Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - maj 2015

04 maj 2015, UKK Oriens, Wszystkich komentarzy: 22
Czasówka Sudecka z udziałem UKK Oriens
W ostatnim czasie nasi kolarze z klubu UKK Oriens rywalizowali w I edycji XI Czasówki Sudeckiej. Była to jazda indywidualna na czas, która odbyła się w miejscowościach Podgórzyn Przesieka. Głównym celem zawodów była popularyzacja sportu kolarskiego, a ich organizatorem Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów w Jeleniej Górze.
03 maj 2015, Czarni Rokitki, Wszystkich komentarzy: 1
PRACA Z MŁODZIEŻĄ NA WYSOKIM POZIOMIE.CZARNI ROKITKI WYGRYWAJA KOLEJNY MECZ  LIGOWY.

Bardzo dobrze na boiskach trawiastych spisują się drużyny młodzieżowe Czarnych Rokitki. Praca z dziećmi i młodzieżą w klubie stoi na wysokim poziomie. Doskonałym dowodem na to są nie tylko dobre wyniki osiągane w lidze, ale przede wszystkim wychowankowie, których można spotkać w Zagłębiu Lubin, Miedzi Legnica czy Koronie Kielce.

02 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Wielka Lipa w Chojnowie!
Dzisiejsze spotkanie Chojnowianki z Sokołem Wielka Lipa nie zapowiadało się tak tragicznie, jak się zakończyło. W ubiegłej rundzie, w meczu wyjazdowym, zremisowaliśmy bezbramkowo z naszym dzisiejszym rywalem. Dziś losy spotkania potoczyły się zupełnie inaczej.
01 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka Chojnów - Sokół Wielka Lipa - szansa na pierwsze punkty!
Dziś rozpoczyna się 23 kolejka IV ligi dolnośląskiej, w której chojnowscy kibice zobaczą nasz lokalny Klub Sportowy w akcji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 na bocznej płycie przy MOKSiRze. Biało niebiescy zmierzą się z Sokołem Wielka Lipa. Dzisiejsze zmagania zapowiadają się bardzo ciekawie z uwagi na fakt, że nasi piłkarze w końcu mogą odnieść pierwsze zwycięstwo tej wiosny. W ubiegłej rundzie, po dobrym meczu, zremisowaliśmy z dzisiejszym rywalem.
01 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal strzelecki w Rokitkach. Czarni rozgromili Kaczawę Bieniowice w kwadrans
Zakończyła się 21 kolejka klasy okręgowej, w której na murawie obejrzeliśmy znakomite spotkanie w wykonaniu Czarnych Rokitki. Ekipa z naszej gminy wystąpiła w nieco zmienionym i ofensywnym ustawieniu. Od pierwszych minut graliśmy dwoma napastnikami: Gromalą oraz Gutem. Od pierwszych minut przeważaliśmy nad naszym rywalem – Kaczawą Bieniowice, która w ubiegłym tygodniu sprawiła niespodziankę zwyciężając z Górnikiem Złotoryja.
01 maj 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Jedynka jak co roku bije gitarowy rekord!
Słynne „Hey Joe” ponownie zabrzmi we Wrocławiu!Na Pergoli już od rana zbierają się tłumy gitarzystów. Od godziny 10.00 wspólnie ćwiczą akordy, przygotowując się do pobicia zeszłorocznego rekordu! Na bicie rekordu, wyjechało 23 uczniów i 10 absolwentów chojnowskiej "jedynki" pod opieką Pana Tomasza Susmęda.
01 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Władze gminy przywitały w Legnicy prezydenta Bronisława Komorowskiego
Ponad dwieście osób, głównie działaczy PO i organizacji pozarządowych oklaskiwało prezydenta Bronisława Komorowskiego w legnickim biurowcu Letia Business Center. Wśród gości pojawił się Wójt Gminy Chojnów- Andrzej Pyrz, gminni radni oraz prezesi gminnych stowarzyszeń.
01 maj 2015, Miejska Biblioteka Publiczna, Wszystkich komentarzy: 0
Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku
W roku 2015 projekt „Z książką na walizkach” jest organizowany po raz dwunasty. Najważniejszą ideą tego przedsięwzięcia jest propagowanie czytelnictwa i bibliotek. Tegoroczna edycja projektu przebiega pod hasłem „Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku”. Głównymi organizatorami są: Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach, Wydawnictwo Literatura i Wydawnictwo Akapit Press.
06 maj 2015, Partnerstwo ,
Drugie urodziny "Mrówki" za nami! (video)

Market “Mrówka”, hucznie świętował swoje drugie urodziny. W piątek i sobotę, na klientów sklepu czekały wyjątkowe promocje, upominki, konkursy i dodatkowe atrakcje. W piątkowy poranek, parking przed sklepem zapełnił się stoiskami kilku wiodących firm, których wyroby można znaleźć na półkach marketu. Przedstawiciele wykazywali się wiedzą i profesjonalnym doradztwem, ułatwiając tym samym podjęcie decyzji o wyborze towarów. Klienci chętnie korzystali z porad i poznawali szeroki asortyment oferowany przez poszczególnych wystawców. Otrzymali materiały promocyjne i gadżety w postaci breloków czy smyczy.

07 maj 2015, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY POWYŻEJ 40 ROKU ŻYCIA NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA NORDIC WALKING
W Chojnowie ruszył program KGHM pn. Eko Zdrowie, którego operatorem jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Od 13 kwietnia spotykamy się w każdy poniedziałek aż do 8 czerwca na bezpłatnych treningach z zakresu marszu z kijami. Dzięki umiejętności prawidłowej techniki możemy czerpać z tej formy rekreacji wiele korzyści prozdrowotnych: odciążenie stawów kolanowych, zaangażowanie do 90% mięśni, wzmocnienie mm grzbietu, obręczy barkowej i brzucha. Profilaktyka nadwagi, bólów kręgosłupa, itp.
04 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wybory prezydenckie 2015. Komisje Wyborcze w Chojnowie

I tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10 maja 2015, zaś ewentualna II tura- nastąpi dwa tygodnie później- 24 maja 2015. Poniżej informacje o numerach i granicach obwodów głosowania, siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych oraz składach obwodowych komisji wyborczych.

03 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 29
Program obchodów Święta Konstytucji 3 Maja
Obchody kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, rozpoczną się o godz. 11.30 przy obelisku, gdzie władze i wszyscy chętni złożą kwiaty w hołdzie polskim patriotom. Stamtąd, wierni udadzą się do Dużego Kościoła na mszę św. w intencji Ojczyzny. O godz. 17.00 rozpocznie się pierwszy z cyklu tegorocznych koncertów pod hasłem Muzyka w Rynku. Na scenie pojawi się zespół TREND MUSIC i wykonawcy ze Studia FAME.
11 maj 2015, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Zawitałam do Chojnowa zupełnie... dobrym przypadkiem...-rozmowa z Agnieszką Justyną Szumiło

Większości chojnowian objawiła swój wokalny talent na początku tego roku w styczniowym koncercie kolęd, choć tak naprawdę współpracuje z MOKSiR-em już ponad 2 lata, prowadząc Pracownię Wokalną. Kim jest Agnieszka Justyna Szumiło?

Sklep Bigform