Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sport

23 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siatkarki Gminy Chojnów piąte w województwie!

Za nami Dolnośląski Finał Piłki Siatkowej Kobiet, który w tym roku odbył się w Jelczu-Laskowicach. Wśród drużyn jakie zakwalifikowały się do tej imprezy znalazła się reprezentacja Gminy Chojnów.

22 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"W "64" Łukasz w Polsce jest numerem 1 - czy się to komuś podoba, czy nie" (wideo)

Jeszcze raz powracamy do tematu zakończonych niedawno Mistrzostw Polski Seniorów w boksie, tym razem jednak głos oddajemy Łukaszowi Niemczykowi oraz trenerowi wicemistrza - Arkadiuszowi Lewandowskiemu.

22 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa z kompletem punktów

W spotkaniu o mistrzostwo klasy A zespół Sokoła Krzywa gościł beniaminka – Fenixa Pielgrzymkę. Wynik meczowy otworzyli przyjezdni już w 5 minucie spotkania, kwadrans po straconej bramce stan rywalizacji wyrównał A. Ziembowski.

21 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza tryumfuje nad Czarnymi II
W niedzielę na boisku w Gołaczowie stanęły naprzeciw siebie lokalny zespół Burzy oraz Czarni II Rokitki. Burza w tym sezonie do tej pory nie zaznała smaku zwycięstwa, zaś Czarni po znakomitym początku ligi znacznie obniżyli loty.
21 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni opuścili strefę spadkową

W niedzielne popołudnie na boisko w Rokitkach stawił się beniaminek Huta Przemków. Huta z dorobkiem 16 pkt zajmuje miejsce w środkowej części ligowej tabeli, zaś Czarni po serii porażek ją zamykają.

21 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka pokonana przez Grom

W sobotę zawodnicy Chojnowianki Chojnów mierzyli się na murawie w Legnicy z Gromem Gromadzyń Wielowieś. W ubiegłej kolejce Grom przegrał z Prusicami, a mecz Chojnowianki z Iskrą Kochlice został przełożony na wiosnę.

20 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie weekendowych rozgrywek piłkarskich

Ostatnia kolejka rundy jesiennej w klasie okręgowej oraz klasie A dobiegły końca. Chojnowianka Chojnów przegrała w sobotni wieczór z Gromem Gromadzyń, zaś Czarni Rokitki zgarnęli komplet punktów w spotkaniu z Hutą Przemków.

19 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk jednak wicemistrzem. Bardzo wyrównana walka finałowa

Niestety, po wyjątkowo wyrównanej walce finałowej to jednak Dawid Michelus cieszyć może się z tytułu mistrza Polski. Łukasz Niemczyk postawił jednak swojemu rywalowi wyjątkowo twarde warunki.

19 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk o krok od tytułu Mistrza Polski!

Zwycięstwem Łukasza Niemczyka nad Rafałem Grabowskim zakończył się jeden z półfinałów tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Reprezentant klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki zawalczy o tytuł mistrza Polski z Dawidem Michelusem.

19 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Listopadowy weekend przyniesie nam ostatnią kolejkę w piłkarskich niższych. Na boiska wyjdą zawodnicy klasy okręgowej oraz klasy A.

16 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk walczy o tytuł Mistrza Polski

W Sokółce w województwie podlaskim trwają właśnie bokserskie Mistrzostwa Polski Seniorów 2016. Wśród zawodników nie mogło zabraknąć reprezentanta naszego miasta – Łukasza Niemczyka.

15 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół pokonał Radziechowiankę

W niedzielę zespół Sokoła Krzywa w mocnym składzie udał się na mecz do pobliskiego Radziechowa. Radziechowianka znajduje się obecnie w strefie spadkowej i walczy o utrzymanie w lidze.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza zremisowała ze Zjednoczonymi

W niedzielny mroźny poranek zespół Burzy Gołaczów udał się na wyjazdowe spotkanie do Snowidzy – na mecz z tamtejszą drużyną Zjednoczonych. Trener Gołaczowa dysponował wąską kadrą – jedenastoma zawodnikami.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek rozegrały tylko połowę spotkania z Wilkowianką

Niedzielne spotkanie Czarnych II Rokitki z Wilkowianką Wilków miało dość nietypowy przebieg.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni pokonani w Prochowicach

Drużyna Czarnych Rokitki udała się do Prochowic na mecz w ramach 14. kolejki o mistrzostwo legnickiej klasy okręgowej.

14 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szachy są miarą intelektu - za nami turniej o Puchar Polskiej Miedzi w PZS

Szachy są miarą intelektu - tą sentencją autorstwa Johanna Wolfganga Goethego witano uczestników tegorocznego Turnieju Szachowego o Puchar Polskiej Miedzi. Ponad 100 szachistów z naszego regionu zmierzyło się ze sobą w hali sportowej przy ulicy Matejki.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki niedzielnych rozgrywek piłkarskich
Niedzielne spotkania przyniosły odpowiedzi, które miejsca zajmą zespoły na koniec rundy jesiennej. Chojnowianka spotkanie z Iskrą Kochlice przełożyła na rundę wiosenną, Czarni ulegli w Prochowicach.
13 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź dzisiejszych rozgrywek piłkarskich
Niedzielne zmagania piłkarskie przed nami, a wraz z nimi klaruje się układ lig po rundzie jesiennej. Chojnowianka na własnym boisku podejmie Ikrę Kochlice, czy chojnowski stadion będzie kolejny raz atutem? Czarni Rokitki zmierzą się z Prochowiczanką w Prochowicach.
12 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Słabe wyniki w rezerwach Rokitek

Rezerwy Czarnych Rokitki po dobrym starcie ligi znacznie opuścili loty, co pokazuje szereg porażek w ostatnim czasie. Czy problemy kadrowe pierwszego zespołu odbijają się na grze rezerw?

12 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czy Czarni dostaną walkowera?

W walce o utrzymanie się w lidze okręgowej Czarni Rokitki zmierzyli się z Rodłem Granowice. Przegrany zespół zajmie ostatnią pozycję i znacznie utrudni swoją sytuację w okręgówce.