Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - maj 2015

08 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
ZAPRASZAMY NA FESTYN MAJOWY Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTÓW
Zapraszamy na Festyn Majowy z udziałem motocyklistów, który odbędzie się 9 maja.Na godzinę 13.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP zaplanowano mszę świętą w intencji motocyklistów. O godzinie 14.30 rozpocznie się parada motocykli ulicami miasta. O godzinie 15.45, zapraszamy na plac zielony przy Gimnazjum nr 1, gdzie zadebiutujechojnowski zespół blues-rockowyJawarajama Band. Kolejnymi atrakcjami dnia będzie pokaz pierwszej pomocy oraz konkurencje motocyklowe. O godzinie 20.00, na scenie pojawi się gwiazda wieczoru- formacja Mofo Party Band
05 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Ostrzeżenie meteorologiczne- silne burze z gradem i intensywne opady deszczu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega! W związku z przemieszczaniem się chłodnego frontu atmosferycznego prognozuje się wystąpienie silnych burz. Początkowo lokalnie opady gradu. W drugiej połowie nocy i nad ranem prognozuje się zanik burz i występowanie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów od 35 mm do 45 mm, lokalnie około 60 mm, oraz porywami wiatru w czasie burz do 90 km/h.

11 maj 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Kuchnia Mistrzów w Galerii Piastów
Ta majowa niedziela będzie prawdziwym świętem kulinariów. Z tej okazji zapraszamy wszystkich, którzy lubią i potrafią gotować, a także osoby, które chciałyby się tego nauczyć, na spotkanie z gwiazdami programu Master Chef.
05 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Montaż słowno- muzyczny z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w wykonaniu "jedynki"

W niedzielę, obchodziliśmy 224 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji, w szkołach bardzo często przygotowuje się akademie, które stanowią doskonałą lekcję historii. W tym roku, uczniowie Gimnazjum nr 1 przygotowali montaż słowno- muzyczny, który zaprezentowali nauczycielom, rodzicom, koleżankom i kolegom w poniedziałkowe przedpołudnie.

05 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja nr IX.2015 Rady Gminy Chojnów z dnia 24 kwietnia 2015 r.
W dniu 24 kwietnia 2015 r. o godzinie 12.00 w sali posiedzeń nr 6 Urzędu Gminy Chojnów odbyła się Sesja Rady Gminy Chojnów. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.
07 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Miejskiej z dnia 30 kwietnia 2015r.
30 kwietnia 2015 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń/nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbyła się sesja Rady Miejskiej. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.
05 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Matura 2015. Dziś matematyka
Dziś o godz. 9.00, abiturienci przystąpili do kolejnego obowiązkowego egzaminu- z matematyki na poziomie podstawowym, który potrwa 170 minut. Ci, którzy zdecydowali się zdawać matematykę na poziomie rozszerzonym, zmierzą się z nią w piątek, 8 maja.
04 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Chojnowie

Miejskie obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, tradycyjnie rozpoczęły się pod obeliskiem, okolicznościową przemową. Następnie, kwiaty i znicze, w hołdzie polskim patriotom, złożyli przedstawiciele samorządu miejskiego, gminy wiejskiej Chojnów, powiatu legnickiego, reprezentanci Związku Emerytów i Rencistów, Związku Nauczycielstwa Polskiego, Związku Sybiraków i Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.

04 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowska siłownia Hardcore Fitness wznawia działalność. Dzis otwarcie!
Chojnowska siłownia Hardcore Fitness nareszcie, po długiej przerwie, wznawia działalność. Sportowcy z naszego miasta ponownie będą mogli skorzystać z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń siłowych oraz aerobowych. Wielu z nas brakowało treningów, niektórzy dojeżdżali do pobliskiej Legnicy. Ten czas już za nami. Nasz fitness klub na pewno będzie działał do końca roku w miejscu, w którym się obecnie znajduje. Właściciel nie wyklucza przenosin do innego lokalu, ale o tym będziemy informować na bieżąco.
04 maj 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Matura 2015. Na początek język polski

Dziś o godz. 9.00, rozpoczęły się matury. Jako pierwszy, odbywa się obowiązkowy egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym. Test potrwa 170 minut. Maturzyści mogli zdecydować, czy chcą zdawać egzamin wyłącznie na poziomie podstawowym, czy przystąpić również do testu na poziomie rozszerzonym, który odbędzie się 7 maja.

05 maj 2015, Piotr Misikiewicz, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Misikiewicz na Dniu Białej Flagi
Jako przedstawiciele Chojnowa i Dolnego Śląska bracia Misikiewicz już po raz trzeci gościli w Toruniu na Dniu Białej Flagi{D.B.F.}. Impreza miała miejsce w sobotę 25 kwietnia w toruńskim klubie Od Nowa. D.B.F organizowany jest przez fanów twórczości zespołu Republika i Grzegorza Ciechowskiego.Toruń przywitał braci wspaniałą pogodą. Miejscowa starówka tętniąca życiem, mnóstwo straganów, kramików, ogródków piwnych, restauracji, pubów co krok. Po prostu tłum ludzi. Piękne dziewczyny :).
05 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 4
Sprzątanie zbiornika wodnego w Rokitkach rozpocznie się już w najbliższy weekend.

Już w najbliższą sobotę tj. 9 maja odbędzie się sprzątanie zbiornika wodnego w Rokitkach zorganizowane przez KGHM oraz Polski Związek Wędkarski. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do pomocy zarówno mieszkańców Rokitek, jak i okolic. Akcja ma na celu oczyszczenie zbiornika wodnego i po części przygotowanie go do sezonu wakacyjnego.

03 maj 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sześć punktów w trzy dni. Kolejne zwycięstwo Czarnych Rokitki
Czarni Rokitki na fali. Tak pokrótce można opisać ostatnie wyczyny ekipy z naszej gminy. W piątek rywalizowaliśmy z Kaczawą Bieniowice. Zdominowaliśmy rywala w drugiej połowie zwyciężając 4:1. Dziś przyszła kolej na spotkanie z GKS`em Męcinka. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 14:00.
03 maj 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
UCZENNICA GIMNAZJUM NR 1 WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POLSCE!!!

Miło nam zakomunikować, że uczennica kl. I d naszej szkoły - Marta Zatwarnicka została laureatką Ogólnopolskiej Stypendiady Polonistycznej w kategorii ,,ortografia”. Gimnazjalistka zdobyła maksymalną liczbę pięćdziesięciu punktów, plasując się tym samym na I miejscu.

04 maj 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Razem przeciw przemocy w sieci (video)

W piątek 30.04.2015 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 odbyła się impreza profilaktyczna pod hasłem,,Stop przemocy w Sieci”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas VI z zaprzyjaźnionych chojnowskich szkół podstawowych wraz z opiekunami. Zaproszonych gości powitała p. Dyrektor Elżbieta Fałat.

Sklep Bigform