Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - kwiecień 2016

13 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!
Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na piątkowy Nocny Maraton Strachu w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
22 kwiecień 2016, Partnerstwo,
Aktywne wakacje pod żaglami

Zbliża się lato, a wraz z nim wakacje okazja do odkrywania nowych rzeczy, poznawania nowych form sportu, a może nawet odkrycia swojej nowej pasji. Nam lato kojarzy się ze słońcem, wodą i wiatrem czyli żeglarstwem – naszą pasją. Dlatego chcemy zaprosić do wspólnej przygody, żeby żeglarstwo stało się również Waszą pasją! Sami wybierzcie jak chcecie to zrobić. Półkolonie żeglarskie czy rejs żeglarski Mazury 2015. Nie musicie mieć doświadczenia żeglarskiego, wystarczy umieć pływać.

12 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nowa siedziba Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zainaugurowana

Działająca w naszym mieście Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna doczekała się nowej siedziby. W dzisiejsze południe symbolicznym przecięciem wstęgi zainaugurowano zaadaptowane na potrzeby poradni sale na parterze budynku Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Poźniaków.

12 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 40
Grzegorz Gapski: 6 lat, które powinny być latami honorowymi dla naszej ojczyzny

Wczorajszego popołudnia chojnowski Cmentarz Komunalny zgromadził grono osób, chcących złożyć hołd ludziom, który sześć lat temu zginęli w katastrofie smoleńskiej. Krótką uroczystość poprowadził radny powiatu legnickiego Grzegorz Gapski.

12 kwiecień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Cuprum Arena nagradza zręcznych klientów!

Cuprum Arena zaprasza do udziału w grze SilverTouch Cube. Od 16 do 24 kwietnia wszyscy klienci lubińskiej galerii będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, a ci, którzy wykażą się szczególną zręcznością, zostaną nagrodzeni. Na uczestników czekają nagrody o łącznej wartości aż 50 tysięcy złotych.

11 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kwietniowe utrudnienia na A4

Prace nad budową drogi S3 powoli sięgają autostrady A4, która w sąsiedztwie Legnicy połączy się z nową drogą węzłem Legnica II. Kierowcy jadący w obie strony muszą przygotować się na drobne utrudnienia komunikacyjne.

12 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki meczów w B klasie

W legnickiej B klasie w grupie III tempa nie zwalniają zespoły walczące o awans. Zgodnie swoje mecze wygrały Mewa Goliszów, Płomień Michów oraz Czarni II Rokitki.

12 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna przegrana Burzy Gołaczów
W 19. kolejce legnickiej A klasy Burza Gołaczów stawiła się w Targoszynie, gdzie rozegrała mecz z tamtejszym Parkiem.
11 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki tracą kolejne punkty

Spotkanie Czarnych Rokitki z Prochowiczanką Prochowice zostało rozegrane na boisku rywala. Zarówno goście, jak i gospodarze dysponowali zupełnie inną kadrą meczową, niż przy ostatnim spotkaniu tych drużyn w rundzie jesiennej.


11 kwiecień 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Nagrody za zakupy w Galerii Piastów
Rusza kolejna edycja konkursu paragonowego! To dalszy ciąg akcji „Cztery pory roku”. Od 18 do 24 kwietnia wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 100 zł i zachować dowód sprzedaży. Na klientów legnickiego centrum handlowego czekają atrakcyjne nagrody
11 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sigo Gim 1 szlifowało formę w Karkonoszach

Trening na górskiej trasie w podjeleniogórskim Podgórzynie i spacer po Szlarskiej Porębie - tak miniony weekend spędziły zawodniczki i zawodnicy Sigo Gim 1. Głównym celem wizyty w Karkonoszach było przygotowanie siłowe i wydolnościowe.

11 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowskie obchody 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia minęła kolejna rocznica jednej z najtragiczniejszych katastrof lotniczych w historii naszego państwa. Dokładnie 6 lat temu w sąsiedztwie smoleńskiego lotniska Siewiernyj zginęła polska delegacja lecąca na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. W skład delegacji wchodzili: Prezydenci Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński i Ryszard Kaczorowski, pierwsza dama Maria Kaczyńska, parlamentarzyści, marszałkowie, ludzie zasłużeni, przedstawiciele państwowych instytucji, rodziny polskich oficerów zamordowanych w Katyniu oraz dowódcy sił zbrojnych.

10 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozśpiewane Nutki 2016, czyli siedem godzin wokalnych zmagań

Czternasta edycja Rozśpiewanych Nutek przeszła do historii. Ogólnopolski konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zgromadził w chojnowskim Domu Kultury młodych i ambitnych wokalistów, którzy przez niemal siedem godzin prezentowali się przed trójosobowym jury. Grand Prix Rozśpiewanych Nutek 2016 powędrowało do: Karoliny Ziemlickiej, Aleny Tomaszewskiej, Jakuba Nowaka, Eni Halilović i Anny Chowaniec. Wśród nagrodzonych nie zabrakło także mieszkańców naszego miasta.

09 kwiecień 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Wspieramy Cuprum Lubin! (video)
Gimnazjum nr 1 w Chojnowie znane jest ze swoich tradycji sportowych. Nie tylko czynnie uprawiamy sport, ale również dopingujemy najlepszych. Dlatego już trzeci raz w ciągu ostatnich miesięcy wspieraliśmy drużynę siatkarską Cuprum Lubin, w której występują mistrzowie świata – Mateusz Możdżonek i Grzegorz Łomacz.
08 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar w Białej

Strażacy z Chojnowa i Jaroszówki interweniowali dzisiejszego popołudnia w Białej. Jak dowiedzieliśmy się od dyspozytora, przyczyną akcji był pożar trawy.