Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - maj 2016

08 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
5 godzin kolarskiego święta na chojnowskim Rynku

"Chojnowski" etap wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich zakończył się triumfem reprezentanta Ukrainy Ołeksandra Paliwody; tym samym został on liderem całego wyścigu. Mieszkańców miasta i gminy Chojnów interesować w szczególności będą chyba jednak wyniki rywalizacji młodzieży, która poprzedziła start seniorów...

07 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs dla Maturzystów!

Drodzy Maturzyści! Chcemy nieco osłodzić Wam ten trudny czas egzaminów, dlatego ten konkurs dedykujemy właśnie Wam!

06 maj 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Kultura i (sub)kultury w dobie Internetu

Koło Naukowe Alternatywa, działające przy Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ im. Witelona w Legnicy oraz zespól badawczy e-Metodologia zapraszają na konferencję pod tytułem „Kultura i (sub)kultury w dobie Internetu”. Obrady odbędą się 13 maja 2016 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, budynek A, sala 36.

06 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poszukiwany roczny piesek

5 maja 2016 roku, około godziny 22:00 zgubiono rocznego pieska, który w popłochu zerwał się ze smyczy. Kundelek różnokolorowej maści wabi się Amelka, w momencie ucieczki miała na szyi białą kokardkę w czarne kropki.

06 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Matura 2016 – dziś maturzyści zmierzą się z językiem obcym

Wczoraj maturzyści zmagali się z królową nauk – matematyką, dziś o godz. 9.00 podeszli do egzaminu z języka angielskiego. Maturzyści, którzy wybrali język niemiecki, przystąpią do egzaminu dopiero 12 maja. A jakie pytania pojawiły się wczoraj?

06 maj 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios na najbliższe dni
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 6 do 12 maja 2016 roku.
05 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse „#WszystkoGra” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wasze odpowiedzi były bardzo kreatywne. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

05 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Blues, rock i motocykle

Obchody 3 maja to nie tylko tradycyjne złożenie kwiatów pod obeliskiem na ulicy Chmielnej. Sporą liczbę osób na chojnowski Rynek ściągnął blues-rockowy koncert, w ramach którego zaprezentowali się: Darek Pietrzak i Krzysztof Wałecki (ex-Oddział Zamknięty), Blues Power, Aleksander Mrożek (ex-Porter Band) oraz Zenon Wawrzynow i Janusz Niekrasz (ex-TSA).

05 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Jesteście ciekawi, co w nachodzący weekend będzie można zobaczyć na chojnowskim dużym ekranie? Poniżej znajdziecie aktualny repertuar oraz krótką rekomendację.

05 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Bezbramkowy remis w Krzywej

We wtorek o godz. 14.00 na boisku w Krzywej zmierzyły się zespoły tamtejszego Sokoła oraz Bazaltu Piotrowice. Pomimo braku strzelonych bramek, spotkanie było bardzo ciekawe.

12 maj 2016, Partnerstwo,
GARDEROBA jest już online i właśnie wyprzedaje wiosenne kurtki, płaszcze i buty!

Fuzja kobiecości, wygody i miejskiej elegancji to krótka definicja skandynawskiej mody, którą oferuje GARDEROBA. Dostępne u nas takie europejskie marki jak m.in. VILA, OBJECT, NUMPH, SOYACONCEPT, ICHI to gwarancja wysokiej jakości tkanin, niebanalnych krojów i wzorów idealnych dla kobiet w różnym wieku i w różnym rozmiarze (GARDEROBA nie zapomina o paniach o nieco większych kształtach!). A to wszystko w cenach, które wcale nie są z kosmosu!

05 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Matura 2016 – drugi dzień zmagań

Tegoroczni abiturienci napisali wczoraj egzamin z języka polskiego. Dziś przyjdzie im zmierzyć się z królową nauk – matematyką. Poziom trudności egzaminu sami uczniowie oceniają jako średni.

05 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów notuje kolejne straty

W Gołaczowie miejscowa Burza podejmowała ligowego sąsiada z tabeli – Radziechowiankę Radziechów. Był to typowy mecz o „sześć” punktów, gdzie przegrany znacznie utrudni swoją sytuację w tabeli.

04 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Za nami derby ziemi chojnowskiej (foto)

Wtorkowy mecz pomiędzy Chojnowianką Chojnów a drużyną Czarnych Rokitki był rozgrywany w ramach 23. kolejki legnickiej klasy okręgowej. Był to mecz derbowy, który od sezonów przyciągał sporą liczbę klubowych sympatyków.

04 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wygraj bilety na #WszystkoGra!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (6 maja) seanse filmu „#WszystkoGra” w legnickim kinie Helios.