Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - styczeń 2017

26 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja i służby ratownicze wśród głównych tematów jutrzejszej sesji Rady Gminy

27 stycznia 2017 roku o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów rozpocznie się XXXII sesja Rady Gminy Chojnów. Radni przyjmą m.in. informację z działalności pogotowia ratunkowego oraz policji w 2016 roku, czy też informację w zakresie ochrony przeciwpożarowej Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy.

26 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
"Wyjątkowa wystawa i wyjątkowi artyści" - kolejny wernisaż w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Do końca lutego w Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej, każdy z nas może zobaczyć prace uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie oraz Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy. Za nami wernisaż szóstej edycji wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą".

26 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Sztukę kochania"! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (27 stycznia) seanse filmu „Sztuka kochania” w legnickim kinie Helios.

25 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ptasia grypa w Gminie Chojnów? Urząd Gminy potwierdza doniesienia o 20 martwych łabędziach

Przed godziną 15:00 pojawiły się pierwsze doniesienia o odnalezieniu w Goliszowie martwych łabędzi. Poniżej publikujemy komunikat z Urzędu Gminy Chojnów, dotyczący tego incydentu.

25 styczeń 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Ptasia Grypa! Ostrzeżenie!
Gmina Chojnów otrzymała zawiadomienie z Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, że na terenie powiatu legnickiego odnotowano przypadki występowania wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), podtypu H5N8.
26 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dofinansowanie dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej

Projekt "Unieś MY" Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej otrzyma dofinansowanie z programu "Równać Szanse". Zobacz, czego dotyczy projekt i jak można wziąć w nim udział.

25 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Radni ustalą wysokości opłat za... Zobacz porządek obrad jutrzejszej sesji Rady Miejskiej!

26 stycznia - godzina 13:00 - sala posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie - przed nami kolejna sesja Rady Miejskiej. Tym razem rajcowie zajmą się m.in...

25 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wielki bal chojnowskich maturzystów (fotorelacja)

Chojnowscy maturzyści po raz kolejny odtańczyli poloneza - tym razem nie na Rynku, a w klimatyzowanej sali Domu Schrama. W studniówce Powiatowego Zespołu Szkół udział wzięli uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego oraz klas czwartych Technikum. Jak się bawili na 103 dni przed egzaminem dojrzałości? Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej fotorelacji z uroczystości.

31 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Koncert charytatywny "Dla Karolinki" - znamy szczegóły wydarzenia

Wielkimi krokami zbliżamy się do lutowego koncertu charytatywnego, w ramach którego będą zbierane pieniądze na rehabilitację Karoliny Dul. Zobacz kto zaprezentuje się na scenie Domu Kultury i jak każdy z nas może włączyć się w akcję!

24 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków podtypu H5N8 - władze powiatu legnickiego reagują

Do ogólnopolskich mediów powraca temat ptasiej grypy - w kraju wykryto już ponad 30 ognisk tej choroby - w tym na Dolnym Śląsku. Temat podjęty został na specjalnie zwołanej naradzie w Starostwie Powiatowym w Legnicy.

24 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Malujemy samodzielnie i z pomocą - otwarcie kolejnej wystawy w Galerii Młodych

Już jutro, 25 stycznia w Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się otwarcie wystawy prac plastycznych "Malujemy samodzielnie i z pomocą".

24 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Na ludowo z domieszką rock 'n' rolla

Michalinki z Piotrowic i Konradówki, Goliszowianie z Goliszowa, Allegro z Chojnowa, Kalinki z Rokitek, Słowiki ze Starego Łomu oraz Przyjaciółki z Niedźwiedzic - oto gwiazdy niedzielnego koncertu "Z kolędą idziemy..." zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

24 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Kolejne nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka nie doszło do skutku

Odwołaniem obrad zakończyło się wczorajsze nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka, które miało odbyć się o godzinie 18:00 w Domu Schrama. Wstępnie ustalony został kolejny termin.

23 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Ad Dei Gloriam

Bożonarodzeniowe pieśni średniowiecznych i renesansowych mnichów przypomnieli mieszkańcom Chojnowa wokaliści z Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło. W Sali Recitalowej Domu Kultury wybrzmiały w większości pieśni nieznanych autorów - nieznanych, bo pod utworami stworzonymi na chwałę Boga - Ad Dei Gloriam podpisywać się nie wypadało.

23 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tacy wnukowie to prawdziwy skarb - fotorelacja z "Dzi-Wnu"

Po raz kolejny doroczny koncert "Dzi-Wnu" organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zgromadził pełną salę ludzi. Przed chojnowskimi seniorami (i tymi młodszymi babciami i dziadkami, których rzecz jasna seniorami jeszcze nie nazywamy) zaprezentowali się wnukowie.