Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - maj 2016

26 maj 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios na najbliższe dni
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 27 maja do 3 czerwca 2016 roku.
28 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Za nam finał Festiwalu “Śpiewam i tańczę”

W zeszłą środę na scenie w chojnowskim MOSKiR odbył się finał Festiwalu “Śpiewam i tańczę” organizowanego przez Gimnazjum nr 2 w im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie. Była to już 22 edycja tego szkolnego festiwalu.

28 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Retro Bazarek rozpoczyna comiesięczne spotkania

Osoby, które odwiedziły ostatnią "Noc w Muzeum" mogły wziąć udział w inauguracji chojnowskiego Retro Bazarku - połączeniu pchlego targu, giełdy staroci i wyprzedaży garażowej. Już jutro odbędzie się kolejna edycja tego przedsięwzięcia. Od maja retro-bazarek gościć będzie przed chojnowskim zamkiem w każdą ostatnią niedzielę miesiąca.

28 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wybrzmiały Melodie dla Anny
W zeszły wtorek, 24 maja, o godz. 18.00 na scenie chojnowskiego Miejskiego Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert. Zorganizowany został w ramach Festiwalu Melodie dla Anny. Wybitni artyści wykonali najsłynniejsze piosenki Anny German.
28 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Dziś rozpoczynamy weekendowe granie. Czekają nas sportowe emocje w meczach o punkty w piłkarskich niższych ligach. W klasie okręgowej zespoły z ziemi chojnowskiej ograły faworytów spotkań, czy w obecnej kolejce uda im się podtrzymać dobrą passę?

28 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół zremisował ze Skorą Jadwisin
W czwartkowe przedpołudnie zespół Sokoła Krzywa gościł na własnym boisku Skorę Jadwisin. Kibice zgromadzeni tego dnia na trybunach nie mogli narzekać na brak sportowych emocji.
28 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna wygrana Czarnych Rokitki
Za nami mecz w Przemkowie, gdzie w ramach 27. kolejki legnickiej okręgówki udał się zespół Czarny Rokitki.Drużyna Zametu Przemków, po dobrej rundzie jesiennej, kiedy to była wymieniana w roli kandydata do awansu, na wiosnę już nie przypomina zespołu, który straszył w lidze. Po przegranych meczach w Chojnowie i Księginicach oraz remisie w Kochlicach i Złotoryi szanse na awans znacznie się oddaliły. Przełamaniem miał być mecz z Rokitkami… miał.
27 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Doskonały występ Burzy Gołaczów

We wczorajsze popołudnie zespół Burzy Gołaczów zafundował swoim kibicom nie lada niespodziankę. Pokonał na wyjeździe drużynę Olimii Olszanica. Gołaczowianie urządzili sobie istny festiwal strzelecki i pokonali gospodarzy z bardzo dużą przewagą bramkową.

27 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Chojnowianka pokonała zespół Rodła Granowice

27. kolejkę legnickiej klasy okręgowej doskonałym zwycięstwem zakończył zespół Chojnowianki Chojnów, który na własnej murawie gościł Rodło Granowice.

28 maj 2016, Partnerstwo,
Pożyczki nawet dla 18nastolatka? Na co oni biorą?

Osoby, które ukończyły 18 lat najczęściej mają głowę pełną pomysłów. Aby jednak je zrealizować, najczęściej potrzebują pieniędzy. Na co młodzi ludzie najczęściej pożyczają pieniądze?

27 maj 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Spływy kajakowe „Jedynki”

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy podczas tegorocznych spływów kajakowych. Oferujemy mnóstwo pozytywnych wrażeń, wspaniałą atmosferę i doskonałe towarzystwo! Obiecujemy, że nie będzie łatwo, szybko, ale jak przyjemnie na mecie.

26 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki dzisiejszych rozgrywek piłkarskich

Zakończyła się kolejka piłkarskich zmagań w niższych ligach. W klasie okręgowej komplet punktów zdobyła Chojnowianka, pokonując na własnym boisku Rodło Granowice aż 4:0, zaś Czarni Rokitki w wyjazdowym spotkaniu pokonali 3:0 Zamet Przemków, który ma aspiracje do awansu.

26 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!
Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Równi goście” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.
26 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zabierz mamę na uroczysty obiad! Weź udział w naszym konkursie [WYNIKI]

Obchodzimy dzisiaj Dzień Matki. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Tym razem do wygrania jest uroczysty obiad + deser w cenie do 80 złotych dla 2 osób w chojnowskim Bistro u Sabcia.

25 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! Do wygrania bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (27 maja) seanse filmu „Równie Goście” w legnickim kinie Helios.