Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2015

25 czerwiec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
"DWÓJKA" - MOJA SZKOŁA (VIDEO)

Nasze gimnazjum ma już 16 letnią historię. Dla jednych to jeszcze krótki czas dla innych całkiem długi. Zawsze szczycimy się i cieszymy tym, że często odwiedzają nas absolwenci, którzy ukończyli szkołę kilka lat temu jak i ci, którzy uczęszczali do niej w pierwszych latach jej istnienia. Ciekawi nas co robią, jak ułożyły się ich dalsze losy, co zapamiętali z 3 lat życia w naszej szkolnej społeczności. Myślę, że dla obecnych uczniów szkoły takie spotkanie to jakże ważne przypomnienie, że powoli beztroski czas mija i dorosłe życie zbliża się dużymi krokami - warto o tym pamiętać. Zapraszamy na pierwsze spotkanie. Przed Wami garść wspomnień z historii naszej szkoły: Ewa Mras, która ukończyła gimnazjum razem z pierwszym rocznikiem (2002) oraz nasz niedawny absolwent Kamil Mroczkowski.

26 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Bezpieczne wakacje" - spotkanie policji z dziećmi w Niedźwiedzicach i Goliszowie
W środę w godzinach porannych, w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach oraz w Przedszkolu w Goliszowie, odbyło się spotkanie dzieci z przedstawicielami policji. Tematem przewodnim, który poruszono były "Bezpieczne Wakacje". To już nie pierwsze takie spotkanie, którego celem jest uświadomienie dzieciom, jak wiele niebezpieczeństw kryje się podczas okresu letniego wypoczynku.
25 czerwiec 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Debeściaki 2015! (video)
W podziękowaniu uczniom za ich trud w nauce, zaangażowanie w życie szkoły, za sukcesy, nienaganne zachowanie, stuprocentową frekwencję i ich pasje, od kilku lat rok szkolny w naszym gimnazjum kończymy Piknikiem Debeściaków. Tym razem zaprosiliśmy młodzież na Zamek Grodziec.
29 czerwiec 2015, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 0
Schudnij zdrowo!

Wellness by Oriflame to program, który reprezentuje tak modne obecnie, holistyczne podejście do utraty wagi i poprawy stylu życia. Powstał po to, aby współczesnemu człowiekowi pomóc osiągnąć równowagę w odżywianiu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych w formie niskokalorycznych koktajli. Stworzył go ze swoim zespołem w Towarzystwie Nauk Przyrodniczych Igelosa szwedzki profesor kardiochirurgii Stig Stenn. Prace nad doskonale zbilansowanymi koktajlami odżywczymi trwały aż 8 lat. W ich wyniku powstał program Wellness by Oriflame, który dba nie tylko o szczupłą sylwetkę, ale i zdrowie.

25 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ogłoszenie o sesji nr XI.2015 Rady Gminy Chojnów w dniu 26 czerwca 2015 r.

W dniu 26 czerwca 2015 r. o godzinie 1200 w sali posiedzeń nr 6 Urzędu Gminy Chojnów, odbędzie się sesja Rady Gminy Chojnów.

24 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs urodzinowy- Bon o wartości 100 zł do Gabinetu Fizjoterapii w Chojnowie#AKTUALIZACJA
Mamy dla Państwa kolejny urodzinowy konkurs. Tym razem, zwycięzca odwiedzi Gabinet Fizjoterapii mgr Łukasz Ptak, który mieści się w Chojnowie przy ul. Szpitalnej 13. Do wygrania jest bon o wartości 100 zł na usługi dostępne w ofercie.
24 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs dla przedsiębiorców - bon o wartości 100 zł na produkty reklamowe firmy Big Form #WYNIKI
Serdecznie zapraszamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców do udziału w kolejnym konkursie. Dziś do wygrania jest bon o wartości 100 zł netto/ rabat w wysokości 100 zł netto na produkty dostępne w ofercie firmy Big Form www.bigform.com.pl. Projekt gratis!
25 czerwiec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STRÓJ MASKOTKI GIMNAZJUM NR 2

W maju ogłosiliśmy konkurs na strój dla maskotki szkoły. Miał to być ubiór kojarzący się z naszym gimnazjum a więc odwołujący się do Kopernika, astronomii, gwiazd, Układu Słonecznego. Projekt miał też spełniać kryterium wykonalności to znaczy, że musiał być zdatny do uszycia i wygodnego noszenia. Za najciekawszą pracę jury uznało projekt uczennicy klasy szóstej ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka - Adrianna Osiadacz z klasy 6B.

23 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Pijany "szaleniec" rzucał dachówkami w samochody!
Dziś, kilka minut po godzinie 17:00 w pobliskich Rokitkach miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Otóż Jeden z mieszkańców naszej gminy, z dachu zabudowań leżących przy drodze wojewódzkiej 328 zaczął rzucać w przejeżdżające pojazdy dachówkami.
23 czerwiec 2015, Ania, Wszystkich komentarzy: 0
Cygański Tabor oraz Gesek zakończyli Dni Chojnowa
Po występach przedszkolaków przyszedł czas na zaplanowane koncerty zespołów Cygański Tabor oraz Gesek. Energetyczna muzyka, mnóstwo pozytywnej energii, wspaniały kontakt z publicznością sprawiły, że mieszkańcy szybko włączyli się do wspólnej zabawy. Doskonałą atmosferę niedzielnego popołudnia odzwierciedlają zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
23 czerwiec 2015, Ania, Wszystkich komentarzy: 0
XIX Przegląd Piosenki Przedszkolnej BAMBINIADA za nami
W niedzielę, świętowanie w rynku, rozpoczęło się o godzinie 16.00, XIX Przeglądem Piosenki Przedszkolnej "Bambiniada". Scenę opanowały dzieci z chojnowskich placówek- Przedszkola Miejskiego nr 1 i nr 3. Przygotowane piosenki i układy choreograficzne, a także cała masa pozytywnej energii sprawiły, że na twarzy widzów pojawił się uśmiech. Wszystkie występy zostały nagrodzone zasłużonymi, gromkimi brawami. Zapraszamy Państwa na fotorelację z występów przedszkolaków.
24 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! Do wygrania artykuł sponsorowany dla dwóch działalności gospodarczych #Aktualizacja
Zgodnie z zapowiedzią, przygotowaliśmy kolejny konkurs dla przedsiębiorców. Tym razem do wygrania są dwa artykuły sponsorowane (treść i zdjęcia nadesłane przez Klienta).
24 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wygraj bon do Poradni Prozdrowotnej "Harmonia" na badanie żywej kropli krwi- Aktualizacja- wyniki
W dzisiejszym konkursie urodzinowym, do wygrania jest bon o wartości 150 zł do Poradni Prozdrowotnej "Harmonia", mieszczącej się w Legnicy, przy ul. Wojska Polskiego 4/1, na badanie żywej kropli krwi. Więcej informacji o badaniu można znaleźć tutaj
23 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jubileusz X-lecia Partnerstwa z Egelsbach i Commentry
Pierwszy dzień Dni Chojnowa wieńczył koncert gwiazdy wieczoru - Roberta Janowskiego wraz z zespołem. Widownia mogła usłyszeć największe przeboje lat 80-tych m.in. takich zespołów jak De Mono czy Perfect. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.
23 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Udział zawodników KJ Jaroszówka w Pucharze Świata WKKW w Strzegomiu

Szanowni Państwo, już w następny weekend w Morawie koło Strzegomia odbędzie się jedna z corocznych edycji Pucharu Świata we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Mamy przyjemność Państwa poinformować, że wystartują w tych Wielkich Zawodach Światowego formatu zawodnicy z KJ Jaroszówka. Artur Społowicz wystartuje w najtrudniejszym konkursie rangi 3 gwiazdek. Sylwia Kupczyk jest zgłoszona do konkursu rangi 2 długich gwiazdek. Będą to bardzo trudne zawody, cały konkurs będzie ogromnie wymagający zarówno od jeźdźca jak i od konia.Największy spektakl-widowisko to zapewne kros, który już jest zbudowany i jest w tym roku ogromnie wymagający. Organizator dobudował nowy kompleks wodny z przeszkodami ustawionymi bezpośrednio w środku zbiornika wodnego.