Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Archive - January 2017

19 January 2017, Kasia_, All comments: 0
KONKURS! Wygraj bilet do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (20 stycznia) seanse filmu „Konwój” w legnickim kinie Helios.

18 January 2017, admin, All comments: 1
Chojnowscy policjanci w trosce o seniorów...

Zacna inicjatywa policjantów z Komisariatu Policji w Chojnowie. W trosce o bezpieczeństwo osób starszych ruszyli z przeprowadzeniem działań prewencyjnych mających na celu skontrolowanie źródeł ogrzewania w miejscach zamieszkania osób starszych, samotnych, często ciężko schorowanych. Działanie takie ma na celu przeciwdziałanie pożarom i zaczadzeniom.

19 January 2017, admin, All comments: 0
Dla chojnowskich seniorów

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza seniorów z Chojnowa na koncert Dzi-Wnu, czy Dziadkom-Wnuki.

26 January 2017, admin, All comments: 0
[WYNIKI KONKURSU] Zaproszenie na zabawę opłatkową w Osetnicy

Już 28 stycznia w sali wiejskiej w Osetnicy odbędzie się tradycyjna "Zabawa Opłatkowa". Na wydarzenie zapraszają Sołtys oraz Rada Sołecka Osetnicy. Już teraz zapraszamy do udziału w konkursie, w którym mamy do wygrania wejściówkę o wartości 100 złotych na imprezę dla jednej pary.

18 January 2017, Urząd Gminy Chojnów, All comments: 0
Program utylizacji azbestu w Gminie Chojnów

Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zaprasza do skorzystania z programu utylizacji azbestu. W budżecie na 2017 rok zarezerwowano 100.000,000 złotych na finansowanie demontażu, odbioru i utylizacji wyrobów zawierających azbest w Gminie Chojnów.

18 January 2017, Galeria Piastów, All comments: 0
Galeria Piastów dziękuje za WOŚP!

Z dumą informujemy że 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się ogromnym sukcesem dla całego miasta. Uzbierane ponad 190 tysięcy złotych to absolutny rekord Legnicy, a nie uwzględnia on jeszcze wośp’owych licytacji z których całkowity dochód będzie przekazany na rzecz Orkiestry.

17 January 2017, Fremantlemedia Polska, All comments: 0
Pierwszy raz za granicą – rusza  2. edycja programu! CASTING!

Nigdy nie byłeś na wakacjach za granicą? Zgłoś się do programu i wyjedź w podróż marzeń!

17 January 2017, admin, All comments: 0
Budżet Chojnowa w liczbach - zobacz jakie cele stawia sobie Urząd Miejski

Podczas gdy budżet naszego państwa uchwalano w wielkich bólach - budżet Chojnowa został przyjęty bez najmniejszego słowa sprzeciwu. Przyjrzyjmy się więc co zostało uchwalone...

17 January 2017, admin, All comments: 1
Czy czeka nas nakaz wymiany starych pieców na nowe oraz zakaz palenia drewnem i węglem?

Smog to od kilku tygodni jeden z głównych tematów poruszanych w mediach - polskie miasta zajmują niechlubne miejsca wśród najbardziej zanieczyszczonych miejsc w Europie. Problem ten nie omija także Chojnowa, o czym przekonał się chyba każdy z nas. By sprostać problemowi potrzebne są jednak radykalne kroki... które może przynieść uchwała antysmogowa.

17 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Nasz Nowy Dom zakończył pracę w Chojnowie (video)

W piątek ekipa remontowo-telewizyjna programu Nasz Nowy Dom zakończyła pracę nad remontem mieszkania nastolatki z Chojnowa. Około godz. 14.00 Marta wróciła z krótkiego urlopu we Wrocławiu. Na miejscu czekała nie tylko Katarzyna Dowbor ze swoimi pracownikami, ale także rodzina i znajomi dziewczynki.

16 January 2017, admin, All comments: 1
Z kresową kolędą w Niedźwiedzicach

Świąteczna atmosfera nie opuszcza Niedźwiedzic. W minioną sobotę lokalna sala wiejska gościła koncert noworoczny "Z kresową kolędą!". Miejscowość po raz kolejny odwiedzili artyści zza naszej wschodniej granicy, by w kresowym stylu uczcić Narodzenie Pańskie. Goście z Mińska zostali ciepło przywitani - sala została wypełniona niemal w całości.

22 January 2017, Partnerstwo, All comments: 1
Sprawdź, czy Ty i Twoje mieszkanie jesteście modni! Jakie kolory królować będą w 2017 roku?

Z gustami i preferencjami modowymi trudno dyskutować. Jak wiadomo istnieją jednak śmiałkowie, którzy próbują owe preferencje nieco ukształtować i ukierunkować. Dzięki takim praktykom wiemy między innymi, co w danym sezonie będzie szczególnie modne i pożądane przez tłumy. Zatem jeśli interesują Cię modowe trendy zerknij na najmodniejsze kolory, które królować będą nie tylko w naszych szafach, ale także na ścianach naszych mieszkań.

16 January 2017, admin, All comments: 0
Chojnowianie ustanawiają nowy rekord! Zobacz jak wyglądał 25. Finał WOŚP

Po raz kolejny chojnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może pochwalić się rekordem w liczbie zebranych pieniędzy.

15 January 2017, admin,
Plan wizyt duszpasterskich na kolejny tydzień stycznia

Przedstawiamy plany wizyt duszpasterskich w obydwu chojnowskich parafiach na najbliższy tydzień.

15 January 2017, admin, All comments: 0
Chojnowscy policjanci szkolili wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Od samego rana na ulicach Chojnowa spotkać możemy wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zbierających pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Nad bezpieczeństwem kwestujących jak zwykle czuwać będą policjanci.