Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - styczeń 2017

17 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów najlepsza w Powiatowych Igrzyskach LZS

Za nami gala podsumowująca Powiatowe Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi w 2016 roku, która odbyła się 14 stycznia w Kunicach. Jej celem było nagrodzenie najlepszych klubów, szkół oraz gmin biorących udział w zeszłorocznej rywalizacji. Wśród nagrodzonych nie zabrakło przedstawicieli miasta i gminy Chojnów.

13 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 12
Prezes KS Chojnowianka dementuje plotki dotyczące konfliktu z władzami miasta

W ostatnich dniach informowaliśmy o zmianach, jakie zachodziły w KS Chojnowianka. Wszelkie problemy zostały już rozwiązane i ustalono zasady współpracy pomiędzy klubem a MOKSiR. Pojawiły się jednak głosy o rzekomym konflikcie pomiędzy Prezesem KS Chojnowianka a władzami miasta.

13 styczeń 2017, KMP Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w policji
Rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w policji na terenie województwa dolnośląskiego.
13 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Kulisy Orkiestry Jerzego Owsiaka w Chojnowie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już ćwierć wieku. W najbliższą niedzielę odbędzie się jej 25. finał, który tradycyjnie nie ominie także naszego miasta. Poniżej przedstawiamy kulisy tego wydarzenia.

13 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie planów na weekend? Warto będzie wybrać się do chojnowskiego Kina Kultura, które przygotowało bardzo bogaty wybór filmów i zwiększyło liczbę seansów. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem na rozpoczynający się dziś weekend.

13 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

12 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianie wśród najlepszych pływaków Zagłębia Miedziowego

Po raz kolejny odwiedzamy chojnowski Basen Miejski, który tym razem gościł najlepszych pływaków ze szkół podstawowych strefy legnickiej. Honoru ziemi chojnowskiej bronili reprezentanci Szkół Podstawowych nr 3 i 4.

12 styczeń 2017, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (13-19 stycznia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 13 do 19 stycznia 2017 roku. W tym terminie oprócz codziennego repertuaru odbędą się również pokazy specjalne w ramach Kina Kobiet, Kultury Dostępnej oraz Maratonu Horrorów.

12 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
KONKURS! Rozdajemy bilety na "Po prostu przyjaźń"! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (13 stycznia) seanse filmu „Po prostu przyjaźń” w legnickim kinie Helios.

12 styczeń 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert "Z kolędą Kresową…" w sobotę w Niedźwiedzicach

Już w najbliższą sobotę o godz. 16:00 w sali wiejskiej w Niedźwiedzicach wystąpi ZESPÓŁ "WITAM" z Białorusi. Na noworoczny koncert "Z kolędą Kresową…" zapraszają Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusz Samborski, Sołtys Sołectwa Niedźwiedzice Józef Przyłucki, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice Halina Zguda oraz Zespół „Przyjaciółki” z Niedźwiedzic.

11 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dwóch kierowców zatrzymanych za jazdę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

35-letni mieszkaniec gminy Chojnów oraz 25-letni chojnowianin zatrzymani. Obydwoje usiedli za kółkiem z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. O ich losie zadecyduje sąd - za lekceważenie wyroku sądu grozi im kara do 3 lat więzienia.

13 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rusza głosowanie na najpopularniejszych sportowców w mieście i gminie Chojnów

W grudniu informowaliśmy o rozpoczęciu plebiscytu portalu lca.pl i Gazety Legnickiej na Najpopularniejszego Sportowa i Trenera. Wczoraj ruszyło głosowanie na sportowców z terenu powiatu legnickiego. Zobacz kto został nominowany w naszych gminach i w jaki sposób możesz wesprzeć wybranego sportowca!

16 styczeń 2017, SP Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert „Dla Karolinki”
Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny „Dla Karolinki” w dniu 05.02.2017r. o godz. 16:00 w MOKSiR w Chojnowie.
11 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Czarni mają nowego trenera. Znamy plany drużyny na rundę wiosenną

Roszady w lokalnym świecie sportu wciąż trwają. Duże zmiany szykują się nie tylko w Chojnowiance, ale i u Czarnych. Od września, po rezygnacji Zbigniewa Grzybowskiego, stanowisko trenera w tym zespole było nieobsadzone. W rundzie jesiennej zespołem opiekował Janusz Cygan.

11 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Osiągnięto porozumienie w sprawie miejsca treningów KS Chojnowianka

W ostatnich dniach informowaliśmy o narastającym konflikcie pomiędzy KS Chojnowianka a władzami MOKSiR, który dotyczył możliwości trenowania na chojnowskich obiektach sportowych.