Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2016

23 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Mażoretki z Brooklynu w Legnickim MCK (wideo)

W legnickim Miejskim Centrum Kultury 22 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Uroczystości uświetnił występ zespołu mażoretek z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie prowadzonych przez Panią Marzenę Anton.

22 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
5 urodziny portalu: weź udział w konkursie i wygraj bon na 150 złotych do Garderoby! (wyniki)

Konkurs dla Pań? Nic bardziej mylnego. Panów, chcących zrobić prezent swoim kobietom również zapraszamy do udziału. W naszym kolejnym urodzinowym konkursie mamy do wygrania bon na kwotę 150 złotych do Garderoby!

22 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Obecność 2"!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (24 czerwca) seanse filmu „Obecność 2” w legnickim kinie Helios.

22 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Zobacz jak naszym piłkarzom kibicowali uczniowie i nauczyciele z "trójki" (wideo)

Piłkarskie szaleństwo nie mogło ominąć Chojnowa. Przed ostatnim meczem fazy grupowej swoje wsparcie dla biało-czerwonych zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3. Razem z flagami, trąbkami i gadżetami wspólnie dopingowali reprezentację Polski. Czy z pozytywnym skutkiem?

22 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 zaprasza do udziału w wideoklipie

Podobnie jak w zeszłym roku, tak samo i w tym Gimnazjum nr 2 przystępuje do realizacji "wakacyjnego teledysku", zapraszając do udziału szóstoklasistów. Tym razem teledysk kręcony będzie do układu choreograficznego "Dżungla" zespołu Brooklyn.

24 czerwiec 2016, Partnerstwo,
Pozwól rosnąć swoim marzeniom - chojnowska akcja Oriflame

Już w najbliższy piątek - 24 czerwca, chojnowskie Regionalne Biuro Oriflame włączy się w akcję sadzenia drzewek. Skwer przed Basenem Miejskim wzbogaci się o 20 zielonych i 3 czerwone klony. Jest to część ogólnopolskiej akcji "Pozwól rosnąć swoim marzeniom", w ramach której firma Oriflame zasadzi w całej Polsce 25 000 drzew. Liczba ta nie jest przypadkowa - w 2016 roku Oriflame obchodzi 25-lecie swojej działalności w naszym kraju.

23 czerwiec 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna edycja jednej z najstarszych regionalnych wystaw zwięrząt hodowlanych w Polsce

Co roku początek lata w Piotrowicach łączy się z dwudniowym świętem dolnośląskiego rolnictwa. Tysiące odwiedzających i ponad stu wystawców na dwóch tysiącach metrów kwadratowych prezentujących ciekawe okazy zwierząt hodowlanych oraz nowości technologiczne maszyn rolniczych. Organizatorami imprezy są Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląska Izba Rolnicza, Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, Urząd Gminy Chojnów a także hodowlane związki branżowe.

21 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na nocny Maraton Horrorów

Drodzy Czytelnicy! Mamy do rozdania bilety na nocny Maraton Horrorów, organizowany przez legnickie kino Helios.

21 czerwiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Maraton Horrorów w Kinie Helios w Legnicy – Poczuj Obecność!
W piątek, 24 czerwca, w legnickim Kinie Helios odbędzie się nocny maraton filmowy, któremu będzie przyświecało hasło: Poczuj Obecność.Start o godz.23.00.
21 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chcesz się zrelaksować? Weź udział w naszym urodzinowym konkursie! (WYNIKI)

Marzysz o chwili dla siebie? O odprężeniu po ciężkim dniu? Chwili relaksu? Delikatnym masażu przy spokojnej muzyce i zapachu świec? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

21 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sukcesy Karambolu na LUBIN DANCE 2016

W minioną niedzielę pobliski Lubin gościł VII Dziecięcy i Młodzieżowy Przegląd Taneczny Dolnego Śląska Lubin Dance 2016. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie reprezentowały zespoły: Karambol, Mały Karambol oraz Mały Karambol II. Zobacz jak sobie poradziły...

21 czerwiec 2016, Szkoła Podstawowa nr 4, Wszystkich komentarzy: 0
Pierwszoklasiści z czwórki zdobyli III miejsce w konkursie "DaF-Kenner - drehen einen Clip”

W konkursie wzięło udział 4 uczniów z klasy I b:Oliwia Kitlińska, Krzysztof Kaszowski, Miłosz Szaja oraz Bartosz Krauzowicz. Uczniowie pod kierunkiem p.Sabiny Kaszowskiej i p. Anety Tłuściak wykonały piosenkę w języku niemieckim pt: "Das Krokodil" oraz nagrały teledysk.

21 czerwiec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ im. Witelona w Legnicy partnerem Université Grenoble Alpes

Francuska uczelnia Université Grenoble Alpes została partnerem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w ramach programu Erasmus+. Bilateralną umowę w zakresie wysyłania i przyjmowania studentów, pracowników naukowych oraz administracyjnych zawarto w połowie czerwca 2016 roku.

20 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nie udało Ci się jeszcze wygrać? Nie martw się - mamy kolejny bon, tym razem do Bistro u Sabcia!

Burgery, hot dogi, frytki, zapiekanki, sałatki, dania obiadowe, kurczak z rożna, lody, ciasta... to tylko część z tego co oferuje nam Bistro u Sabcia. Weź udział w naszym kolejnym urodzinowym konkursie i wygrał bon o wartości 100 złotych do jednorazowego wykorzystania właśnie w tym lokalu!

20 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 11
Egzamin gimnazjalny 2016 - wyniki
17 czerwca gimnazja w całej Polsce otrzymały zbiorcze wyniki egzaminów. Jak to wyglądało na naszym terenie prezentuje ta informacja.