Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - kwiecień 2016

15 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 7
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Weekendowe granie zaczynamy w sobotnie popołudnie w Rokitkach, gdzie drużyna Czarnych podejmie pretendenta do awansu – Orlę Wąsocz. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00.

15 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poszukujesz pracy? Już wkrótce targi organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy zaprasza na organizowane w Legnickim Parku Technologicznym Targi Pracy, które odbędą się w czwartek 21 kwietnia 2016 roku. Na miejscu będzie można poznać oferty pracy z różnych branż, porozmawiać z pracodawcami krajowymi i zagranicznymi, poznać zasady funkcjonowania systemów rekrutacyjnych, czy też skorzystać z porad ekspertów. Wstęp na targi pracy jest bezpłatny.

15 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski - mamy jeszcze 15 dni na zgłaszanie projektów

Budżet obywatelski w Chojnowie to dopiero plany - w sąsiedniej Gminie Chojnów to już fakt. W roku 2016 kwota przeznaczona na budżet wynosi 306 000 zł. Do 29 kwietnia mieszkańcy mogą zgłaszać swoje propozycje projektów.

15 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar chojnowskiego Kina Kultura

Rozpoczynający się dziś weekend to świetna okazja, aby znaleźć czas na nadrobienie kinowych zaległości. Chojnowskie Kino Kultura przygotowało na najbliższe dni bardzo ciekawą ofertę. Poniżej znajdziecie bieżący repertuar oraz krótką rekomendację poszczególnych produkcji.

15 kwiecień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios Legnica na najbliższe dni
Prezentujemy repertuar legnickiego kina Helios. Ważny od 15 do 21 kwietnia 2016roku.
14 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Hardcore Henry” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

22 kwiecień 2016, Partnerstwo,
Ubezpieczenie Assistance

Na rynku ubezpieczeń możemy obecnie znaleźć mnóstwo ofert dotyczących różnych obszarów naszego codziennego życia. Zdecydowanie jedną z najszerszych jest kategoria ubezpieczeń komunikacyjnych, wśród których odnajdziemy wiele różnych propozycji gwarantujących nam ochronę w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia drogowego.

14 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatna zbiórka elektrośmieci w Gminie Chojnów

Na początku przyszłego tygodnia (18 i 19 kwietnia) mieszkańcy Gminy Chojnów będą mogli za darmo pozbyć się elektrośmieci. Akcję przeprowadza Urząd Gminy Chojnów.

14 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mnichovo Hradiště nowym miastem partnerskim Chojnowa?

Chojnów powiększa grono miast partnerskich. Do niemieckiego Egelsbach i francuskiego Commentry najprawdopodobniej dołączy także czeskie Mnichovo Hradiště. Przedstawiciele tego ośmiotysięcznego miasteczka, położonego w północnej części Republiki Czeskiej odwiedzili wczoraj Chojnów.

14 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wkrótce kolejne wycieczki na kościelną wieżę?

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal chojnow.pl, 23 kwietnia między godziną 10:00 a 13:00 odbędą się wycieczki na wieżę kościoła farnego pw. św. Piotra i Pawła, organizowane przez pana Jerzego Kucharskiego, za zgodą proboszcza ks. Marka Osmulskiego.

14 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzeci w Polsce

Dużym sukcesem pochwalić może się absolwent Powiatowego Zespołu Szkół, technik mechanik Tomasz Witek. W ostatniej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Technik-Absolwent 2015, organizowanego przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zajął on 3. miejsce w skali całego kraju. Była to już dziewiąta edycja tego konkursu.

14 kwiecień 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal Piosenki Filmowej w Galerii Piastów

Już 24 kwietnia zapraszamy wszystkich Państwa na pierwszy Festiwal Piosenki Filmowej którego finał odbędzie się o godzinie 14:00 w legnickiej Galerii Piastów.

13 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
"Festiwal strzelecki" w wykonaniu Sokoła Krzywa

W miniony weekend zespół Sokoła Krzywa udał się do Olszanicy na mecz z Olimpią. W niedzielne popołudnie trener Łukasz Kurczak mógł skorzystać z optymalnie najmocniejszej kadry swojego zespołu.

13 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już w piątek kolejna edycja Szpikolady - po raz pierwszy także w Chojnowie!

Już w najbliższy piątek po raz piąty organizowana jest akcja Szpikolada, skierowana do osób chcących zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. Po raz pierwszy akcja zawita także do naszego miasta, wszystko za sprawą wsparcia oraz zaangażowania ze strony Banku Zachodniego oraz Powiatowego Zespołu Szkół.

13 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (15 kwietnia) seanse filmu „Hardcore Henry”.