Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - maj 2016

16 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Relacja z Gali Boksu Polska vs Niemcy (foto)

W zeszłą sobotę na legnickim ringu w hali sportowej na ul. Lotniczej zmierzyli się najlepsi pięściarze Dolnego Śląska i Frankfurtu nad Odrą. Lepsi okazali się Niemcy, jednak naszym zawodnikom nie można było odmówić ducha walki, świetnej techniki oraz klasy.

16 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa na bezpiecznej pozycji w ligowej tabeli

W niedzielne popołudnie kibice Sokoła Krzywa nie mogli narzekać na brak sportowych emocji. O godz. 12.00 na tamtejszym boisku naprzeciw siebie stanęły zespoły Sokoła oraz Huragana Proboszczów.


17 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Chojnowianka uległa Stali Chocianów

Chojnowianka Chojnów w minioną sobotę gościła na swoim obiekcie drużynę Stali Chocianów. Mecz rozpoczął o 17.30, słoneczne popołudnie przyciągnęło na trybuny sympatyków obu drużyn.


16 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Sobotnia zabawa w "Trójce"

Już po raz siedemnasty, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej zaprosiła chojnowian na Majowy Festyn Trójki. Dobrej, wielogodzinnej zabawie towarzyszyła słoneczna i wietrzna pogoda. Impreza przygotowana została przez uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły.

16 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wernisaż Kamila Szlegiera zakończył Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Chojnowie

Biblioteka inspiruje - pod takim hasłem zorganizowany został XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W akcje włączyła się także Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie. W ramach akcji zorganizowano: zajęcia czytelnicze dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, warsztaty literackie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 oraz wernisaż wystawy fotograficznej Kamila Szlegiera "Chojnów inaczej".

14 maj 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Gratka dla fanów motoryzacji w Cuprum Arena

Cuprum Arena zaprasza wielbicieli czterech kółek na prawdziwe święto samochodu. Już 14 maja w lubińskiej galerii rusza kolejna edycja targów Moto Arena, podczas której zobaczymy najnowsze modele popularnych marek oraz luksusowych producentów pojazdów. Wystawa potrwa do 22 maja.

15 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Spotkania rozgrywane w weekend w niższych ligach dobiegły końca, wyniki w poszczególnych klasach prezentują się następująco. 

14 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Gala boksu Polska vs Niemcy już za nami
Za nami mecz bokserski Polska vs Niemcy. Na legnickim ringu zmierzyli się reprezentanci Dolnego Śląska i Frankfurtu nad Odrą.
14 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie przed silnymi burzami

Dolnośląskie Regionalne Biuro Prognoz Meteorologicznych wystosowało ostrzeżenie przed burzami z gradem.

14 maj 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Czeski Tydzień Jedynki

Nasze spotkanie z Czechami rozpoczęliśmy w poniedziałek 9.05.2016 r. od przekroczenia granicy w Jakuszycach. Po uzupełnieniu zawartości portfeli wyruszyliśmy w kierunku pięknej krainy - Czeskiego Raju.

14 maj 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów wspierał Zagłębie Lubin (video)
Jaka jest najlepsza drużyna piłkarska na Dolnym Śląsku? Wiadomo – Zagłębie Lubin. Jaka szkoła organizuje najlepsze wyjazdy na mecze? Wiadomo – Gimnazjum nr 1 w Chojnowie!
13 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Rozgrywki ligowe zmierzają ku końcowi, ale w tabelach może się jeszcze dużo zmienić. Jedno jest pewne, Chojnowianka straciła szansę na pozostanie w lidze okręgowej. Natomiast Czarni zajmują 9. lokatę, plasującą ich w środku tabeli, w której jest taki ścisk, że w przypadku porażki mogą zostać zepchnięci aż na 13. miejsce.

13 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Rozpoczynamy dziś weekend, a to oznacza, że chojnowskie Kino Kultura jak zwykle będzie miało nam do zaproponowania ciekawy repertuar. Zachęcamy do odwiedzenia tej placówki. Prezentujemy spis seansów wraz z krótką rekomendacją poszczególnych produkcji.

15 maj 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Stachursky w Galerii Piastów

Już w niedzielę 22 maja od godziny 14:30 zapraszamy wszystkich Państwa do Galerii Piastów! Z okazji Dnia Matki organizatorzy przygotowali dla Państwa masę atrakcji, a niedzielną gwiazdą spotkania będzie Jacek Stachursky i jego Stachursky Dance Project!

13 maj 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum Nr 1 – wyniki konkursu w projekcie „Na fali”

Ogłaszamy wyniki konkursu, który został przeprowadzony w ramach projektu „Na Fali” pod patronatem Fundacji ,,Smak Sukcesu”, Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolność i Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.