Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - luty 2016

09 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Plebiscyt na najlepszego włodarza regionu

Już po raz kolejny portal e-legnickie organizuje Plebiscyt na Najlepszego Włodarza Regionu Legnickiego. O zwycięski tytuł zawalczy 30 przedstawicieli regionalnych władz – prezydenci, burmistrzowie i wójtowie.

09 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs walentynkowy!

Drodzy Czytelnicy! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie walentynkowym! Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na piątkowy nocny maraton filmowy w kinie Helios w Legnicy.

09 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Starosta apeluje o pomoc dla Polaków z Donbasu

W styczniu do mieszkańców województwa dolnośląskiego z prośbą o ewentualne przyjęcie osób pochodzenia polskiego z terenu Mariupola i Donbasu zwrócił się wojewoda Paweł Hreniak. O pomoc rodakom mieszkającym na obszarze ogarniętym konfliktem zbrojnym zaapelowała również starosta legnicki Janina Mazur.

09 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tabliczka, która może uratować Ci życie

Przejeżdżając przez chojnowskie osiedla oraz liczne wsie Gminy Chojnów napotykać można brak odpowiedniego oznaczenia posesji - chodzi tu rzecz jasna o tabliczki z numerami domów. Brak odpowiedniego oznakowania to nie tylko problem dla odwiedzających nas gości czy listonoszy, to przede wszystkim ogromny problem dla służb ratowniczych, które apelują o zainteresowanie się tematem.

09 luty 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Przytulne walentynki w Cuprum Arena!

14 lutego na klientów Cuprum Arena będzie czekać moc przytulnych atrakcji. Tego dnia w lubińskiej galerii będzie można nie tylko obejrzeć wystawę pluszowych misiów, ale także wziąć udział w warsztatach samodzielnego tworzenia pluszaków, posłuchać rad Misio Eksperta i przyłączyć się do akcji „Mi Się chce przytulać”. To będą naprawdę przytulne walentynki!

08 luty 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Studenci PWSZ zapraszają do zabawy!

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza do udziału w wydarzeniach.

08 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Urząd Gminy Chojnów wicemistrzem bezpieczeństwa informacji Rzeczypospolitej Polskiej za rok 2015

Urząd Gminy Chojnów oraz podległe mu jednostki mają powód do dumy. W rankingu bezpieczeństwa informacji za rok 2015 prowadzonym przez fundację Polkom Audit Consulting Group, UG Chojnów zajął 2. miejsce w Polsce. Podczas styczniowej sesji Rady Gminy Chojnów doszło do uroczystego wręczenia certyfikatów. Gościem specjalnym sesji był Lech Ryszewski, prezes fundacji.

08 luty 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Lutowe Walentynki można świętować na wiele sposobów…

Chojnowskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika zaprasza do udziału w V edycji ogólnopolskich „EkoWalentynek” – czyli akcji „Kochamy recykling”, której pomysłodawcą jest ekolog, podróżnik – Dominik Dobrowolski. W ramach przedsięwzięcia polegającego na zbiórce baterii i drobnych elektroodpadów możemy podzielić się swoją miłością do Ziemi. Powinniśmy dbać o nią każdego dnia, np. poprzez takie drobne codzienne działania, jak zbiórka selektywna odpadów.

08 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne bezpłatne badanie mammograficzne w naszym mieście

Mieszkanki naszego miasta i jego okolic po raz kolejny będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania mammograficznego. Badanie odbędzie się 24 lutego br. Mammobus będzie stał na parkingu sklepu...

08 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

W ciągu najbliższej dobry w naszym regionie przewidywane są silne podmuchy wiatru. Ostrzeżenie wystosowało Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.

11 luty 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Walentynkowy nocny maraton filmowy w kinie Helios
12 lutego w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce Maraton Walentynkowy. NOC MROCZNA I ROMANTYCZNA z premierowymi pokazem filmów „Jak to robią single i „Planeta singli”, a do tego dwa mroczne thrillery! Tym razem przygotowaliśmy zestaw filmów, który zadowoli nie tylko zakochanych. Będzie bardzo zabawnie i romantycznie, ale nie zabraknie też mrocznych klimatów i chwil prawdziwej grozy.
06 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszkaniec Chojnowa zatrzymany za 1000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 34-letniego mieszkańca naszego miasta, przewożącego samochodem ponad1000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyz. Paczki papierosów w opakowaniach znanej firmy tytoniowej zostały zabezpieczone przez policjantów.

05 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bloger z Biskupina przegrał z Owsiakiem - wyrok Sądu Okręgowego

W legnickim Sądzie Okręgowym zakończył się proces Blogera MatkaKurka; całość dotyczyła artykułu "Kilometrówka Owsiaka – za 32,5 tys. z puszek dzieci Dreamlinerem do Nowego Yorku", w którym, jak ocenił sąd, bloger naruszył dobra osobiste Jerzego Owsiaka, szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

05 luty 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar Kina Helios na najbliższe dni

Przedstawiamy repertuar Kina Helios Legnica, ważny w dniach od 5 do 11 lutego 2016.

05 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już dzisiaj w legnickiej Galerii Sztuki wernisaż wystawy Zbigniewa Halikowskiego

5 lutego, o godzinie 18:00 w Galerii Sztuki w Legnicy odbędzie się wernisaż wystawy pt. "Imagunarium", autorstwa Zbigniewa Halikowskiego, chojnowianina, członka Związku Polski Artystów Plastyków