Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - kwiecień 2016

04 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wideorelacja z marcowej sesji Rady Gminy

Za nami trzecia w tym roku sesja Rady Gminy Chojnów, która odbyła się 31 marca 2016 roku, w sali obrad Urzędu Gminy Chojnów.

04 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Słaby mecz w wykonaniu Sokoła Krzywa

Spotkanie rozgrywane było w Krzywej, a Sokół gościł zespół Nysy Wiadrów. Zarówno gospodarze, jak i goście nie są zadowoleni ze zdobyczy punktowych, gdyż aspiracje na obecny sezon były wyższe.

03 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Doskonały mecz w wykonaniu Czarnych Rokitki

W 18. kolejce o mistrzostwo klasy okręgowej OZPN Legnica Czarni Rokitki podejmowali na własnym obiekcie Rodło Granowice. O godz. 16.00 sędzia rozpoczął spotkanie, a słoneczne, choć wietrzne, popołudnie przyciągnęło na trybuny sporą liczbę kibiców.

02 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wideorelacja z marcowej sesji Rady Miejskiej

Za nami druga w tym roku Sesja Rady Miejskiej Chojnowa, która odbyła się 29 marca 2016 roku, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie. Zapraszamy do obejrzenia pełnej wideorelacji z posiedzenia.

05 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Początek rundy wiosennej w B klasie
Runda wiosenna rozpoczęła się także w B klasie. Słoneczne niedzielne popołudnie przyciągnęło na trybuny sympatyków miejscowych klubów. Mecze, które miały znaczenie dla układu podium tabeli, rozegrane zostały o godz. 11.00.
04 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czarne chmury nad Burzą Gołaczów

18. kolejka spotkań rozgrywana była również w walce o mistrzostwo OZPN Legnica w A klasie, grupie III. Walka o punkty toczyła się w Proboszczowie, gdzie tamtejszy Huragan podejmował Burzę Gołaczów. Oba zespoły występują jako beniaminek ligi, lecz to gospodarze prezentują się lepiej w obecnych rozgrywkach.

01 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

W nadchodzący weekend kibiców piłkarskich z naszego regionu czeka nie lada gratka. Do drużyn z naszego regionu, występujących w klasie okręgowej i klasie A, dołączy B klasa, która w tym tygodniu wznowi rozgrywki.

01 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rodzina 500 plus - pierwszy dzień z drobnymi problemami. Uwaga na oszustów

Wraz z wejściem w życie programu Rodzina 500 rozpoczęło się składanie wniosków o objęcie programem. Liczba chętnych jest ogromna i tak jak można było się spodziewać nie obyło się bez problemów. Paraliżowi uległa platforma ePUAP, podobne problemy występują w systemie informatycznym Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

02 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Powstanie powiatu chojnowskiego to już tylko kwestia czasu? Nie, to tylko Prima Aprilis :)

Od kilku miesięcy w mediach głośno jest na temat wyodrębnienia z granic województwa mazowieckiego miasta Warszawy i tym samym stworzenia nowego województwa stołecznego. Polska tym samym poszła by śladami państw takich jak: Niemcy, Rosja, Ukraina, Stany Zjednoczone czy Australia, w których stolice stanowią odrębną jednostkę najwyższego szczebla. Czy zmiany w Polsce obejmą także jednostki niższego szczebla? Wszystko wskazuje na to, że już za kilka lat możemy doczekać się powstania powiatu chojnowskiego.

01 kwiecień 2016, Stow. Retrofutbolistów, Wszystkich komentarzy: 0
Już wkróce II Biesiada Retrofutbolistów Chojnowa

7 maja 2016 roku, boisko Orlik, w chojnowskim Parku Piastowskim gościć będzie turniej retrofutbolistów Chojnowa. Na zawody zaproszone zostały zespoły: Zagłębie Lubin, Miedz Legnica, BKS Bolesławiec oraz nasza drużyna. Już wkrótce podamy składy drużyn biorących udział w turnieju.

01 kwiecień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 2
Repertuar kina Helios na najbliższe dni
Prezentujemy repertuar prasowy kina Helios w Legnicy. Ważny od 1 do 7 kwietnia.