Emilii Dziurbiel - pochodzącej z Okmian akrobatki sportowej, reprezentantki Złotoryjskiego Towarzystwa Akrobatycznego Aurum. Podium uzupełniły Małgorzata Światłoń i Anita Małek.

21 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk w Sofii - Alan Korput we Frankfurcie. Chojnowscy bokserzy podbijają Europę

20 lutego w Sofii rozpoczął się Międzynarodowy Turnieju Bokserski Strandja 2017. Na liście zawodników nie mogło zabraknąć również chojnowskiego akcentu. Podczas gdy Łukasz Niemczyk podbija stolicę Bułgarii, Alan Korput we Frankfurcie nad Odrą przygotowuje się do startu w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Ziem Nadbałtyckich.

17 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne mistrzostwa w tenisie stołowym

26 lutego w sali wiejskiej w Goliszowie odbędą się Mistrzostwa gminy Chojnów w tenisie stołowym. Organizatorami wydarzenia są Wójt Gminy Chojnów, Gminne Zrzeszenie LZS oraz samorząd sołectwa Goliszów.

14 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów bokserską stolicą Dolnego Śląska!

Chojnowscy bokserzy zasilają kadrę Polski. Do zeszłorocznego wicemistrza Polski Łukasza Niemczyka w najbliższych dniach dołączy także inny zawodnik chojnowskiego klubu bokserskiego - Alan Korput.

08 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Kolejne zebranie Chojnowianki nie doszło do skutku

Fiaskiem zakończyła się kolejna już próba organizacji walnego zebrania członków KS Chojnowianka. Tym razem na przeszkodzie stanął brak kworum. Wstępnie ustalono kolejny termin zebrania.

06 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Dawid Laskowski i Łukasz Niemczyk wyróżnieni na Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

W sobotni wieczór w hotelu Qubus w Legnicy odbyła się Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego. Na miejscu nagrodzono m.in. najlepszego zawodnika, najlepszego trenera, czy też najpopularniejszych sportowców i trenerów ubiegłego roku.

06 luty 2017, Sail Swim, Wszystkich komentarzy: 0
Zawodnicy z Sail Swim na zawodach w Osiecznicy

Najmłodsi zawodnicy Szkółki Sail Swim Chojnów wzięli udział w IV Zawodach o Puchar Wójta Osiecznica. Zawody odbyły się 3 i 4 lutego 2017 roku na krytej pływalni w Osiecznicy.

01 luty 2017, Sail Swim, Wszystkich komentarzy: 0
I Noworoczne Zawody Pływackie
W środę 25 stycznia na Basenie Miejskim w Chojnowie dzieci ze szkółki pływania Sail Swim rywalizowały w zawodach pływackich organizowanych w ramach zajęć nauki pływania. Udział w zawodach wzięło ponad 50 zawodników chojnowskiej szkółki pływania.
31 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk trzecim najpopularniejszym sportowcem roku w plebiscycie Gazety Wrocławskiej!

Wczoraj wieczorem w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbyła się Dolnośląska Gala Sportu na której poznaliśmy wszystkich laureatów 64. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej na Sportowca i Trenera Roku Dolnego Śląska. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć chojnowskiego akcentu.

24 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Kolejne nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka nie doszło do skutku

Odwołaniem obrad zakończyło się wczorajsze nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka, które miało odbyć się o godzinie 18:00 w Domu Schrama. Wstępnie ustalony został kolejny termin.

19 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Dofinansowanie dla chojnowskich sekcji sportowych w 2017 roku
W 2017 roku przyznano Chojnowiance łącznie 100000 złotych. Kwotę tę podzielono następująco: 39000 otrzymali seniorzy, a aż 61000 przeznaczono na szkolenia oraz udział w rozgrywkach ligowych zespołów młodzieżowych.
17 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów najlepsza w Powiatowych Igrzyskach LZS

Za nami gala podsumowująca Powiatowe Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi w 2016 roku, która odbyła się 14 stycznia w Kunicach. Jej celem było nagrodzenie najlepszych klubów, szkół oraz gmin biorących udział w zeszłorocznej rywalizacji. Wśród nagrodzonych nie zabrakło przedstawicieli miasta i gminy Chojnów.