Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Archive - March 2016

11 March 2016, admin, All comments: 0
Już w ten weekend III Nocny Maraton Pływacki na chojnowskim basenie

Już w sobotę o 18:00 na Basenie Miejskim rozpoczyna się Otyliada - III Nocny Maraton Pływacki, który po raz pierwszy gości także w naszym mieście. Chojnowa Otyliada zebrała komplet uczestników - oprócz naszej pływalni pełnym składem uczestników pochwalić mogą się baseny w Częstochowie, Kroczycach, Lipnie i Nakle nad Notecią.

11 March 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, All comments: 0
I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na I Przegląd Grup Rozrywkowych, czyli przegląd kabaretów organizowany na PWSZ im. Witelona w Legnicy.

11 March 2016, admin, All comments: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w kampanii Tydzień z Internetem 2016

Zbliżamy się do szóstej edycji kampanii Tydzień z Internetem, której celem jest promocja świadomego korzystania z internetu i bezpiecznych zakupów w sieci. W ramach akcji w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie "Bezpieczny e-konsument".

11 March 2016, admin, All comments: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejszy nocny Maraton „Niezgodnej” i wejściówki na seanse trzeciej części tej serii – „Wierną”. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

10 March 2016, admin, All comments: 0
Zawodnicy LZS Jerzmanki Jerzmanowice jadą na mistrzostwa Dolnego Śląska!

Za nami Mistrzostwa Strefy Legnickiej w tenisie stołowym, w których udział wzięli zawodnicy z powiatów: średzkiego, jaworskiego, złotoryjskiego i legnickiego. Honoru naszej gminy bronił jerzmanowski klub LZS Jerzmanka, który zaprezentował się w ośmioosobowym składzie. Gospodarzem zawodów był Gierałtowiec.

10 March 2016, admin, All comments: 0
Cysterna w rowie - kolejny wypadek na A4

W godzinach południowych doszło do kolejnego wypadku na autostradzie A4. Między węzłami Jadwisin i Chojnów do rowu wpadła ciężarówka z cysterną - w wyniku zdarzenia doszło do zablokowania prawego pasa na jezdni w stronę Wrocławia.

10 March 2016, admin, All comments: 0
Wypadek na A4 - ogromne utrudnienia na objeździe drogą krajową nr 94

Jak podaje portal lca.pl, dzisiejszego poranka doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów na autostradzie A4, pomiędzy Prostynią i Złotnikami. Do czasu uprzątnięcia miejsca zdarzenia, ruch w stronę Wrocławia jest utrudniony.

10 March 2016, admin, All comments: 0
Poczuj wielkanocną atmosferę w Pawlikowicach

Już 13 marca Sala Wiejska w Pawlikowicach będzie gospodarzem gminnego Kiermaszu Wielkanocnego. Każdy z nas może odwiedzić to wyjątkowe miejsce i na licznych stoiskach zakupić tradycyjne świąteczne ozdoby i specjały.

09 March 2016, admin, All comments: 0
VII Puchar Piastów Śląskich z udziałem Sigo Gim 1

Za nami VII Puchar Piastów Śląskich. Impreza podzielona na dwa dni składała się z Mistrzostw Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym oraz XIV Memoriału Jana Kozłowskiego. Zawody zorganizowane przez Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportu, chojnowski klub zakończył na 5. miejscu.

09 March 2016, Cuprum Arena, All comments: 0
Najemcy Cuprum Arena odświeżają design swoich salonów

Najemcy w lubińskiej galerii Cuprum Arena, największego centrum handlowego Zagłębia Miedziowego, zmieniają koncept wizualny. Nowoczesny wygląd, dostosowany do aktualnych trendów, zyskały trzy salony: moda męska Lavard, salon odzieżowy C&A oraz restauracja KFC.

09 March 2016, Gimnazjum nr 1, All comments: 0
Panie, Panny i Panienki – Jedynka gospodarzem siatkarskiego Dnia Kobiet! (wideo)

Turniej, przy którym płeć piękna rywalizuje przy siatce w sali Gimnazjum nr 1, to już chojnowska tradycja. Nie inaczej było w tym roku. Zmagania siatkarek poprzedził bardzo miły akcent. Burmistrz Chojnowa Jan Serkies złożył wszystkim uczestniczkom życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz przekazał słodką niespodziankę.

09 March 2016, admin, All comments: 0
Wernisaż wystawy Danuty Danielewicz w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Do końca kwietnia w Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej każdy z nas może obejrzeć wystawę Danuty Danielewicz pt. "Jesienią malowane". Już w przyszły piątek Biblioteka zaprasza na wernisaż wystawy.

11 March 2016, Helios Legnica, All comments: 0
Repertuar kina Helios na najbliższe dniPrezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy, ważny od 11 do 17 marca 2016 roku.
10 March 2016, Helios Legnica, All comments: 0
Maraton "Niezgodnej" w kinie Helios
Już 11 marca w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce Maraton Niezgodnej. Będzie to niezwykła noc z ekranizacjami jednego z najciekawszych fenomenów literackich ostatnich lat.
08 March 2016, Gimnazjum nr 1, All comments: 0
Życzenia, kwiaty i całusy w Gimnazjum nr 1 (wideo)

W Gimnazjum nr 1 tradycji stało się zadość. 8 marca uczniowie świętowali jak zwykle na wesoło. Były życzenia, były uśmiechy, kwiaty a nawet i całusy.