Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Archiwum - maj 2015

28 maj 2015, SP 4 Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie „Czas na zdrowie". W sobotę odbędzie się festyn!
SU postanowił przystąpić do konkursu „Czas na zdrowie" organizowanego przez fundację Banku Ochrony Środowiska. Nasz zespół to „Wkręceni na zdrowie", w którego skład wchodzą: Hanna Chopkowicz (VIb), Dominika Pawłowska (VIb), Julia Wołoszyn (Va), Weronika Hajder (Vb), Oliwia Sypień (IVb), Zuzanna Guściora (Va), Aleksandra Chmielewska (Vc), Paweł Zazulczak (VIb), Aleksandra Wolska (IIIc), Debora Luberda (IIIc).
29 maj 2015, Czarni Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
ORLIKI CZARNYCH ROKITKI REWALACYJNIE SPISALI SIĘ W MECZU REWANZOWYM Z AMICO LUBIN
W środowe popołudnie (27.05) drużyna orlików Czarnych Rokitki (rocznik 2005/2006/2007) rozegrała rewanżowy mecz z dobrze nam znanym zespołem Amico Lubin. W meczu padło wiele bramek, a niektóre z nich były przedniej urody (gole Michała Krupy Łukasza Grysa i Mateusza Ewkowskiego). Spotkanie trwało 5x15 minut. Zakończyło się zwycięstwem Czarnych 11:5.
28 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Grupa orlików zwycięża w kolejnym turnieju piłki nożnej!
Grupa sportowa prowadzona przez Łukasza Kurczaka nie zwalnia tempa w tym sezonie ligi trawiastej. W miniony weekend nasi młodzi adepci futbolu wzięli udział w zawodach rozgrywanych w Przemkowie. Do rywalizacji docelowo miało przystąpić pięć ekip piłkarskich, jednak zespół z Krzywej nie był w stanie dotrzeć na tą imprezę sportową.
28 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmagania gimnazjów- za nami drugi dzień II Olimpiady Lekkoatletycznej
Za nami drugi dzień II Olimpiady Lekkoatletycznej organizowanej przez Powiatowy Zespół Szkół. W dniu wczorajszym, do rywalizacji stanęli reprezentanci gimnazjów. Po godzinie 9.00, Mariusz Kowalczyk- dyrektor PZS, przywitał wszystkich gości, życząc uczestnikom samych sukcesów i dobrej zabawy. Chwilę później, Kamil Mroczkowski rozpalił znicz olimpijski.
27 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Zapraszamy na koncert chojnowskiego zespołu blues-rockowego Jawarajama Band
Zapraszamy na koncert chojnowskiego zespołu blues-rockowego 30 maja o godz.19.30 do kawiarni Jubilatka. W repertuarze utwory zespołów Dżem, Deep Purple, Ten Years After, Tadeusza Nalepy, Stana Borysa, Karin Stanek, Kasy Chorych, Gary Moora, Joe Satrianiego.
29 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Sp 3 (video)
W poniedziałkowy poranek, kilka chwil po godzinie 9:00, salka gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie wypełniła się po brzegi. Wszystko to za sprawą 8 międzyszkolnego konkursy piosenki obcojęzycznej „Piosenki jak mosty”. Pomimo, że niektórzy występowali już w latach poprzednich na scenie na ich twarzach widać było niepewność i chęć zwyciężenia nad konkurentami. Całą imprezę poprowadzili Gabriela Spes oraz Gracjan Fedak – młodzi uczniowie chojnowskiej „trójki”. Wczoraj do rywalizacji przystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie, Szkoły nr 4 w Chojnowie, ze Szkoły Podstawowej z Rokitek, Krzywej, Niedźwiedzic oraz Okmian.
27 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Pierwszy dzień II Olimpiady Lekkoatletycznej za nami

Zmaganiami szkół podstawowych, rozpoczęła się w dniu wczorajszym II Olimpiada Lekkoatletyczna, organizowana przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. Tuż przed godziną 10-tę, uroczystego otwarcia dokonali: Mariusz Kowalczyk- dyrektor PZS oraz Kazimierz Burtny- Członek Zarządu Powiatu Legnickiego. Po przywitaniu gości Małgorzata Klatka rozpaliła znicz olimpijski.

26 maj 2015, Grażyna Jóźwik, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowe wiosenne biegi przełajowe za nami. (video)

W Chojnowie w dniu 22.05.2015 r. odbyły się Powiatowe Wiosenne Biegi Przełajowe, z udziałem : 173 zawodników i zawodniczek z 7 szkół podstawowych : Szkoły Podstawowej w Kościelcu, Szkoły Podstawowej w Kunicach, Szkoły Podstawowej w Miłkowicach , Szkoły Podstawowej w Bieniowicach , Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie , Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie i Szkoły Podstawowej w Rosochatej orazz 2 gimnazjów : Gimnazjum w Spalonej i Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, 9 opiekunów, 15 organizatorów.

27 maj 2015, PWSZ Legnica , Wszystkich komentarzy: 0
Kiedy i jak zapisać się na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy?
Już 1 czerwca 2015 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy rozpoczyna się I etap rekrutacji kandydatów na studia na rok akademicki 2015/2016. W ofercie edukacyjnej przyszli studenci mają do wybory kierunki studiów licencjackich, inżynierskich oraz studia magisterskie.
26 maj 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
WERONIKA BIELECKA Z GIMNAZJUM NR 2 WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

22 maja w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się finał 11 edycji konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć”. Głównymi założeniami konkursu są: wsparcie systemu bezpieczeństwa Województwa Dolnośląskiego poprzez nabycie przez dzieci i młodzież wiedzy i umiejętności pomocy sobie i innym oraz bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrożeń i w życiu codziennym, jak również wsparcie systemu bezpieczeństwa transgranicznego w ramach Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa oraz bezpieczeństwa międzynarodowego. Podczas uroczystości otwierającej finałowe zmagania Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz wręczył w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odznaczenia państwowe dla osób zaangażowanych w promocję tego projektu.

31 maj 2015, admin,
Zmiana numeru Oddziału Estetyki Miasta
W związku z przeniesieniem Oddziału Estetyki Miasta w Chojnowskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie z ulicy Kraszewskiego 1 na ulicę Drzymały 30 /1 piętro w budynku nr 2/ z dniem 25.05.2015 nastąpiła zmiana numeru kontaktowego 768 188 370 wew.30 lub 768 188 371 wew.30.
25 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Matki już jutro! Mamy konkurs! (Aktualizacja- ogłoszenie wyników)

Dzień Matki to święto obchodzone corocznie (w Polsce - 26 maja) jako wyraz szacunku wobec matek. W tym dniu mamy są zwykle obdarowywane przez swoje dzieci laurkami, kwiatami i prezentami. Z okazji zbliżającego się święta, przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą będzie prezent- niespodzianka dla jednej z Mam.

25 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Andrzej Duda prezydentem RP

Wczorajszy wieczór dostarczył wielu emocji wszystkim, którzy oddali głos w II turze wyborów i którym nieobojętny był wynik. Na sondaże musieliśmy poczekać do 22.30 ze względu na przedłużenie głosowania w jednym z lokali wyborczych (w Kowalach, województwo śląskie). Ostateczne dane sondażowe, wskazały na zwycięstwo Andrzeja Dudy z wynikiem 52% nad Bronisławem Komorowskim, którego poparło 48% wyborców. Frekwencja w II turze wyborów wyniosła 55,5%.

27 maj 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal Talentów w Play City – przyjdź i pokaż się!

Fundacja Aktywni Kreatywni oraz Park Play City zapraszają w sobotę 30 maja o godzinie 13:00 do Parku Play City na 2 piętrze Galerii Piastów. Inicjatywa zorganizowana jest pod hasłem: Masz talent? Może to właśnie Ciebie szukamy! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięciu udziału i zaprezentowania się na scenie, a także do kibicowania.

26 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami X edycja Przeglądu Teatralnego SILEBIA

Jubileuszowa, X edycja Przeglądu Teatralnego SILEBIA za nami. 23 maja, na scenie auli Powiatowego Zespołu Szkół zaprezentowało się 11 grup z terenu Dolnego Śląska. W przeglądzie wzięły udział zespoły z Chojnowa, Wrocławia, Jeleniej Góry, Głogowa i Wałbrzycha. Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ poziom tegorocznych występów był bardzo wysoki.

Sklep Bigform