Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - maj 2016

10 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Bokserzy z Chojnowa walczą o nominacje olimpijskie

Mecz bokserski pomiędzy reprezentantami Dolnego Śląska i Pomorza Zachodniego już dawno za nami. W piątek wybraliśmy się z kamerą na trening chojnowskich bokserów. Zawodnicy Champion Chojnów Powiat Legnicki przygotowują się teraz do wielkiej gali boksu, która odbędzie się 14 maja w Legnicy.

14 maj 2016, Partnerstwo,
Zarabiaj na kserowaniu!

W każdym mieście i miasteczku możemy natknąć się na punkty ksero. Mimo iż obsługują przede wszystkim studentów, również zwykli ludzie, a nawet przedsiębiorcy, chętnie korzystają z ich usług. Założenie punktu ksero nie jest trudne, ale, jak w przypadku każdej działalności, musimy spełnić określone warunki i ponieść pewne nakłady finansowe. Jak to wygląda i jak sprawdza się w praktyce? Odpowiadamy.

10 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oddaj krew, uratuj życie - akcja krwiodawstwa w Szkole Podstawowej nr 4

W najbliższą sobotę, 14 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 4 odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa!

10 maj 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Balonowy dzień dziecka w Galerii Piastów

Twoje dzieci uwielbiają balony? Jeśli tak, w ostatni weekend maja legnicka Galeria Piastów będzie dla nich prawdziwym rajem. Specjalnie dla najmłodszych staną tam balonowe figury postaci z bajek. A to nie koniec niespodzianek

10 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czy Burza zdoła utrzymać się w lidze?

W ostatnim meczu ligowym zespół Burzy Gołaczów poniósł porażkę w spotkaniu o „sześć” punktów. Sytuacja zespołu znacznie się skomplikowała, zaś morale drużyny spowodowały, że tylko zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu może je odmienić.

10 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Sokół Krzywa uległ wiceliderowi ligi

W meczu rozpoczynającym zeszłotygodniowe zmagania w piłkarskiej A klasie, zespół Sokoła Krzywa udał się do Prusic na spotkanie z miejscową Przyszłością. Zespół Ł. Kurczaka czekało nie lada wyzwanie, gdyż sobotni przeciwnik to wicelider ligi.

09 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Walka o utrzymanie trwa

W meczu kończącym 24. kolejkę legnickiej okręgówki zespół Ryszarda Gadowskiego zmierzył się na legnickiej murawie z Gromem Gromadzyń Wielowieś.

09 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka, Miedź Legnica, Zagłębie Lubin i BKS Bolesławiec starły się na chojnowskim orliku

W minioną sobotę, chojnowski orlik w Parku Piastowskim gościł drugą edycję Turnieju Retrofutbolistów. Impreza była jednym z elementów obchodzonej w tym roku 70-tej rocznicy powstania klubu Chojnowianka. Wśród startujących drużyn nie zabrakło gospodarzy - chojnowscy retrofutboliści zmierzyli się z reprezentantami: BKS Bolesławiec, Miedzi Legnica oraz Zagłębia Lubin.

09 maj 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Latino Jazz podczas Witelon Jam Sesion

Zapraszamy na majową odsłonę Witelon Jam Session, na którym zabrzmią latynoskie rytmy. Zagramy 12 maja o godzinie 19:00. Wstęp wolny!

09 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
30 km na 30-lecie Szkoły Podstawowej nr 4

Obchody 30-lecia Szkoły Podstawowej przebiegają pod znakiem sportu. W minioną sobotę na Basenie Miejskim odbyła się impreza 30 km na 30-lecie. W akcji udział wzięło 75 uczestników - w tym uczniowie "czwórki" oraz rodzice. W ciągu godziny startującym w rocznicowym maratonie udało się pokonać łącznie 54 km, czyli 2182 długości basenu!

09 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Drugie miejsce Małgorzaty Światłoń w czerwieńskim triathlonie

Rozpoczynający maj Crosstriathlon w Czerwieńsku zakończył się dużym sukcesem mieszkanki Gminy Chojnów, zawodniczki Łączka Team Legnica Małgorzaty Światłoń. Zajęła ona drugie miejsce wśród pań, ustępując jedynie Agnieszce Gadomskiej.

14 maj 2016, Partnerswo,
O ocieplaniu poddasza słów kilka

Proces budowy domu jest zadaniem, które lepiej zlecić wykwalifikowanej i profesjonalnej ekipie. Sposób pracy, jakość wykonania oraz dobór materiałów ma znaczący wpływ na późniejsze funkcjonowanie budynku oraz bezawaryjne użytkowanie. Nie jest tajemnicą, że zanim budynek zostanie oddany fachowców czekać będzie wiele problemów, które należy rozwiązywać mądrze i rzetelnie. Jak zatem ocieplić poddasze, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt i nie zapłacić zbyt wiele?

08 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami mecze w piłkarskich niższych ligach, a w nich:

09 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
3 punkty zostały w Rokitkach

Zespół Czarnych Rokitki w sobotę o godzinie 17.00 podejmował na własnym boisku rozbitą organizacyjnie Kuźnię Jawor. Trener Czarnych tego dnia nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników występujących na co dzień w klasie okręgowej.

08 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ponad 200 osób wsparło charytatywną akcję Gimnazjum nr 2 (film)

Za nami "Charytatywna Zumba z Dwójką" - akcja, zorganizowana przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, mająca na celu promocję tego rodzaju aktywności fizycznej oraz przede wszystkim finansowe wsparcie potrzebujących. W imprezie, która odbyła się w Hali Sportowej PZS przy ulicy Matejki udział wzięło ponad 200 osób!