Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2016

02 czerwiec 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne Święto RodzinyMieszkańcy Konradówki i Piotrowic spędzili długi weekend w wyjątkowo rodzinnej atmosferze. 28 maja w Konradówce odbył się bowiem Gminny Dzień Rodziny. Na boisku sportowym pojawili się animatorzy w bajkowych strojach, aby przeprowadzić rozmaite zabawy dla dzieci i młodzieży.
01 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (3 czerwca) seanse filmu „Kochaj” w legnickim kinie Helios.

01 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu z okazji Dnia Dziecka

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Poniżej znajdziecie listę nagrodzonych.

02 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
950 mieszkańców Chojnowa i okolic pobiło rekord Polski! (wideo)

Rekordem Polski zakończyła się dzisiejsza próba tańca belgijki! Na chojnowskim Rynku swoje umiejętności taneczne zaprezentowało 950 osób. Wśród nich znaczą część stanowili reprezentanci chojnowskich szkół, w tym: Szkół Podstawowych nr 3 i 4, Gimnazjów 1 i 2 oraz Powiatowego Zespołu Szkół.

01 czerwiec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Po maturze czas na studia – wybierz PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Już niebawem wielu uczniów będzie musiało podjąć kolejną ważną decyzję – wybrać uczelnie wyższą. Kluczem do życiowego sukcesu jest umiejętność dokonania dobrego wyboru ścieżek edukacji dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy – uczelni, z którą odniesiesz sukces w dorosłym życiu.

01 czerwiec 2016, Anonimowo, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowanie dla SKO przy SP4 w Chojnowie
Podziękowanie dla SKO SP4 w Chojnowie za dar serca w postaci setek kg nakrętek zebranych i ofiarowanych przez społeczność uczniowską, nauczycieli, rodziców.
08 czerwiec 2016, I Legnicki Dzień Sukcesu, Wszystkich komentarzy: 0
I Legnicki Dzień Sukcesu - już 10 czerwca w Hotelu Sękowski

Zapraszamy wszystkie Panie, które prowadzą swój biznes oraz wszystkie te, które to rozważają. Weź ze sobą wizytówki, będziesz miała okazje poznać wiele Pań, które być może Cię zainspirują lub z którymi nawiążesz współpracę! Zobacz, jakich Gości Specjalnych będziemy mogły posłuchać, od kogo będziemy mogły uczyć się, jak osiągnąć sukces!

04 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Przedstawiamy plan tegorocznych Dni Chojnowa

Znamy już oficjalny plan tegorocznych Dni Chojnowa. Podczas dwudniowego święta miasta na scenie na chojnowskim Rynku zaprezentują się Halina Mlynkova, Jurand Kowalski, Drezdenko Kubas i Keith Thompson Band z Wielkiej Brytanii.