Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - kwiecień 2016

06 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Duży sukces chojnowskiej drużyny SportProjekt

W zeszłą niedzielę, 3 kwietnia, we Wrocławiu odbył się turniej piłki nożnej, organizowany przez Akademię Piłkarską „Olympic” Wrocław. Turniej odbywał się pod nazwą Zdolny Śląsk 2008. Zgromadził on 24 najlepsze drużyny dziecięce z Dolnego Śląska.

06 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!
Drodzy Czytelnicy! W tym tygodniu mamy dla Was wejściówki na piątkowe (8 kwietnia) seanse filmu „KUNG FU PANDA” (2D).
09 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Polish Fiction, Ostatni Krzyk Mody i Ga-Ga Zielone Żabki w Jubliatce - przed nami Punk Rock Live 4

Już w najbliższą sobotę w chojnowskiej restauracji Jubliatka czwarty koncert z serii Punk Rock Live. Chojnowskiej publiczności zaprezentują się: Polish Fiction, Ostatni Krzyk Mody oraz Ga-Ga Zielone Żabki.

06 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kacper Harkawy brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów

Podsumowując rywalizację sportową jaka miała miejsce w miniony weekend, przenieśmy się na ring bokserski. Za nami XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbyły się w krakowskiej hali Wisły. Klub Champions Chojnów Powiat Legnicki reprezentował startujący w wadze 52 kg Kacper Harkawy. Występ na mistrzostwach zakończył z brązowym medalem.

06 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sigo Gim 1 na ulicach Dzierżoniowa i Sobótki

Dla zawodników chojnowskiego klubu kolarskiego Sigo Gim 1, działającego przy Gimnazjum nr 1 miniony weekend był wyjątkowo wyczerpujący. W sobotę w Dzierżoniowie wzięli udział w Międzynarodowym Kryterium Kolarskim, w niedzielę natomiast w Ślężańskim Mnichu w Sobótce.

06 kwiecień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
O gospodarce i finansach z Piotrem Kuczyńskim

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza 12 kwietnia br. na prelekcję Piotra Kuczyńskiego, Głównego Analityka Domu Maklerskiego XELION. Dyskusja odbędzie się o godzinie 14:15 w sali E1.

14 kwiecień 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Międzynarodowo w Jaroszówce

Wójt Gminy Chojnów zaprasza w dniu 16 – 17 kwietnia do Jaroszówki gdzie odbędą się zawody Międzynarodowe oraz Ogólnopolskie we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Kwietniowe zawody współorganizowane przez Gminę Chojnów są już imprezą tradycyjną i w tym roku stanowią jednocześnie pierwsze eliminacje do Pucharu Polski w tej konkurencji.

05 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
"Wspólnymi siłami możemy wygrać wszystkie mecze" - rozmowa w Jakubem Wołoszynem

Jakub Wołoszyn - młody zawodnik Chojnowianki, uczeń chojnowskiej "jedynki", uznany za najpopularniejszego sportowca Chojnowa. W krótkiej rozmowie zapytaliśmy o jego pasje, treningi, kulisy plebiscytu oraz wsparcie najbliższych.

05 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy szóstoklasiści przystąpili do sprawdzianu

Uczennice i uczniowie 6 klas dwóch chojnowskich szkół podstawowych, a także szkół gminnych wzięli dzisiaj udział w sprawdzianie szóstoklasisty. Pomimo, iż nie ma określonego minimalnego wyniku i sprawdzianu nie da się nie zdać, jego napisanie jest obowiązkowe i stanowi warunek ukończenia szkoły podstawowej. Sprawdzian podzielony został na trzy części obejmujących trzy kluczowe przedmioty - język polski, matematyka oraz język obcy ‎nowożytny.

05 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłon trzecią zawodniczką bolesławieckiego "Biegu między mostami"

Niedziela w Bolesławcu stanowiła prawdziwe święto dla biegaczy. Wiosenny Bieg Między Mostami rozpoczął cykl biegów Cztery Pory Roku organizowany przez MOSiR Bolesławiec . Rywalizacja odbyła się na ścieżce biegowej w sąsiedztwie rzeki Bóbr i zgromadziła pasjonatów biegu w różnym wieku, nie tylko z Bolesławca.

07 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozśpiewane Nutki - już 9 kwietnia czternasta edycja konkursu

Już w sobotę, 9 kwietnia w naszym mieście odbędzie się XIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rozśpiewane Nutki 2016. Na scenie chojnowskiego Domu Kultury zaprezentują się uczennice i uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Śląska i Łużyc.

05 kwiecień 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Zespoł "The Stars" z "dwójki" zaśpiewa w Opolu w finale "I know I can"

Zespół wokalny "THE STARS", którego opiekunką jest Pani Agnieszka Perchaluk przeszedł eliminacje i został wybrany do dziesiątki najlepszych, którzy 15 kwietnia wystąpią w finale i zaśpiewają w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Zespoły do Finału wyłoniło jury, w którego składzie znaleźli się Pani Anna Panas oraz Pan Eoin McHugh.

04 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowianka zaczyna grać!

W 18. kolejce KS Chojnowianka sprawiła nie lada sensację, wygrywając wyjazdowe spotkanie, na bardzo trudnym terenie, w Jaworze 2:1.

04 kwiecień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Program Dnia Otwartych Drzwi w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 12 kwietnia bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2016/2017 w godzinach od 9 do 14.

04 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zacięta walka na Miejsko-Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

31 marca aula Gimnazjum nr 2 w Chojnowie gościła drugą edycję Miejsko-Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. W rywalizacji udział wzięli reprezentanci szkół podstawowych nr 3 i 4 oraz gminy, którą reprezentowała Szkoła Podstawowa w Budziwojowie.