Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2015

08 czerwiec 2015, Arkadiusz Lewandowski, Wszystkich komentarzy: 2
Niemczyk "zlał" obecnego Mistrza Polski na jego własnym terenie!
W miniony weekend, wraz z Łukaszem Niemczykiem wybraliśmy się do Kielc, gdzie mój podopieczny miał pierwszą szanse na rewanż z obecnym Mistrzem Polski – Danielem Adamiec. Przez okres trzech tygodni przygotowywaliśmy się do tego starcia. Obaj dobrze wiedzieliśmy, że z tej klasy pięściarzem Łukasz musi boksować zupełnie inaczej.
08 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 6
KRĘGIELNIA I FITNESS ZAPRASZAJĄ
Za nami oficjalne otwarcie Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Od 3 czerwca, wszyscy zainteresowani mogą korzystać z kręgielni i salki fitness, które są czynne od wtorku do niedzieli w godz. 15.00-21.30
09 czerwiec 2015, Zuzanna Kołodziej , Wszystkich komentarzy: 0
"Moje otoczenie, moje inspiracje"- zapraszamy na wystawę!

W związku z pierwszą edycją konkursu „ Moje otoczenie, moje inspiracje” ogłoszonego przez Dyrektora Zespołu Resocjalizacyjnego w Iwinach, w dniu 11.06.2015 w Chojnowskiej Baszcie Tkaczy odbędzie się wystawa prac młodych artystów z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Całość rozpocznie się o godzinie 17:00.

08 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W Kolonii Kołłątaja i Osetnicy świętowano Dzień Dziecka
W miniony weekend, dzieci i młodzież z Gminy Chojnów, miały kolejną okazję do świętowania Dnia Dziecka. W Kolonii Kołłątaja i Osetnicy, na sobotę zaplanowano bowiem całą masę atrakcji. Pogoda w pełni dopisała, a chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.
08 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XII CHOJNOWSKIE DYKTANDO - 15 czerwca 2015 r.

XII CHOJNOWSKIE DYKTANDO-15 czerwca 2015 r.

Miejska Biblioteka Publiczna

Organizator: Burmistrz Miasta Chojnowa


07 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Stal nie do zdarcia w Rokitkach. Spadek formy Czarnych nadal trwa.
Ekipa seniorów Czarnych Rokitki zakończyła zmagania piłkarskie minionego weekendu. Dziś o 14 docelowo miało rozpocząć się spotkanie pomiędzy ekipą z naszej gminy, a Stalą Chocianów. Wszytko odbyłoby się terminowo, gdyby... gdyby nie przeszło dwudziestominutowe spóźnienie się arbitrów.
08 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Klub Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów" u przedszkolaków
Miniona środa, dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3, była dniem pełnym wrażeń. Po powrocie z uroczystości Pasowania na Czytelnika, do maluchów przyszli goście.Spotkanie z Klubem Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów", to spóźniona niespodzianka z okazji Dnia Dziecka. Jak się okazało- niezwykle udana!
07 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
W Chojnowiance bez zmian. Wysoka porażka z BKS`em Bobrzanie Bolesławiec.
Wczorajsze popołudnie nie było łaskawe dla piłkarzy KS Chojnowianka, którzy w 28. kolejce IV ligi dolnośląskiej zmierzyli się z dużo wyżej notowaną ekipą BKS`u Bobrzanie Bolesławiec. Od pierwszych minut gospodarze przejęli inicjatywę na murawie, która nie do końca dobrze była przygotowana do spotkania. Susza i panujący skwar sprawiły, że piłkarze obu drużyn musieli włożyć sporo więcej energii w ten mecz.
07 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Odezwa społeczności PaT do wszystkich pokoleń, grup zawodowych i społecznych

Społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” zaprosiło do ogólnopolskiego zrywu wzmocnienia twórczej profilaktyki. Zadaniem było wykonanie przez 60 sekund wspólnego gestu, na rynkach i placach miast i miasteczek, wielkich aglomeracji i maleńkich wsi – każdy na miarę swoich możliwości – razem – we wspólnocie obywatelskiej i społecznej – 1 czerwca 2015 roku punktualnie o godz. 14.00 przed Urzędem Gminy w Miłkowicach.

06 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
BKS Bobarzanie Bolesławiec - Chojnowianka Chojnów - zapowiedź meczu
Dziś rozegrana zostanie 28. kolejka IV ligi dolnośląskiej z udziałem KS Chojnowianka. Nasz, fatalnie spisujący się zespół seniorów, zagra z BKS`em Bobrzanie Bolesławiec. Będzie ciężko, a nawet bardzo ciężko, gdyż nasi rywale zajmują doskonałe piąte miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 – będzie to spotkanie wyjazdowe.
06 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dyskografia Piotra Misikiewicza
Piotrek "Misiek" Misikiewicz – jako jeden z nielicznych chojnowskich muzyków rockowych może się poszczycić autorską dyskografią. Składają się na nią cztery pozycje: "Jubloteka", "Jubloteka 2" – zawiera nagrania studyjne i koncertowe postpunkowej formacji Jubel, której "Misiek" był liderem. Istniała ona w latach 1994-2005. Krążek "Superemocje" jest z kolei sygnowany nazwą Miś Jubelek. Zawiera on również nagrania Jubla, studyjne dokonania grupy Reputacja oraz utwory z repertuaru punkrockowej grupy Nieżyt Nosa z Rokitek.
05 czerwiec 2015, Joanna , Wszystkich komentarzy: 0
Zaginął pies rasy Beagle! W dniu 31.05.2015 w okolicach oczyszczalni ścieków Goliszów zaginął dorosły pies rasy Beagle. Wabi się Gabi. Pies maści tricolor ( biało-czarno-brązowy),miał założoną czerwoną obrożę, posiada chip. Jeśli posiadasz jakieś informacje proszę zadzwoń 794 040 410 lub 668 775 928. Rodzina czeka na swojego psa. Psiak mieszka w Chojnowie, zaginął podczas spaceru.
05 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Porażka Rokitek w Grębocicach. Tracimy kolejne punkty.
W dniu wczorajszym Czarni Rokitki rozegrali kolejne spotkanie w klasie okręgowej. Rywalem była bardzo dobrze dysponowana ostatnio Sparta Grębocice. Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 17:00 przy prażącym słońcu, które przeszkadzało obu ekipom w konstruowaniu dobrych akcji. Pomimo tego wszytko wystartowało bardzo dynamicznie.
06 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2015

W środę, przedszkolaki ze starszych grup wiekowych wszystkich chojnowskich placówek, zostały zaproszone przez Bibliotekę Miejską do Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji na uroczystość Pasowania na Czytelnika.

04 czerwiec 2015, admin,
Chojnowski Zespół Polish Fiction w Otwartym Złotoryjskim Maratonie Muzyki Rockowej
Otwarty Złotoryjski Maraton Muzyki Rockowej odbędzie się w Złotoryi 6.06.2015 nad zalewem. W imprezie bierze udział 15 zespołów z Dolnego Śląska. Do konkursowej 15-stki, zakwalifikował się chojnowski Polish Fiction. Serdecznie zapraszamy do oddania głosu na zespół.Główną nagrodą jest nagranie płyty w profesjonalnym studiu nagraniowym M23STUDIO.