Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2016

20 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spływ Skorą pełen przygód (wideo+foto)

18 czerwca Zagrodno po raz kolejny gościło u siebie rzeszę kajakarzy, chcących zmierzyć się z rwącym nurtem Skory. Tym razem akcja organizowana przez Gimnazjum nr 1 zgromadziła nie tylko uczniów tej szkoły, ale także inne osoby szukające przygód.

20 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zmiany na Basenie Miejskim

W tym miesiącu zaszło kilka ważnych zmian w pracy Basenu Miejskiego w Chojnowie. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

20 czerwiec 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
I Ty możesz mieć własną restaurację w Galerii Piastów

Myślisz o Franczyzie w gastronomii? Chciałbyś prowadzić własną restaurację w Galerii Piastów? Nasz pomysł jest właśnie dla Ciebie! Sięgnij po sprawdzone rozwiązania!

19 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Odgadnij co to za miejsce i zgarnij 100 złotych do wykorzystania w Borówce (wyniki)

Regionalne przysmaki wytwarzane tradycyjnymi sposobami, nie zawierające konserwantów, sztucznych barwników czy innych szkodliwych substancji - czyli wszystko to, co możemy znaleźć w chojnowskiej Borówce. Razem z tym sklepem kontynuujemy naszą urodzinową zabawę. Odpowiedźna jedno proste pytanie i zgarnij 100 złotych na zakupy w Borówce!

18 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 2
Dzieje się w Jedynce!

Albert Camus wyrażał zdanie, że cierpliwość pokonuje szczyty, a upór zwycięża wszelkie przeszkody i łamie skały. Miło nam poinformować, że Gimnazjum nr 1 w Chojnowie otrzymało w roku szkolnym 2015|2016 certyfikat „WF z klasą”.

18 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weź udział w urodzinowej zabawie i zgarnij 100 zł do wykorzystania w Wyspie Skarbów (WYNIKI)
Kontynuujemy naszą urodzinową zabawę! Kolejny konkurs kierujemy do osób, które lubią odwiedzać sklepy ze starociami. Do wygrania mamy bon na 100 złotych do jednorazowego wykorzystania w chojnowskiej Wyspie Skarbów!
17 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Włamanie do budynku Urzędu Miasta. Sprawcy zatrzymani

Z pomieszczeń gospodarczych, znajdujących się w budynku chojnowskiego Urzędu Miasta, skradziono kosy spalinowe. Kradzieży z włamaniem dokonało 3 mieszkańców Chojnowa w wieku od 33 do 37 lat.

17 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Polish Fiction zwycięzcą OZMMR III. Zobacz najbliższe plany koncertowe chojnowskiego zespołu!

Na początku czerwca w pobliskiej Złotoryi odbyła się trzecia edycja Otwartego Złotoryjskiego Maratonu Muzyki Rockowej. Celem projektu jest przybliżenie młodym ludziom zróżnicowanej stylistyki muzyki rockowej. W festiwalu wzięło udział 15 zespołów z całej Polski - o zakwalifikowaniu się decydowała kolejność zgłoszeń. Wśród występujących zespołów znalazła się również chojnowska grupa Polish Fiction, która...

17 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Na co wydasz 150 złotych w Mrówce? Zapraszamy do naszej urodzinowej zabawy! (Wyniki)

Kontynuujemy naszą urodzinową zabawę! Kolejny konkurs kierujemy do osób, które ostrzą sobie zęby na materiały budowlane czy też akcesoria domowe. Do wygrania mamy bon na 150 złotych do jednorazowego wykorzystania w chojnowskiej Mrówce!

17 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Poloneza czas zacząć

Kolejny rocznik gimnazjalistów szykuje się do odlotu na nowe miejsca. Jeszcze tylko wybrzmią dźwięki muzyki i za kilka dni ze świadectwem ze starej szkoły w dłoni ruszą dalej. Ale dziś jeszcze są z nami i bawią się na Balu Gimnazjalisty - tradycyjnej imprezie, która 15 czerwca odbywała się w Ceglanym Dworku.

17 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Na nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura przygotowało bardzo ciekawą ofertę. W tym tygodniu zadowoleni będą miłośnicy Kapitana Ameryki. Poniżej znajdziecie pełny repertuar oraz krótki opis i rekomendację.

17 czerwiec 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Galeria Piastów ponownie nagradza najlepszych uczniów

Już 24 czerwca – w ostatni dzień roku szkolnego – Galeria Piastów zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy zapracowali na czerwony pasek na świadectwie, po odbiór drobnych upominków.

17 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
V Regionalny Konkurs Karaoke rozstrzygnięty

Prawie 50 osób reprezentujących dolnośląskie Środowiskowe Domy Samopomocy i Warsztaty Terapii Zajęciowej wystąpiło we wczorajszym V Regionalnym Konkursie Karaoke. Kilkugodzinna impreza zorganizowana przez WTZ Chojnów w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury zakończyła się zwycięstwem Patrycji Igielskiej, reprezentantki WTZ Akademia Życia z Lubina.

16 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Weź udział w zabawie i wygraj talon na dowolną stylizację paznokci w Salonie Kashmir! (WYNIKI)

Kontynuujemy naszą urodzinową zabawę! Tym razem zadbaliśmy o nasze Czytelniczki! Do wygrania będzie talon o wartości 100 zł na dowolną stylizację paznokci w salonie Kashmir w Chojnowie.

16 czerwiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios w Legnicy
Przedstawiamy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 10 do 16 czerwca 2016roku.