Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2015

11 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Czas Relaksu" - krążek dwóch kapeli nareszcie na płycie!
Płyta „Czas Relaksu” zawiera nagrania z lat 90. Została ona wydana przez Piotra Misikiewicza - lidera grupy Jubel. Długo wyczekiwany krążek trafi do sprzedaży już w tym miesiącu podczas tegorocznych Dni Chojnowa. Obie formacje, których utwory znajdują się na płycie łączy pewna kwestia – więź rodzinna, wykonawcy to ojciec i syn.
11 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Rodziny w Przedszkolu Miejskim nr 3
W dniu wczorajszym, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3, zaprosiły swoich bliskich do wspólnego świętowania Dnia Rodziny. Uroczystość rozpoczęła się chwilę po godzinie 13-stej. W sali zabaw pojawili się rodzice, dziadkowie i rodzeństwo przedszkolaków. Maluchy zaprezentowały krótki program artystyczny- recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wszystkie dzieci doskonale przygotowały się do swoich ról, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.
11 czerwiec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
POZDROWIENIA OD HARRY POTTERA PRZEKAZUJĄ GIMNAZJALIŚCI Z "DWÓJKI"!
Jak co roku od 3 lat wyjeżdżamy na warsztaty językowe do Londynu. Nic tak nie motywuje do nauki języka jak bezpośredni i żywy kontakt. Mieszkamy u angielskich rodzin, więc musimy przełamywać swoją nieśmiałość i chcąc nie chcąc rozmawiać po angielsku:) W czasie warsztatów nie tylko się uczymy i doskonalimy język w mowie i piśmie ale również duuużo zwiedzamy.
11 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka nową wokalistką kapeli Blade Loki!
Rok 2015, nieoczekiwanie przyniósł zmianę w szeregach znanej wrocławskiej kapeli punkrockowej Blade Loki. Dość niespodziewanie z zespołu odeszła wieloletnia wokalistka, Agata Polic. Po castingu okazało się, że za mikrofonem stanie chojnowianka o imieniu Aneta. Punkrockowy rozdział w życiu muzycznym Anety to nowe wyzwania oraz otwarta droga do sławy i kariery.
10 czerwiec 2015, Przyjaciele , Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowania dla SKO przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie
Podziękowania dla SKO przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie za tegoroczną zbiórkę nakrętek, makulatury i płyt dla poszkodowanego w wypadku Dominika Piskorowskiego - Znajomi i przyjaciele.
11 czerwiec 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Pokaż co potrafisz! Karaoke w Kręgielni Play City!

Gratka dla wszystkich miłośników śpiewania! W każdy czwartek o godzinie 20:00 w Kręgielni Play City na 4 piętrze Galerii Piastów zapraszamy do wspólnej zabawy! Dla najodważniejszych przewidziane są nagrody i zniżki na barze!

10 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
IV Regionalny Konkurs Karaoke dla osób niepełnosprawnych

W dniu wczorajszym, odbył się IV Regionalny Konkurs Karaoke dla osób niepełnosprawnych, zorganizowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Chojnowie.W konkursie zaprezentowali się uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej oraz domów samopomocy z Chojnowa, Jawora, Legnickiego Pola, Złotoryi, Bolesławca, Świerzawy i Legnicy.


10 czerwiec 2015, Sławomir Tęcza UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Porzucony piesek przy drodze do Piotrowic
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy telefoniczną informację, że przy drodze gruntowej prowadzącej od drogi krajowej nr 94 (relacji Chojnów-Krzywa) do Piotrowic w okolicach wiaduktu kolejowego, najprawdopodobniej został porzucony mały biało-rudy piesek (suczka). Piesek jest przyjazny i łagodny, niestety nie miał na sobie obroży.
12 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
ZAWODY KRAJOWE WKKW JAROSZÓWKA JUŻ JUTRO!

W drugi weekend czerwca w Ośrodku Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka odbędą się tradycyjnie kolejne zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. W dniach 13-14 czerwca gościć będziemy jak zwykle jeźdźców z całej Polski oraz Czech i Niemiec. W zawodach wezmie udział 150 koni. Frekwencja naprawdę duża.Zawody odbędą się w kilku klasach począwszy od LL do klasy trudnosci. jednej gwiazdki.W ramach zawodów krajowych odbędą się jednocześnie Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Podczas zawodów wieleatrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Walczyć zatem będą zawodnicy w każdym wieku .

10 czerwiec 2015, Miejska Biblioteka Publiczna , Wszystkich komentarzy: 0
Z książką na walizkach 2015: spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem
W ramach projektu „Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku” pisarz Marcin Pałasz przyjedzie do Chojnowa. Zapraszamy na spotkanie z twórcą (po spotkaniu kiermasz książek autora w promocyjnych cenach). Marcin Pałasz - polski pisarz dla dzieci i młodzieży, autor słuchowisk. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Debiutował w 2004 roku książką "Opowieści z Krainy Potworów". Laureat Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotny laureat wyróżnienia w tym konkursie. Projekt „Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Polkowice.
11 czerwiec 2015, Urszula Kotulska , Wszystkich komentarzy: 0
Szlachetna Paczka- poszukiwany Lider Rejonu!

Nazywam się Urszula Kotulska i jestem koordynatorem regionalnym projektu Szlachetna Paczka. Ma on na celu dotarcie do jak najszerszego grona rodzin, które znalazły się w niezawinionej, trudnej sytuacji życiowej. Tylko w zeszłym roku Wolontariusze dotarli do ponad 19 000 rodzin. W tegorocznej edycji chcemy ponownie otworzyć w Chojnowie. Szlachetna Paczka poszukuje Lidera Rejonu.

09 czerwiec 2015, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 1
PWSZ im. Witelona w Legnicy najlepsza na Dolnym Śląsku w rankingu Perspektyw !

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, w ogłoszonej 16. edycji Rankingu Szkół Wyższych 2015 przygotowanego przez miesięcznik Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita została sklasyfikowana na pierwszym miejscu na Dolnym Śląsku.

09 czerwiec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
IV MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FIZYCZNO-FOTOGRAFICZNYM DLA UCZENNICY "DWÓJKI"

Uczennica klasy 3c Kamila Wydrych zdobyła IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fizyczno-Fotograficznym "Zjawiska optyczne wokół nas". Kamila fotografią na poważniej zaczęła się interesować w pierwszej klasie gimnazjum. Pomysł na zrobienie akurat takich zdjęć urodził spontanicznie. Zdjęcia zrobione zostały w Brochocinie i okolicach tej miejscowości. A pomysł udziału akurat w tym konkursie podpowiedziała Kamili Pani wicedyrektor Lucyna Spes. Podziwiamy świetne wyczucie chwili i gratulujemy zainteresowań, które zaczęły się przeradzać w sukcesy artystyczne.

13 czerwiec 2015, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs ! Wygraj książkę ze specjalną dedykacją autora!
Do wygrania książka ze specjalną dedykacją od autora : Rowerem przez Chiny, Wietnam i Kambodżę " Za opisaną w tej książce podróż rowerem do Chin i Azji Południowo-Wschodniej autor Robert Robb Maciąg otrzymał nagrodę Traveler przyznawaną przez National Gerographic. Robert Maciąg rozpoczął swoją samotną wyprawę w lutym 2004 roku. Przez pięć miesięcy pokonał rozległe tereny Chin, górzyste obszary Wietnamu, piaszczysto-błotniste drogi Kambodży i dżunglę Laosu.
09 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Festyn Rodzinny w Krzywej

Dyrektor i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Krzywej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy, powiatu i województwa na Festyn Rodzinny organizowany pod patronatem Wójta Gminy Chojnów, który odbędzie się 14 czerwca 2015r. od godz. 15.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Krzywej.