Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Archive - June 2016

28 June 2016, admin, All comments: 0
Sesja Rady Gminy - 24.06.2016 (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Gminy Chojnów; w ramach której m.in. omówiono funkcjonowanie rolnictwa na terenie gminy a także podjęto uchwałę nad absolutorium dla Wójta.

27 June 2016, admin, All comments: 0
Już jutro sesja absolutoryjna Rady Miejskiej

28 czerwca 2016 roku, o godzinie 13:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej. W jej ramach zaplanowano m.in. omówienie działań w zakresie ochrony zabytków i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Burmistrza Miasta Chojnowa. W artykule prezentujemy proponowany harmonogram obrad.

30 June 2016, admin, All comments: 1
Święto rolnictwa w Piotrowicach (wideo)

W miniony weekend Piotrowice stały się stolicą Gminy Chojnów. Za nami XXI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych - jedna z najstarszych tego typu imprez w Polsce. Setki wystawców, tysiące odwiedzających, najlepsze okazy zwierząt hodowlanych, nowoczesne technologie stosowane w rolnictwie - to jednak nie wszystko. Miniony weekend w Piotrowicach przebiegł również pod znakiem XXXVI Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego, Wystawy Maszyn Rolniczych i Pikniku Zbożowego.

27 June 2016, Kasia_, All comments: 0
MOKSiR zaprasza dzieci na wakacyjne zajęcia

Wakacje to dla dzieci czas zabawy i odpoczynku od nauki. Chojnowski Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na wakacyjne zajęcia, które zapewnią dużą dawkę rozrywki.

27 June 2016, Kasia_, All comments: 0
Zmiana cen biletów wstępu na Basen Miejski

W okresie wakacyjnym na Basenie Miejskim w Chojnowie obowiązywał będzie nowy cennik.

24 June 2016, Kasia_, All comments: 0
Uczniowie chojnowskich szkół rozpoczęli dziś wakacje

Kolejny rok szkolny już za nami. Dziś uczniowie chojnowskich szkół odebrali świadectwa i rozpoczęli wyczekane wakacje. W murach szkoły spotkają się ponownie dopiero 1 września. Dziś pożegnali się z dyrekcją oraz nauczycielami i rozpoczęli 2-miesięczną przerwę od nauki. Uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce otrzymali dziś wiele nagród i wyróżnień.

24 June 2016, Kasia_, All comments: 0
5. urodziny portalu już za nami!

Dziś zakończyliśmy naszą urodzinową zabawę. W ostatnich dniach rozdaliśmy Wam bony na łączną wartość ponad 1000 zł! Dziś gościliśmy na Rynku, częstując Was tortem, rozdając gadżety i losując cenne nagrody.

23 June 2016, admin, All comments: 0
Pożegnanie w Gimnazjum nr 1 - za nami gala absolwentów (video)

Od tradycyjnego poloneza, czwartkową galę absolwentów rozpoczęli uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej Domu Kultury.

23 June 2016, Kasia_, All comments: 0
Sprawdź, czy wygrałeś bilet do kina!

Dobiegły końca organizowane przez nas konkursy, w których do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmowe w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

23 June 2016, admin, All comments: 0
Gimnazjum nr 2 pożegnało absolwentów - absolwenci pożegnali swoją szkołę

22 czerwca w sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów z Gimnazjum nr 2.

23 June 2016, Kasia_, All comments: 0
Weź udział w naszym konkursie i wygraj karnet na siłownię! (WYNIKI)

Drodzy Czytelnicy, to jeszcze nie koniec naszej urodzinowej zabawy. Tym razem przygotowaliśmy konkurs kierowany do wszystkich miłośników sportu! Weźcie udział w naszej zabawie i zawalczcie o miesięczny karnet do siłowni Hardcore Fitness.

23 June 2016, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Zapowiada się piękny, słoneczny weekend. W ciągu dnia będziemy pewnie korzystać z uroków pięknej pogody, ale wieczorem warto jednak wybrać się do kina. Tym bardziej, że chojnowskie Kino Kultura przygotowało na nadchodzący weekend bardzo ciekawą ofertę. Będziemy mieli okazję obejrzeć filmy emitowane w technologii 3D.

26 June 2016, admin, All comments: 0
Retro Bazarek po raz kolejny zagości przed chojnowskim zamkiem

26 czerwca - tradycyjnie już w ostatnią niedzielę miesiąca przed chojnowskim Zamkiem Piastów Legnicko-Brzeskich odbędzie się kolejna edycja Retro-Bazarku.

23 June 2016, Helios Legnica, All comments: 0
Repertuar Kina Helios w Legnicy
Prezentujemy aktualny repertuar Kina Helios w Legnicy. Ważny od 24 do 30 czerwca 2016 roku.
23 June 2016, admin, All comments: 0
Już jutro czerwcowa sesja Rady Gminy Chojnów

24 czerwca 2016 roku, o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się sesja nr XXV.2016 Rady Gminy Chojnów. W ramach obrad zaplanowano m.in.: omówienie stanu urządzeń melioracyjnych na terenie Gminy Chojnów za rok 2015, omówienie funkcjonowania rolnictwa na terenie gminy a także podjęcie uchwały nad absolutorium dla Wójta. Prezentujemy proponowany porządek obrad.