Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2016

16 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Zanim się pojawiłeś” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

16 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weź udział w naszym konkursie i wybierz się na jutrzejsze Cyrkowe Show Juremix (wyniki)

Co najbardziej lubisz w cyrku? Magiczne skrzynie? Akrobacje? Pokazy taneczne? Napisz nam i wygraj wejściówki na jutrzejsze Cyrkowe Show Juremix - już jutro o godzinie 18:00 przy ulicy Sikorskiego.

16 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Udział reprezentantów ziemi chojnowskiej w mietkowskim traithlonie

Mietków - miejscowość położona w powiecie wrocławskim od kilku lat gości jedną z najsłynniejszych imprez sportowych w naszym województwie. Na starcie III Triathlonu Mietkowskiego nie mogło zabraknąć reprezentantów ziemi chojnowskiej. Zobaczcie jak sobie poradzili.

16 czerwiec 2016, UKS ORIENS Chojnów, Wszystkich komentarzy: 2
Pracowity weekend kolarzy "Oriensu"

Chojnowscy kolarze mają za sobą trzy dni ciężkich zmagań na szosie. W piątek 10 czerwca nasze dwie młodziczki Anita Małek i Hanna Konarzewska wzięły udział w jeździe dwójkami na czas w Dobiegniewie niedaleko Strzelec Krajeńskich. Były to zawody ogólnopolskie, a więc kolarki musiały się zmierzyć z poważną konkurencją. Start należy ocenić jako udany. Zajęły one szóste miejsce w klasyfikacji ogólnokrajowej oraz drugie w makroregionie (woj. dolnośląskie oraz lubuskie).

16 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 1
Filmowa noc w "Dwójce"

W czasie piątkowej nocy w naszej szkole królowało kino. Miłośnicy filmu w liczbie 65 osób, wśród których byli gimnazjaliści jak i uczniowie szkół podstawowych oglądali filmy na wielkim ekranie. Aula szkolna została przekształcona w salę kinową a materace sportowe pełniły role w miarę wygodnych miejsc, tak do spania jak i do oglądania.

16 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Wytypuj wynik meczu Polska - Niemcy i wygraj kolację dla dwojga w Kuźni! (WYNIKI)

Zaczynamy naszą urodzinową zabawę! Pierwszy konkurs kierujemy do miłośników piłki nożnej i dobrego jedzenia. Do wygrania będzie kolacja dla dwóch osób w chojnowskiej restauracji Kuźnia!

19 czerwiec 2016, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Może grupowy? Poznaj wszystkie korzyści!

W ilości siła. A grupa może więcej. Dlatego też dochodzenie swojej racji przed sądem przez grupę poszkodowanych, tak często wydaje się atrakcyjną alternatywą dla rozwiązań indywidualnych. Pozwy zbiorowe mają swoje zalety. A w pewnych dziedzinach stały się wręcz standardem. Zatem jeśli masz dzisiaj problem, na przykład z rozwiązaniem umowy, gdyż towarzystwo ubezpieczeniowe grozi wysokimi opłatami likwidacyjnymi, rozważ możliwość pozwu zbiorowego w konfrontacji z powództwem indywidualnym.

18 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świętuj z nami nasze piąte urodziny!

5 lat temu swoją działalność (w obecnym kształcie) rozpoczął portal chojnow.pl. Ta okrągła rocznica nie mogła przejść bez odpowiedniego uświetnienia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was serię konkursów, w których do wygrania będą nagrody o łącznej wartości ponad 1000 złotych!

15 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Jak nie czytam, jak czytam :)

10 czerwca młodzież w całej Polsce aktywnie uczestniczyła w akcji czytelniczej „Jak nie czytam,jak czytam". Gimnazjum nr 1, wspierając inicjatywę propagującą czytelnictwo młodych przystąpiło także do ogólnopolskiego projektu.

15 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie przed burzami

Dolnośląskie Regionalne Biuro Prognoz Meteorologicznych wystosowało ostrzeżenie przed burzami, jakie prawdopodobnie dzisiaj pojawią się na naszym terenie.

15 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Dilerka z Chojnowa już w areszcie

34-letnia mieszkanka naszego miasta od dłuższego czasu zajmowała się handlowaniem narkotykami. Jej grupą docelową były osoby niepełnoletnie i młodzież.

15 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Zanim się pojawiłeś"!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (17 czerwca) seanse filmu „Zanim się pojawiłeś” w legnickim kinie Helios.

14 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie sezonu 2015/2016 w legnickiej B klasie

Sezon 2015/2016 zakończył się także w legnickiej B klasie, w grupie III występuje najwięcej klubów reprezentujących ziemię chojnowską. Liga powiększyła się o spadkowiczów z A klasy, Orlik Okmiany oraz Iskrę Niedźwiedzice, oraz reaktywacja zespołu rezerw Sokoła Krzywa. Po rundzie jesiennej stawce przewodziła Mewa Goliszów, tuż przed Czarnymi II Rokitki oraz Płomień Michów.

14 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Podsumowanie sezonu 2015/2016 w legnickiej A klasie
Rozgrywki dobiegły końca także w legnickiej A klasie, zespoły prowadzone przez Łukasza Kurczaka oraz Miłosza Kołodzieja występowały w III grupie. Sokół Krzywa po zakończeniu sezonu 2014/2015 uplasował się na 5. miejscu, a apetyt na włączenie się do walki o awans w wzrósł.
14 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie sezonu 2015/2016 w legnickiej klasie okręgowej

Okręgówkę w naszym regionie reprezentują zespoły Chojnowianka Chojnów oraz Czarni Rokitki. Chojnowianie po nieudanej przygodzie w IV lidze rozpoczęli zmagania w klasie okręgowej, przed startem ligi zespół opuściło kilku zawodników, a nowy zarząd powierzył ratowanie klubu R. Gadowskiemu. Runda jesienna nie przyniosła spektakularnego odrodzenia, a wywalczony jeden punkt nie napawał optymizmem.