Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - maj 2016

23 maj 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Wyjątkowy Dzień Dziecka w Play City

Już 29.05.2016 od godziny 14.00 zapraszamy wszystkie dzieci do Parku Rozrywki Play City na wyjątkowy Dzień Dziecka.

23 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe granie w lokalnych ligach. Piłkarskie zmagania rozpoczęły się w sobotę. Chojnowianka na wyjeździe uległa trudnegmu przeciwnikowi, liderowi ligi – Sparcie Grębocice. Natomiast Czarni Rokitki na własnym boisku pokonali Iskrę Kochlice, która znajduje się w strefie spadkowej.

22 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
II Miting Pływacki 2016: gimnazjaliści i nie tylko...

Ostatnią grupą startującą w II Mitingu Pływackim byli w głównej mierze reprezentanci szkół ponadpodstawowych, lecz nie tylko. W gronie startujących znaleźli się bowiem również Martyna Bijak i Andrzej Tracz. Rywalizacja w tej grupie wiekowej powiększona została o start w stylu motylkowym.

22 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
II Miting Pływacki 2016: mistrzowie ze szkół podstawowych

Kolejną kategorią wiekową startującą w II Mitingu Pływackim byli starsi sportowcy reprezentujący szkoły podstawowe. Tym razem rywalizacja przebiegła na dystansie 50 metrów. Pomimo, iż rywalizacja zgromadziła mniejszą ilość uczestników niż wcześniejsza kategoria - również tutaj nie brakowało emocji i zaciętej walki do samego końca.

22 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
II Miting Pływacki 2016: rywalizacja najmłodszych chojnowskich mistrzów

Sobotnia rywalizacja w II Mitingu Pływackim, współorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 oraz Fundację Smak Sukcesu rozpoczęła się od zmagań najmłodszych uczestników: reprezentantów przedszkoli i szkół podstawowych.

20 maj 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 triumfuje na gali filmowej Ogólnopolskiego Festiwalu Filmu "Z przesłaniem"

W czwartek, 19 maja w Czerwieńsku odbyła się finałowa gala Ogólnopolskiego Festiwalu Filmu "Z przesłaniem". Studio filmowe "Gimcho" z "Dwójki" wzięło udział w konkursie wysyłając film "Gimcho 2 - Nasze Miejsce". Nasz film zdobył uznanie jury, w którego skład wchodzili profesjonaliści zajmujący się produkowaniem programów dla Telewizji Polskiej i został nagrodzony wyróżnieniem.

19 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „#Wszystko gra” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

19 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Olimpiada Lekkoatletyczna 2016: Małgorzata Klatka i Tomasz Górak najlepszymi lekkoatletami PZS

Ostatni dzień sportowej rywalizacji w ramach Olimpiady Lekkoatletycznej - najkrótszy ale z pewnością niemniej interesujący od poprzednich. Tym razem naprzeciwko siebie stanęli uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół. Tym samym nie prowadzono już klasyfikacji drużynowej - nie znaczy to jednak, iż sportowcy z PZSu byli jedynymi bohaterami tego dnia - do sportowej walki stanęli także najmłodsi chojnowscy lekkoatleci z sąsiedniego Przedszkola nr 1.

19 maj 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Mamy Mistrza Dolnego Śląska w edukacji dla bezpieczeństwa!

17 maja br. uczennica "Dwójki" - Weronika Bielecka z kl. IIIa walczyła w Finale Wojewódzkiego Konkursu: „Uczę się bezpiecznie żyć”. Była to już XII edycja tego dolnośląskiego konkursu organizowanego przez...

19 maj 2016, Powiatowy Urząd Pracy, Wszystkich komentarzy: 0
Staże dla osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy Filia w Chojnowie zaprasza pracodawców do składania wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych, które nie ukończyły 30 roku życia. W chwili obecnej przyjmowane są wnioski o zorganizowanie stażu dla osoby bezrobotnej z gwarancją zatrudnienia po stażu na minimum 3 miesiące.

20 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Weekend przed nami, a wraz z nim piłkarskie ligowe granie. Jako pierwsi na boisko wyjdą zawodnicy reprezentujący chojnowski klub. Przeciwnikiem, a zarazem gospodarzem w meczu z Chojnowianką, będzie lider ligi, Sparta Grębocice. Zaś drużyna Czarnych Rokitki na własnym obiekcie podejmie znajdującą się w strefie spadkowej Iskrę Kochlice.

22 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Turniej Brydża Sportowego dla Par

W ramach imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Chojnowa odbędzie się Turniej Brydża Sportowego dla Par. Uczestnicy konkursu zawalczą o Puchar Burmistrza Miasta Chojnów.

26 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Teatr Modrzejewskiej zawita do Chojnowa

„Skarb wdowy Schadenfreude” to jeden ze spektakli prezentowanych przez legnicki Teatr im. Heleny Modrzejewskiej. Sztukę wyreżyserował Robert Urbański.

19 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Nie masz planów na weekend? Może warto wybrać się do chojnowskiego Kina Kultura? Prezentujemy aktualny repertuar.

24 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Melodie dla AnnyW najbliższy wtorek, 24 maja, w Miejskim Domu Kultury będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W ramach festiwalu Melodie dla Anny odbędzie się koncert, w którym piosenki słynnej artystki zaśpiewają laureaci III i IV białoruskiego Festiwalu im. Anny German „Eurydyki” w Mińsku.