Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - luty 2017

02 luty 2017, KRUS PT w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Każdego roku jest bezpieczniej
W 2017 roku prowadzone przez KRUS PT w Legnicy działania prewencyjne, prowadzone będą w szczególności na terenach gmin: Chojnów, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka oraz Wądroże Wielkie. W 2016r., w tych gminach odnotowano największy wzrost liczby zgłoszonych wypadków przy pracy rolniczej...
02 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na La La Land! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (3 lutego) seanse filmu „La La Land” w legnickim kinie Helios.

01 luty 2017, Sail Swim, Wszystkich komentarzy: 0
I Noworoczne Zawody Pływackie
W środę 25 stycznia na Basenie Miejskim w Chojnowie dzieci ze szkółki pływania Sail Swim rywalizowały w zawodach pływackich organizowanych w ramach zajęć nauki pływania. Udział w zawodach wzięło ponad 50 zawodników chojnowskiej szkółki pływania.
01 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Fotorelacja z balu karnawałowego w chojnowskim żłobku "Słoneczko"

Luty to czas zabaw karnawałowych - taka miała miejsce również dzisiejszego przedpołudnia w Żłobku Miejskim "Słoneczko" w Chojnowie. Zobacz, jak bawili się najmłodsi mieszkańcy Chojnowa.

06 luty 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Szukasz firmy zajmującej się obróbką metali? Na to powinieneś zwrócić uwagę

Poszukiwania solidnego wykonawcy, niezależnie od branży, wymagają czasu i zaangażowania. Obróbka plastyczna metali to działalność szczególna. Tutaj konieczna jest wyjątkowa precyzja i solidność w realizowaniu zleceń. Dlatego tak ważne jest, aby firma, którą wybierzesz, wykonywała swoja pracę naprawdę dobrze. Jak jednak znaleźć kompetentną firmę i na co zwrócić uwagę wybierając wykonawcę?

01 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na "Ferie z Biblioteką 2017"

Do 10 lutego wszystkie chętne dzieci w wieku od 7 do 12 lat mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia "Słucham, czytam, tworzę", które będą odbywać się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w okresie ferii zimowych.

04 luty 2017, Partnerstwo,
Pękające pięty – czy muszą utrudniać nam życie?

Nieodpowiednia pielęgnacja stóp, nieprawidłowa dieta i złe obuwie – to mogą być przyczyny pękających pięt. Jest to przypadłość dość powszechna, która dotyka osoby w różnym wieku. Nie jest to problem tylko estetyczny, ale również zdrowotny.

Gabinet Podologiczny Zdrowa Stopa Urszula Kochan, tel. 662270888, Chojnów ul. Kościuszki 7/2

01 luty 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
5 rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę wybierając biuro tłumaczeń

Wybór odpowiedniego biura tłumaczeń gwarantuje zarówno wysoką jakość, fachowość i szybkość w realizacji tłumaczenia, ale także bezpieczeństwo Twoich dokumentów. Jeśli chcesz być pewien, że tłumaczenia tekstów, jakie zlecasz do realizacji, zostaną wykonane z dbałością i rzetelnością na najwyższym poziomie, pamiętaj o 5 kwestiach, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze biura tłumaczeń.