Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - luty 2016

01 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolędy inaczej... czyli niedzielny koncert w Osetnicy

Niedzielny koncert w Osetnicy stanowił już drugą edycję styczniowego kolędowania. Tym razem zgromadzeni w wiejskiej świetlicy mieli okazję wysłuchać świątecznych pieśni w nieco innej aranżacji. Kolędy inaczej... a więc z udziałem saksofonu, trąbki, czy gitary przyciągnęły sporą rzeszę osób.

01 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Spotkanie z bałwankami w Bibliotecznej Akademii Malucha

Za nami kolejne spotkanie Bibliotecznej Akademii Malucha - w styczniu głównymi bohaterami spotkania były bałwanki, które zabrały dzieci na zimowy spacer.

02 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sigo Gim 1 na progu nowego sezonu

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon kolarski. Zawodniczki i zawodnicy chojnowskiego klubu Sigo Gim 1, działającego przy Gimnazjum nr 1 szlifują swoją formę na siłowni w Domu Kultury. Spotkanie z przedstawicielami klubu w tym miejscu stanowiło doskonałą okazję do podsumowania mijającego sezonu i nakreślenia planów na rok 2016.

01 luty 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wiemy już, kto zagra na czerwcowych Dniach Chojnowa!

Prezentujemy plan inwestycji na rok 2016 oraz zdradzamy, kto będzie gwiazdą tegorocznych Dni Chojnowa. Nie da się ukryć, że miniony rok był dla Chojnowa całkiem udany. Doszło do zakończenia wielu ważnych inwestycji w mieście, kolejne czekają już na realizację.

04 luty 2016, Partnerstwo,
Oferta Piekarni Kupczyk na Tłusty Czwartek

Ostatni czwartek przed wielkim postem w tym roku wypada stosunkowo wcześnie. Warto w wyjątkowy sposób uczcić koniec karnawału - zobacz jaką ofertę na ten dzień przygotowała chojnowska Piekarnia Kupczyk.

16 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dziękujemy, że tak licznie nas obserwujecie

Serdecznie dziękujemy że tak licznie obserwujecie nasz portal. W ubiegłym roku zanotowaliśmy 2 849 746 odsłon! W związku z tym chcielibyśmy zrobić małe podsumowanie tematów, które relacjonowaliśmy i które przyciągnęły Państwa uwagę.

08 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sportowcy z miasta i gminy Chojnów nominowani w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca

Już po raz ósmy portal lca.pl organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w gminach powiatu legnickiego. W chwili obecnej trwa głosowanie - już 19 lutego odbędzie się ogłoszenie wyników.

07 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnów i okolice oczami mieszkańców - weź udział w konkursie filmowym

Interesujesz się kręceniem filmów? Chciałbyś w przynajmniej małym stopniu rozpromować swoją małą ojczyznę oraz własny talent? Zapraszamy do udziału w konkursie filmowym pt. "Chojnów i okolice oczami mieszkańców". Biorąc udział, możesz połączyć przyjemne z pożytecznym, dla najwyżej ocenionych filmów przewidziane są bowiem atrakcyjne nagrody.