Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - maj 2016

25 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zapowiedź jutrzejszych rozgrywek piłkarskich

26 maja zostanie rozegrana kolejka w piłkarskich niższych ligach. Pomino że do końca rozgrywek pozostały tylko 4 kolejki, to w naszym regionie pewny utrzymania jest tylko zespół prowadzony przez Ł. Kurczaka, Sokół Krzywa. Burzy Gołaczów pozostały tylko matematyczne szanse na pozostanie w lidze. W klasie okręgowej zespół Chojnowianki na pewno zakończy ligę na ostatnim miejscu, a Czarni Rokitki mają 4 pkt przewagi nad strefą spadkową.

25 maj 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
KFC w galerii Cuprum Arena rusza z usługą dostawy do domu

Od 16 maja mieszkańcy Lubina mogą cieszyć się nową usługą udostępnioną przez KFC – dostawą zamówienia do domu.

25 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Trzy punkty powędrowały na konto Sokoła

Podczas rozgrywek w ramach 26. kolejki legnickiej A klasy doskonale spisał się zespół Sokoła Krzywa, który w niedzielne popołudnie zmierzył się na wyjeździe z Parkiem Targoszyn.

24 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów uległa Nysie Wiadrów

Niedzielne spotkanie pomiędzy Burzą Gołaczów a Nysą Wiadrów było meczem o „być albo nie być” dla gospodarzy. Nysa po słabej rundzie jesiennej, wiosną pnie się w górę ligowej tabeli. Natomiast Burza z dorobkiem 12 pkt. zajmuje miejsce w strefie spadkowej.

31 maj 2016, Partnerstwo,
Kontrola obcego przewoźnika? Tak, to możliwe!

Jeśli nie posiadasz własnej floty samochodowej poczucie, że nie ma się wpływu na jakość transportu towarzyszy Ci zapewne nieustannie. Permanentne opóźnienia to problem najczęstszy, ale nie jedyny. Możesz jednak realnie wpływać na jakość przewozu i mieć wszystko pod kontrolą, nawet jeśli źródło usługi znajduje się poza Twoją firmą.

31 maj 2016, Partnerstwo,
My Travel zaprasza do swojego chojnowskiego oddziału

Grecja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja a może egzotyczne Malediwy? Czemu nie? Nasze biuro w profesjonalny sposób pomoże Państwu zrealizować wyjazd na wymarzone wakacje. Zapewniamy naszym klientom wybór oferty dopasowanej do ich potrzeb oraz możliwości. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

24 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
25 maja kolejna sesja Rady Gminy Chojnów

25 maja 2016 roku o godzinie 12:00 w sali posiedzeń (nr 6) Urzędu Gminy Chojnów, przy ulicy Fabrycznej rozpocznie się XXIII Sesja Rady Gminy Chojnów.

24 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne zwycięstwo Czarnych Rokitki

Mecz w Rokitkach z Iskrą Kochlice rozpoczął się w sobotę, punktualnie o godz. 17.00, a świetna pogoda która towarzyszyła tego dnia piłkarzom, przyciągnęła sporą rzeszę sympatyków ligowego grania. Iskra walczy o wydostanie się z ligowego dna, zaś Czarni nie zamierzają zakończyć sezonu na jedenastym miejscu.

24 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Chojnowianka już po starciu z liderem ligi

W niedzielne popołudnie Chojnowianka udała się do Grębocic na mecz z miejscową Spartą. Spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy, jak przystało na faworyta spotkania oraz lidera ligi, nie zamierzali tego meczu odpuścić.

23 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria sieci wodociągowej - ulica Niemcewicza nieprzejezdna

Najprawdopodobniej do godzin wieczornych potrwa naprawa awarii sieci wodociągowej na ulicy Niemcewicza. W trakcie prowadzonych tam prac przejazd ulicą jest zamknięty.

23 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszko, Dobrawa i... Duży Fiat - chojnowska Noc w Muzeum przeniosła nas 1050 lat w przeszłość

Organizowana przez chojnowskie Muzeum Regionalne "Noc w Muzeum" przyzwyczaiła nas do zagłębiania się w historii Chojnowa - tak więc mieliśmy już historię nie do końca przyjemnych wizyt Napoleona i jego wojsk w naszym mieście czy też najazd husytów. Tym razem było jednak inaczej, okazja bowiem nie była byle jaka... Dokładnie 1050 lat temu doszło do ślubu księcia Mieszka z Dobrawą oraz chrztu Polski - wydarzenie to było głównym motywem tegorocznej chojnowskiej Nocy w Muzeum.

23 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianie oddali 18 litrów bezcennego leku

Pisząc o Szkole Podstawowej nr 4, nie możemy pominąć ostatnich akcji jakie miały miejsce w tej placówce. Jedną z nich była organizowana przez Panią Grażynę Mazur akcja krwiodawstwa. 40 dawców oddało łącznie 18 litrów krwi - bezcennego leku ratującego ludzkie życie.

23 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gala godna trzydziestolecia

Każdy, kto był obecny na piątkowej uroczystej gali Szkoły Podstawowej nr 4, miał okazję cofnąć się w czasie o dobre 30 lat - to właśnie wtedy nastąpiło oficjalne otwarcie największej chojnowskiej placówki szkolnej. Dostać się na uroczystość nie było tak łatwo - sala pękała w szwach, warto jednak pamiętać że taka okazja nie zdarza się często. Gościem specjalnym gali była osoba, bez której Szkoła Podstawowa nr 4 z pewnością nie wyglądała by tak samo jak wygląda teraz - pierwszy dyrektor Andrzej Przybysz.

26 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Trwają zapisy na XIII Dyktando Chojnowskie

Jedną z imprez corocznie towarzyszącym obchodom święta naszego miasta jest Chojnowskie Dyktando. W tym roku odbędzie się jego 13 edycja.

23 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do "jedynki" lgną nawet pszczoły :)

Na nietypowego gościa przygotować musieli się uczniowie i nauczyciele z Gimnazjum nr 1. Rój pszczół, który szukając nowego miejsca do osiedlenia się próbował zadomowić się w pobliżu szkoły, musiał jednak zmienić plany.