Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - luty 2016

17 luty 2016, GZGKiM Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Komunikat GZGKiMGZGKiM natychmiast podjął czynności naprawcze zmierzające do zapewnienia właściwej jakości wody. Zwiększono dawkę podchlorynu sodu oraz wykonano wielokrotne płukania sieci wodociągowej. Obecnie trwają intensywne prace w celu zidentyfikowania przyczyn skażenia wody.
17 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Woda w mieście jest zdatna do spożycia - komunikat ChZGKiM

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej został w ostatnim czasie zasypany setkami telefonów od zmartwionych mieszkańców Chojnowa, obawiających się o stan wody w miejskich kranach. Informujemy, iż woda na terenie miasta Chojnowa jest zdatna do spożycia. Skażenie dotyczy jednie części gminy wiejskiej.

17 luty 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios w Legnicy

Prezentujemy repertuar prasowykina Helios w Legnicy. Ważny od 19 do 25 lutego 2015 roku.

17 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już jutro dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 4

Obchodząca dzisiejszego dnia 30-lecie Szkoła Podstawowa nr 4 zaprasza na jutrzejszy Dzień Otwarty.

17 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwają konsultacje społeczne w sprawie zmian granic Gminy Chojnów

Do 15 kwietnia na terenie całej Gminy Chojnów trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic administracyjnych. Ankiety, które wypełnić mogą wszystkie osoby ujęte w stałym rejestrze wyborczym Gminy Chojnów dostępne są u sołtysów i radnych w poszczególnych miejscowościach.

17 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na „Planetę Singli”

Drodzy Czytelnicy! W tym tygodniu ponownie rozdajemy bilety na piątkowe seanse „Planety Singli” w legnickim kinie Helios. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

17 luty 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na VII LPE!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na siódmą edycję Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które odbędą się 23 lutego 2016 roku w Centrum Konferencyjno Widowiskowym.

16 luty 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 16
Uwaga! Woda niezdatna do picia!

GZGKiM w Chojnowie informuje odbiorców zaopatrywanych w wodę z wodociągu w Rokitkach, Zamienicach, Białej, Kolonii Kołłątaja, Jaroszówce, Goliszowie, Niedźwiedzicach i Czernikowicach, iż Sanepid stwierdził brak przydatności wody do spożycia od dnia 16.02.2016 do odwołania!

16 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zdzisław Sokół nowym komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy

Młodszy brygadier Zdzisław Sokół na początku marca zostanie powołany na stanowisko komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy - zastąpi oficjalnie na tym stanowisku starszego brygadiera Adama Koniecznego, który w ostatnim czasie awansował na stanowisko komendanta wojewódzkiego i tym samym pożegnał się z legnicką strażą.

16 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
1986-2016, czyli trzydzieści lat Szkoły Podstawowej nr 4

Dokładnie 17 lutego 1986 roku oficjalnie otwarta została Szkoła Podstawa nr 4 - już jutro obchodzić będziemy trzydziestą rocznicę tego wydarzenia. Na oficjalne uroczystości będziemy musieli poczekać jednak do maja.

16 luty 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie z Transformersami w Cuprum Arena!

20 lutego 2016 zapraszamy wszystkie dzieci do Cuprum Arena na niesamowitą zabawę z udziałem bohaterów Transformers. Dla dzieci będzie to niesamowita okazja do spotkania ich ulubionych bohaterów. Tego dnia w Cuprum Arena nie może zabraknąć ani jednego fana Optimusa Prime, Bumblebee i Grimlocka.

15 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stłuczka na placu Dworcowym - drobne utrudnienia drogowe

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dzisiejszego popołudnia na placu Dworcowym. Na miejscu oprócz policji pojawili się strażacy z JRG nr 3 z Chojnowa, którzy zajęli się pozostałościami pozostawionymi na drodze. Na czas uprzątnięcia miejsca zdarzenia wystąpiły drobne problemy komunikacyjne.

15 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jakość powietrza nad Chojnowem ciągle tragiczna - nie jesteśmy wyjątkiem

Chodzenie porą nocną przez chojnowskie osiedla wciąż nie jest zalecane. Smog unoszący się nad tymi rejonami zagraża naszemu zdrowiu i życiu. W innych rejonach niestety wcale nie jest lepiej - wjeżdżając do naszego miasta nad ranem można przeżyć niemały szok. Czy pod tym względem Chojnów przoduje w naszym regionie?

15 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ferie, ferie i po feriach

Czy z uśmiechem na twarzach do szkół powrócili dzisiaj chojnowscy uczniowie? Nie do końca, a powody są dwa - podstawowy - kto by się cieszył z końca ferii? A drugi - wyjątkowa niezimowa aura spowodowała że większość mieszkańców naszego miasta wolny czas spędziła w domu przed komputerem zamiast na zimowej aktywności na świeżym powietrzu.

19 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już 19 lutego wernisaż XXVII Wystawy Plastyki Zagłębia Miedziowego

19 lutego Muzeum Regionalne w Chojnowie gościć będzie wernisaż XXVII Wystawy Plastyki Zagłębia Miedziowego. Inauguracja wystawy środowiskowej artystów związanych z Zagłębiem Miedziowym odbyła się w październiku 2015 roku w Galerii Sztuki w Legnicy - w Chojnowie obserwować będziemy mogli ją do końca marca.