Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - luty 2016

09 luty 2016, Partnerstwo,
Remontujemy łazienkę – sprawnie i tanio

Remont łazienki zawsze obciążony jest dużymi kosztami, związanymi z koniecznością zakupu materiałów budowlanych oraz sanitariatów. Zazwyczaj oznacza również kilka tygodni niewygód i ogólnego bałaganu w mieszkaniu. Można jednak przeprowadzić go w sposób maksymalnie ekonomiczny i sprawny. Sprawdźmy zatem, jak tego dokonać.

04 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca kolejny organizowany przez nas konkurs. Tym razem do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Pitbull. Nowe porządki” w legnickim kinie Helios. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

04 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tłusty czwartek z portalem chojnow.pl oraz piekarniami Kupczyk i Kryszczuk

Tak jak obiecywaliśmy, w samo południe pojawiliśmy się na chojnowskim Rynku by rozdać spragnionym pączków mieszkańcom naszego miasta tłuste słodkości. Pudła z pączkami i faworkami bardzo szybko zostały opróżnione.

04 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wypadek między Rokitkami i Czernikowicami - jedna osoba poszkodowana

Do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 328, pomiędzy Czernikowicami i Rokitkami doszło dzisiejszego popołudnia. Z zdarzeniu brał udział tylko jeden pojazd - poszkodowany kierowca został odwieziony z miejsca wypadku przez Pogotowie Ratunkowe.

04 luty 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna Przedszkolandia za nami

Kilka dni temu w Galerii Piastów odbyła się, jak co roku, kolejna odsłona „Przedszkolandii”. Ciesząca się coraz większym powodzeniem wśród dzieci i rodziców zabawa której głównym celem jest umożliwienie najmłodszym pierwszego kontaktu ze sceną przyciągnęła do Galerii tłumy rodziców...

04 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wideorelacja ze styczniowej sesji Rady Gminy

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji ze styczniowej sesji Rady Gminy, która odbyła się 29 stycznia 2016 roku, w sali obrad Urzędu Gminy Chojnów.

03 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poszukiwane klucze (aktualizacja)

W dniu 3.02.2016 roku w sąsiedztwie ulic Mikołaja Reja, Jana Matejki, okolic wzdłuż rzeki i hali sportowej, zagubiono klucze do domu ze skórzanym brelokiem Mercedesa.

03 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs tłustoczwartkowy - wyniki

Właśnie dobiegł końca nasz tłustoczwartkowy konkurs. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy tą zwycięską. Przypominamy że do wygrania była paczka 10 pączków. By wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: które chojnowskie piekarnie ufundowały darmowe pączki? Chodziło oczywiście o piekarnie Kupczyk i Kryszczuk.

03 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Karnawałowa zumba na rozpoczęcie ferii

Gimnazjum nr 2 ponownie roztańczone. W szkolnej sali gimnastycznej wytypowani gimnazjaliści oraz członkinie Zespołu Brooklyn pod kierunkiem Marzeny Anton poprowadzili karnawałową zumbę dla uczniów Gimnazjum oraz zaproszonych gości ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz 4.

03 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wielkie rozdawanie pączków - już 4 lutego na chojnowskim Rynku (konkurs)

Portal chojnow.pl wraz z chojnowskimi piekarniami Kryszczuk i Kupczyk zaprasza na kolejne tłustoczwartkowe rozdawanie pączków! Spotkamy się z wami już jutro w godzinach 12:00-13:00 na Rynku. Serdecznie zapraszamy.

03 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na Pitbulla!

Drodzy Czytelnicy! Mamy do rozdania bilety na piątkowe (5 lutego) seanse filmu Pitbull. Nowe porządki w legnickim kinie Helios!

03 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 20
Zagrali o Puchar Prezesa Zagłębia Lubin

Sporo bramek, dużo szybkiej gry, mnóstwo emocji, wiele walki, to wszystko w turnieju o Puchar Prezesa KGHM Zagłębie Lubin. Mecze odbywały się w poniedziałek 1-go lutego od godziny 11 w sali Powiatowego Zespołu Szkół, przy ulicy Matejki. Tryumfatorem zmagań okazała się drużyna ''Czarnych'', która w finale pokonała zespół ''FC Finlandia''. Miejsca 3. i 4. zajęły drużyny ''Czerwonych Diabłów'' i ''Brazzers''. W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn, podzielonych na dwie grupy, rywalizacja grupowa odbywała się w systemie ''każdy z każdym''.

12 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Walentynkowy Charytatywny Maraton Zumby dla Mateusza

14 lutego w legnickim Zespole Szkół Integracyjny przy ulicy Wierzyńskiego 1 odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby. Celem imprezy jest zebranie pieniędzy na leczenie Mateusza Karpińskiego.

04 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ferie na basenie? Warto zwrócić uwagę na zmianę godzin otwarcia

Od lutego zmieniają się godziny otwarcia Basenu Miejskiego - wszystko za sprawą ferii zimowych. Kolejne zmiany nastąpią od soboty i będą obowiązywać do końca zimowej przerwy.

02 luty 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Personal branding - nowe studia podyplomowe w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Do 26 lutego bieżącego roku Centrum Kształcenia Ustawicznego PWSZ im. Witelona w Legnicy prowadzi rekrutację słuchaczy na studia podyplomowe pt. Personal branding i etykieta biznesu. Jest to nowość w ofercie edukacyjnej Uczelni.