Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2016

09 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Co jest grane w Chojnowie?

Jutro rozpoczynamy weekend. To świetna okazja, aby wraz z rodziną lub przyjaciółmi wybrać się do chojnowskiego kina. Poniżej prezentujemy repertuar na ten tydzień. Znajdziecie tu również krótki opis fabuły i rekomendację.

09 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Alicja po drugiej stronie lustra” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

09 czerwiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios w Legnicy
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 10 do 16 czerwca 2016 roku.
09 czerwiec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Legnicka Uczelnia najlepsza na Dolnym Śląsku w rankingu Perspektyw!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, w ogłoszonym 8 czerwca br., 16. edycji Rankingu Szkół Wyższych 2016 przygotowanego przez miesięcznik Perspektywy została sklasyfikowana na pierwszym miejscu na Dolnym Śląsku.

09 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Grono chojnowskich czytelników zostało znacznie powiększone (foto+wideo)

8 czerwca sala widowiskowa Domu Kultury gościła organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną Pasowanie na czytelnika. Przysięgę złożyło ponad dwustu chojnowskich przedszkolaków. W uroczystości udział wzięli również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, którzy zaprezentowali swoim młodszym kolegom i koleżankom przedstawienie pt. "Baśniowy ambaras”.

09 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 1
Gimnazjum nr 2: Wiztyta u Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy!

17 maja br. uczennica Gimnazjum nr 2 - Weronika Bielecka z kl. III a - wzięła udział w Finale Wojewódzkiego Konkursu dla dzieci i młodzieży : „Uczę się bezpiecznie żyć organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa . Tegoroczny konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Pani Agaty Kornhauser – Dudy.

09 czerwiec 2016, SP Krzywa, Wszystkich komentarzy: 0
Festyn Rodzinny w Krzywej
Już po raz piąty dyrektor szkoły, pracownicy i rodzice zorganizowali festyn rodzinny, który łączy trzy ważne święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. W tym ważnym dniu odwiedziło nas bardzo dużo osób.
08 czerwiec 2016, SP Krzywa, Wszystkich komentarzy: 0
Ojców bliżej nas - SP Krzywa relacjonuje przebieg wycieczki
W dniach 19.05—20.05.2016 uczniowie z SP w Krzywej wraz z opiekunami wyruszyli poznawać osobliwości Ojcowskiego Parku Narodowego i jego okolic.
08 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Widorelacja z majowej sesji Rady Miejskiej

Za nami kolejna sesja Rady Miejskiej Chojnowa. Odbyła się ona 30 maja 2016 roku o godzinie 13:00 w sali obrad Urzędu Miejskiego w Chojnowie. Poniżej przedstawiamy zapis wideo z całego posiedzenia.

08 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze już w weekend

W nadchodzącą niedzielę, 12 czerwca, na boisku sportowym w Niedźwiedzicach odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

08 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej apeluje do mieszkańców

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wystosował apel do mieszkańców Chojnowa, dotyczący korzystania z wody pitnej pochodzącej z miejskiej sieci wodociągowej.

08 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Paweł Pacuła najlepszym tenisistą Chojnowa

Nieodłącznym elementem Dni Chojnowa jest Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza. Tegoroczna edycja ze względu na dużą liczbę tenisowych pojedynków podzielona została na dwa dni rywalizacji. Mistrzem Chojnowa w tenisie po zaciętej walce finałowej został Paweł Pacuła.

08 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Projekt „Na fali” na finiszu

Już niedługo uczniowie Gimnazjum nr 1 ukończą projekt fundacji Smak Sukcesu „NA FALI” z grantu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Przez długie miesiące uczestnicy projektu nabywali wiedzę teoretyczną związaną z prawem Archimedesa i pływalnością ciał poprzez uczestnictwo w warsztatach fizycznych, na których przeprowadzali doświadczenia.

08 czerwiec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Krzysztof Kiljański gościem Witelon Music Night!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, zaprasza 14 czerwca 2016 r. do Domu Studenta na ostatni w tym sezonie koncert z cyklu Witelon Music Night. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

08 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń na podium w Indoor Triathlon

1 czerwca w Bolesławieckim Parku Wodnym ORKA pierwszy raz odbyły się zawody Indoor Triathlon. W zmaganiach wzięło udział 11 uczestników – 5 kobiet i 6 mężczyzn. Wśród ochotników znalazła się reprezentantka naszej gminy – Małgorzata Światłoń.