Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - marzec 2016

18 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Chojnowianka przyjmie u siebie Konfeks, Czarni w Grębociach zmierzą się z wiceliderem

Przed nami 17. kolejka piłkarskiej rywalizacji ligowej. W związku z tym przedstawiamy krótki spis piłkarskich starć, jakie czekają nas w zbliżający się weekend.

18 marzec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
II miejsce w rozgrywkach Coca Cola Cup dla dziewcząt z "dwójki"! (wideo)

17 marca 2016 została rozegrana I runda Coca Cola Cup 2016. Jak co roku do rozgrywek przystąpiła nasza drużyna żeńska. Zawodniczki z Gimnazjum nr 2 wystąpiły w roli gospodarza tych rozgrywek.

23 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Konkurs!

Drodzy Czytelnicy! To jeszcze nie koniec konkursów, jakie zaplanowaliśmy dla Was na ten tydzień. Do rozdania mamy także wejściówki na piątkowe seanse filmu „Londyn w ogniu” w legnickim Kinie Helios.

31 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne badania mammograficzne w Chojnowie

2 kwietnia 2016 roku w ramach akcji profilaktycznych przy sklepie Netto na ulicy Legnickiej 68, realizowane będą bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia dla pań w wieku od 50 do 69 lat.

17 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Progi zwalniające - rzecz wartościowa czy plaga?

Jeszcze kilka lat temu, nowe progi zwalniające pojawiające się na chojnowskich ulicach stanowiły niemal sensacje o których przeczytać można było na pierwszych stronach lokalnych mediów. Obecnie są uznawane za coś całkowicie normalnego i jest ich w naszym mieście pełno. Od wielu lat obiekty te budzą jednak kontrowersje - czy stawianie nowych progów zwalniających ma jeszcze sens?

17 marzec 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkanocna zabawa w Play City

Złap zajączka w Play City. 20 marca od godziny 14:00. Wyjątkowa zabawa wielkanocna w największym parku rozrywki w regionie. Konkursy dla najmłodszych - wykonaj swoją własną kartkę wielkanocną lub złap zajączka wielkanocnego.

17 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmagania z językami obcymi w Powiatowym Zespole Szkół - czyli czwarta edycja DENG DENG (wideo)

16 marca Powiatowy Zespół Szkół gościł czwartą edycję międzyszkolnego konkursu języka angielskiego i niemieckiego DENG DENG. Rywalizacja zgromadziła w auli przy ulicy Poźniaków uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zarówno z Chojnowa jak i sąsiednich miejscowości.

21 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu wiosennego!

Wraz z nadejściem pierwszego dnia wiosny dobiegł końca organizowany przez nas konkurs. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wasze odpowiedzi były bardzo kreatywne. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych.

19 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wiosenny konkurs!

Drodzy Czytelnicy! Z okazji nadchodzącego Pierwszego Dnia Wiosny organizujemy dla Was konkurs!

17 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Drodzy Czytelnicy! Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wasze odpowiedzi były bardzo kreatywne. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych.

17 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! do wygrania bilety na „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Drodzy Czytelnicy! W tym tygodniu kolejny raz mamy dla Was wejściówki na piątkowe (18 marca) seanse filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

18 marzec 2016, Stowarzyszenie, Wszystkich komentarzy: 0
Walne zebranie Społecznego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski

W dniu 9 marca 2016 roku odbyło się Walne Zebranie członków Społecznego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski w Chojnowie. Jak co roku przedstawiono sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2015 oraz podsumowano działania i dokonano oceny ich realizacji za ubiegły rok. Zebrani mogli również wysłuchać omówienia planów i zamierzeń działań Stowarzyszenia na rok 2016, których głównym zadaniem będzie maksymalizacja wysiłku na rzecz powrotu do normalnego funkcjonowania podopiecznych Stowarzyszenia. Zgromadzenie udzieliło również absolutorium zarządowi za 2015 r.

16 marzec 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkanoc w Cuprum Arena

Już w najbliższy weekend, 19 i 20 marca, w Cuprum Arena zapanuje atmosfera Świąt Wielkanocnych. Lubińska galeria handlowa przygotowała dla swoich klientów dwa pełne atrakcji dni. Kulinarne warsztaty, Strefa Plastyczna, wirtualne malowanie grafik wielkanocnych – to tylko część tego, co czeka w Cuprum Arena na małych i dużych klientów.

17 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Co słychać u Polish Fiction?

Chojnowski zespół Polish Fiction na jednej scenie z legendą muzyki punk rockowej - tak jednym zdaniem określić można występ jaki miał miejsce 20 lutego w żagańskim klubie Elektrownia. Na scenie, oprócz Polish Fiction pojawił się wrocławski zespół Para Wino.

16 marzec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2: Sukces w konkursie uczę się bezpiecznie żyć!

15 marca br. Gimnazjum nr 2 wzięło udział w konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”. Jest to już XII edycja tego dolnośląskiego konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa i ósmy udział reprezentantów naszej szkoły.