Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - styczeń 2016

28 styczeń 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Ferie zimowe w Play City

Do Ferii zimowych zostało już tylko kilka dni. Park Rozrywki Play City to doskonałe miejsce, gdzie każdy poprzez zabawę może odpocząć od codziennych zajęć i obowiązków.

30 styczeń 2016, Partnerstwo,
Wielka wyprzedaż w "Garderobie"! Już 30 i 31 stycznia. Czekamy na Was od 10.00 do 20.00!

Właścicielki sklepu w Gołaczowie zapraszają do udziału w ciuchowym szaleństwie. Oferują ubrania cenionych skandynawskich marek, które w Polsce nie są jeszcze zbyt dobrze znane: Vila, .Object, b.young, fransa, DRANELLA, ICHI, Zizzi.

22 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Życzenia na Dzień Dziadka

Nie ulega wątpliwości że nie mniej istotnym dniem od wczorajszego Dnia Babci, jest obchodzony dzisiaj Dzień Dziadka. Stąd też w tej chwili najlepsze życzenia kierujemy w stronę męskiej części chojnowskich seniorów.

22 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Relacja z walnego zgromadzenia KS Chojnowianka (wideo)

15 stycznia w Domu Schrama odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków Klubu Sportowego Chojnowianka. Udział wzięli w nim sympatycy i członkowie klubu, wśród nich znalazł się także burmistrz Jan Serkies.

23 styczeń 2016, Football Academy, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy do udziału w Zimowym Obozie Piłkarskim

Zapraszamy do udziału w Zimowym Obozie Piłkarskim, organizowanym przez Football Academy Chojnów.

21 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse „Nienawistnej ósemki” w legnickim kinie Helios. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

22 styczeń 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 2
Repertuar kina Helios w Legnicy
Repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 22 do 28 stycznia 2016 roku.
22 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Malujemy samodzielnie i z pomocą" do obejrzenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej do końca lutego

Do końca lutego w Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej oglądać możemy prace plastyczne artystów-amatorów z Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy, Warsztatu Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy "Lilia" i Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnowie.

21 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Życzenia na Dzień Babci

Polskie, bułgarskie i brazylijskie babcie mają dzisiaj swoje święto! Nie ulega wątpliwości że jest to jeden z najważniejszych dni w roku. Z tego też powodu pragniemy złożyć wszystkim chojnowskim babciom najlepsze życzenia!

23 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wesprzyj Darię Bąk i cheerleaderki z Zielonej Góry w EFES Euroleague Dance Challenge

Trwa właśnie wyjątkowy plebiscyt zorganizowany przez koszykarką Euroligę. Każdy z nas (o ile ukończył 18 lat) może zagłosować na najlepsze drużyny cheerleaderskie na naszym kontynencie. Wśród nominowanych drużyn znalazły się cheerleaderki Stelmetu Zielona Góra, gdzie rolę kapitana pełni Daria Bąk - rodowita chojnowianka.

21 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wieczorna interwencja strażaków na Wojska Polskiego

W godzinach wieczornych chojnowscy strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej interweniowali w jednym z budynków przy ulicy Wojska Polskiego. Na miejscu doszło do zapalenia się sadzy w kominie.

21 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy do rozdania bilety na jutrzejsze (22 stycznia) seanse filmu Nienawistna ósemka w legnickim kinie Helios!

20 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Finał Gimnazjady Młodzieży - dwa złota dla wrocławskiego Gimnazjum nr 38

Tuż po finałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, chojnowska pływalnia gościła finałowe zawody Gimnazjady Młodzieży. Starcie najlepszych dolnośląskich gimnazjalnych drużyn pływackich wygrała wrocławska "trzydziestka ósemka". Na starcie pojawiło się 7 drużyn żeńskich oraz 8 męskich; wśród nich zabrakło reprezentantów naszego miasta.

20 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Pożar domu w Strupicach. Trwa akcja gaśnicza

Kłęby dymu nad Strupicami widoczne już z sąsiednich miejscowości - wszystko za sprawą pożaru jednego z domów jednorodzinnych. W chwili obecnej trwa akcja gaśnicza; całkowicie zablokowana jest droga przez miejscowość.

20 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej - dominacja Wrocławia, pływacy z czwórki tuż za podium

Dobiegł końca dzisiejszy Dolnośląski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gospodarzem imprezy był chojnowski Basen Miejski. Na starcie pojawiło się 10 drużyn żeńskich oraz 8 męskich. Chojnów z dwoma złotymi medalami opuścili przedstawiciele Sportowej Szkoły Podstawowej nr 72 we Wrocławiu.