Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - luty 2016

13 luty 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios na najbliższe dni
Repertuar prasowy kina Helios w Legnicy. Ważny od 12 do 18 lutego 2016.
14 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Otyliada 2016 - Chojnów liderem na Dolnym Śląsku

Ciągle trwają zapisy na organizowaną w marcu na chojnowskiej pływalni Otyliadę. Na nocny maraton pływania zapisało się dotychczas 17 osób - pod tym względem Chojnów jest liderem w województwie dolnośląskim - inne pływalnie z naszego regionu zebrały kolejno 3 uczestników - Bielawa, 10 uczestników - Strzelin.

12 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższe tygodnie

Repertuar chojnowskiego Kina Kultura zapowiada się w najbliższych tygodniach bardzo ciekawie.Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Szczególnie zadowoleni będą fani polskiej komedii, ale nie zabraknie także czegoś dla wielbicieli kryminału. W repertuarze znajdziemy również coś dla dzieci.

12 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już dzisiaj o 17:00 kolejny Turniej Brydża Sportowego Par

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza dzisiaj o godzinie 17:00 do Domu Schrama, na kolejną edycję Turnieju Brydża Sportowego Par.

12 luty 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Zgarnij nagrody za paragony w Galerii Piastów

W poniedziałek, 22 lutego, rusza zimowa odsłona akcji „Cztery pory roku". Dzięki niej zakupy w Galerii Piastów staną się przyjemniejsze, ponieważ za każde wydane minimum 100 złotych, na klientów legnickiego centrum handlowego czekają atrakcyjne nagrody.

11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bilety na "Planetę Singli" - wyniki konkursu
Zakończyliśmy dzisiejszy konkurs, w którym można było wygrać bilety na jutrzejsze seanse „Planety Singli” w legnickim kinie Helios.
11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu walentynkowego

Dobiegł końca konkurs walentynkowy, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na jutrzejszy nocny maraton walentynkowy w legnickim kinie Helios.

18 luty 2016, Partnerstwo,
Wyposażenie księgarni – o czym należy pamiętać?

Prowadzenie księgarni wiąże się z koniecznością zapewnienia najnowszych publikacji oraz bestsellerów, na które z niecierpliwością czekają rzesze czytelników. To jednak także ergonomiczne i funkcjonalne wnętrze, w którym klienci będą czuć się komfortowo i poruszać się intuicyjnie. Sprawdźmy zatem jak zapewnić księgarni idealny wystrój – przyciągający klientów.

11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Popołudniowa interwencja strażaków na Zielonej (fotorelacja)

Wczoraj w godzinach popołudniowych strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 3 z Chojnowa oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzywej, Jaroszówki, Rokitek i Witkowa interweniowali przy ulicy Zielonej na terenie składu materiałów budowlanych HTM Kowalczykowie. Z miejsca zdarzenia ewakuowano poszkodowanych.

11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga, konkurs! Do wygrania bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Czy macie już plany na nadchodzący weekend? Może chcielibyście wybrać się do kina? Do rozdania mamy bilety na jutrzejsze seanse „Planety Singli” w legnickim kinie Helios!

11 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Kolejny pożar sadzy w kominie

Kolejna interwencja chojnowskich strażaków do pożaru sadzy w kominie. Tym razem na rogu ulic Jarosława Dąbrowskiego i Artura Grottgera. W czasie wieczornej akcji ratowniczej wystąpiły drobne utrudnienia drogowe.

10 luty 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Cuprum Arena z akcją charytatywną dla chorego chłopca

Cuprum Arena pomoże zebrać środki na rehabilitację chorego chłopca – siedmioletniego Mateusza Pielech. 14 lutego w lubińskiej galerii handlowej odbędzie się event artystyczny, podczas którego wolontariusze wraz z opiekunami będą zbierać środki na rehabilitację Mateusza do specjalnie przygotowanych puszek. Lubińska galeria działa we współpracy ze Stowarzyszeniem „Dać nadzieję”.

10 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaprezentuj swoje zdolności w konkursach SBP i PSP

Początek roku do czas licznych konkursów, wśród nich znajdują się m.in. konkurs na plakat Tygodnia Bibliotek 2016, promowany przez chojnowską Miejską Bibliotekę Publiczną oraz XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży, którego eliminacjami powiatowymi zajmuje się Starostwo Powiatowe.

10 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzisiaj Środa Popielcowa - koniec karnawału i znak że zbliża się Wielkanoc

W kalendarzu chrześcijańskim dzisiejszy dzień rozpoczyna 40-dniowy okres Wielkiego Postu, który zakończy się wraz z Wielkanocą, przypadającą w tym roku wyjątkowo wcześnie (27 marca). Dzień ten stanowi doskonałą okazję do podsumowania mijającego karnawału i przypomnienia czym tak właściwie jest Środa Popielcowa.

10 luty 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Polscy kompozytorzy jazzowi

Zapraszamy na lutowe wydanie Witelon Jam Session, podczas którego usłyszymy wyjątkowe kompozycje naszych rodzimych jazzmanów. Koncert pn. „Polscy kompozytorzy jazzowi” odbędzie się 25 lutego br. w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy o godzinie 19:00.