Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2016

09 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Alicję po drugiej stronie lustra"

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (10 czerwca) seanse filmu „Alicja po drugiej stronie lustra” w legnickim kinie Helios.

10 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Ogólnopolskie Zawody Jeździeckie WKKW już w najbliższy weekend

W nadchodzący weekend w Jaroszówce odbędą się Ogólnopolskie Zawody Jeździeckie WKKW. Impreza będzie trwać dwa dni – 11 i 12 czerwca. W zawodach weźmie udział 130 koni z całej Polski.

07 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Ćwiczenia RĆO na terenie miasta i gminy Chojnów
W ciągu najbliższych dni na terenie miasta i gminy Chojnów odbędą się Regionalne Ćwiczenia Obronne.
07 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Budżet Obywatelski - podajemy listę zwycięskich projektów

5 czerwca odbyło się głosowanie w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosy zostały już zliczone, wyłoniono zwycięskie projekty na rok 2016. Ich listę prezentujemy poniżej. W załączonych fotografiach znajduje się pełna lista wyników głosowania.

07 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ryszard Kuks i Koło Chojnów Miasto triumfatorami zawodów wędkarskich o puchar burmistrza

Zawody wędkarskie o puchar Burmistrza Miasta to jeden z punktów tegorocznych Dni Chojnowa. Zawody skierowane były dla reprezentantów trzech chojnowskich kół - Miasto, Skora i Dolzamet. Każde koło wystawiło do rywalizacji sześciu wędkarzy.

07 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów żegna się z A klasą

Ostatnia przegrana zespołu z Gołaczowa ostatecznie przypieczętowała jego odejście z ligi. Mecz z Męcinką zakończył się z wysoką przewagą bramkową gospodarzy.

07 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wideorelacja z XIII sesji Rady Gminy Chojnów

Za nami majowa sesja Rady Gminy Chojnów. Osobom, które nie miały okazji śledzić jej na żywo pozostawiamy pełne nagranie posiedzenia, które odbyło się 25 maja 2016 roku w budynku Urzędu Gminy Chojnów.

07 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Relacja z meczu Chojnowianka Chojnów – Orla Wąsosz

W 29. kolejce legnickiej okręgówki zespołowi z Chojnowa przyszło zmierzyć się z bardzo wymagającym rywalem. Orla, po meczu z Chojnowianką, ma już zapewniony awans do IV ligi. Pomimo przegranej, należy docenić świetną postawę naszych zawodników. Jednobramkowa przewaga Orli to doskonały wynik, biorąc pod uwagę różnice punktowe, jakie dzielą oba zespoły.

06 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa rośnie w siłę

W niedzielne popołudnie, o godz. 14.00 Sokół Krzywa gościł na własnej murawie zespół Rataja Paszowice. Podopieczni Łukasza Kurczaka kolejny raz w tej rundzie zgarnął komplet punktów.

06 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konfeks Legnica obnażył słabe strony Czarnych

Ostatnio wspominaliśmy, że Czarni na własnym boisku od dłuższego czasu odnoszą same zwycięstwa. Niestety, 29. kolejka legnickiej okręgówki zakończyła tę dobrą passę. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja podopiecznych Zbigniewa Grzybowskiego.

06 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na Ognisko dla Seniorów

11 czerwca o godz. 18.00 na ul. Ogrodowej – na placu przy kościele pw. NMP w Chojnowie odbędzie się ognisko dla chojnowskich Seniorów.

06 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dni Chojnowa 2016: Jurand Kowalski, Drezdenko Kubas i Keith Thompson Band na zakończenie (wideo)

Ostatni dzień tegorocznego święta naszego miasta przebiegł pod znakiem trzech koncertów. Na małej scenie, postawionej w centralnym punkcie Rynku, chojnowskiej publiczności zaprezentowali się Jurand Kowalski, Drezdenko Kubas i gwiazda wieczoru - Keith Thompson Band.

06 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dni Chojnowa 2016: Halo, halo - tu "Czwórka"

Prawdziwymi bohaterami drugiego dnia obchodów Dni Chojnowa z pewnością byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4. Ich występ zgromadził pod sceną największą rzeszę widzów. Młodzi chojnowscy artyści zaprezentowali skróconą wersję programu artystycznego, jaki został przygotowany z okazji obchodzonego niedawno święta 30-lecia tej szkoły.

06 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Już niebawem VI Świętojańskie Biesiadowanie

18 czerwca w Jerzmanowicach odbędzie się 6 edycja Świętojańskiego Biesiadowania. Organizatorami przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Jerzmanka oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki.

03 czerwiec 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski - Głosowanie już w niedzielę!Już w najbliższą niedzielę, 05 czerwca odbędzie się głosowanie Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego – pierwszego budżetu obywatelskiego gminy wiejskiej powołanego w naszym regionie. Mieszkańcy poszczególnych miejscowości Gminy Chojnów złożyli 43 wnioski, których łączna kwota wynosi 473.925,46 zł.