Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - marzec 2016

08 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od sufrażystek po goździki, czyli długa historia Dnia Kobiet

Dzisiejszy dzień na naszym portalu postanowiliśmy w 100% poświęcić obchodzącym swoje święto kobietom. Nie możemy w związku z tym nie przypomnieć czym tak właściwie jest Dzień Kobiet i z jaką historią się wiąże - a jest ona bardzo długa, pełna radości, wzruszeń a także krwi i cierpienia.

08 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu dla wszystkich dam

Właśnie zakończył się organizowany przez znasz portal konkurs z okazji Dnia Kobiet. Liczba odpowiedzi jaką dostaliśmy na naszą skrzynkę pocztową była ogromna - tym trudniej było wybrać dwie osoby, które wraz z osobą towarzyszącą wybiorą się do kina na wybrany film.

08 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kobiety kobietom zgotowały ten los

Za nami wyjątkowo żeńskie obchody Dnia Kobiet, które odbyły się w wigilie tego święta w chojnowskim Domu Kultury. Żeńskie, albowiem Paniom na scenie zaprezentowany się również Panie.

08 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dziękujemy, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej
składamy najserdeczniejsze życzenia,
pomyślności, zdrowia i samych pięknych dni w życiu.
Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i byście zawsze czuły się doceniane.

10 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! W tym tygodniu w kinach króluje „Wierna” – film z serii „Niezgodna”. Mamy dla Was bilety na piątkowe seanse tego filmu, a także na całonocny Maraton „Niezgodnej”.

07 marzec 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Jarmark wielkanocny w Cuprum Arena!

Już 11 marca w Cuprum Arena zapanuje atmosfera Świąt Wielkanocnych – lubińska galeria zamieni się w imponujący jarmark, który zachwyci klientów szeroką ofertą zarówno tradycyjnych, jak i oryginalnych świątecznych produktów.

07 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wizyta na Gminnym Dniu Kobiet w Krzywej

Ponownie Sala Wiejska w Krzywej pękała w szwach - tym razem wypełniły ją mieszkanki Gminy Chojnów, które wspólnie z włodarzami gminy świętowały Dzień Kobiet.

07 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyjątkowy konkurs dla wszystkich dam!

Już jutro dzień kobiet - z tej okazji redakcja portalu chojnow.pl przygotowała wyjątkowy konkurs. Spośród uczestniczek które poprawnie odpowiedzą na konkursowe pytanie (oraz rzecz jasna uczestników, którzy pragną zdobyć nagrodę dla jakiejś damy) wybierzemy osoby, które otrzymają podwójne wejściówki na wybrany film do legnickiego kina Helios!

07 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatna pomoc prawna i psychologiczna ofiarom przestępstw w Chojnowie

Stowarzyszenie "INTRO" z siedzibą we Wrocławiu udziela darmowej pomocy psychologicznej oraz prawnej ofiarom przestępstw. Projekt Stowarzyszenia "Intro" DO PEŁNI SIŁ został dofinansowany z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

05 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siłaczki w Domu Kultury

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie kobiety do Domu Kultury, na występ grupy teatralnej ANTYKWARIAT. Gościnnie wydarzenie uświetnią Karolina Końka oraz Karolina Serkies.

04 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pamiętaj o 1% podatku - wspomóż Wiktorię Terlecką

Wśród osób liczących na pomoc składających zeznania podatkowe jest Wiktoria. Urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Jest osobą niepełnosprawną ruchowo i porusza się na wózku inwalidzkim. Bliscy Wiktorii proszą o przekazanie jej 1% podatku.

11 marzec 2016, Partnerstwo,
Restauracja Kuźnia pilnie zatrudni kucharkę!

Zatrudnimy kucharkę z doświadczeniem. Wymagamy umiejętności sporządzania smacznych potraw i dobrej organizacji pracy; oferujemy zatrudnienie na postawie umowy o pracę, szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy oraz pracę w stabilnej firmie.

04 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na Gminny Dzień Kobiet

Wielkimi krokami zbliżamy się do marcowego Dnia Kobiet. Tym razem gminne obchody tego święta odbędą się w Sali Wiejskiej w Krzywej. Na wszystkie Panie, które pojawią się na tym wydarzeniu czekają liczne atrakcje.

04 marzec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 1
Awans szczypiornistek z "dwójki" do finału strefy legnickiej!

3 marca w Legnicy odbyły się finały podstrefy w piłce ręcznej dziewcząt. Zakwalifikowaliśmy się do nich wygrywając eliminacje powiatowe z reprezentacją Gimnazjum nr 1 stosunkiem bramek 23:4. Drużyna szczypiornistek pod opieką Pani Katarzyny Ferenc uległa tylko Legnicy pokonując pozostałe zespoły i tym samym awansując do Finału Strefy Legnickiej.

04 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Wszystkie drużyny Chojnowianki zaprezentowały się w Domu Kultury (wideo)

Za nami oficjalna prezentacja wszystkich drużyn Chojnowianki, która miała miejsce w sobotę w Domu Kultury. Impreza inaugurowała także jubileuszowy rok 70-lecia powstania klubu.