Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2016

05 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Weekendowe granie w piłkarskich niższych ligach już za nami. Po serii bardzo ciekawych spotkań kibice nie mogą narzekać na brak sportowych emocji. 29. kolejka legnickiej okręgówki nie zakończyła się pomyślnie dla zespołów z ziemi chojnowskiej. Obie drużyny – Czarni i Chojnowianka – uległy swoim przeciwnikom.

05 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Dni Chojnowa 2016: relacja z pierwszego dnia (wideo)

Pierwszy dzień uroczystych obchodów święta naszego miasta już za nami. Ci, którzy we wczorajsze popołudnie wybrali się na chojnowski Rynek, nie mogli narzekać na brak artystycznych wrażeń.

05 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Dni Chojnowa 2016: Barwny korowód rozpoczął święto miasta (wideo)

Jak co roku ulicami centrum Chojnowa przeszedł Barwny Korowód. Pochód z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę mieszkańców naszego miasta i stanowi jedną z największych atrakcji dwudniowych Dni Chojnowa. Wśród uczestników znaleźli się w głównej mierze przedstawiciele szkół, przedszkoli oraz po raz pierwszy w historii Żłobka Miejskiego.

04 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Relacja z Turnieju Brydża Sportowego dla Par o Puchar Burmistrza Miasta Chojnów

Wczoraj, 3 czerwca, w chojnowskim Domu Schrama, odbył się Turniej Brydża Sportowego dla Par. Zorganizowany został w ramach imprez towarzyszących rozpoczynającym się dziś Dniom Chojnowa. Miłośnicy gry przy zielonym stoliku zawalczyli o Puchar Burmistrza Miasta Chojnów.

04 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Reliefy i kolory - wernisaż wystawy Doroty Kozak w Muzeum Regionalnym (wideo)

3 czerwca w chojnowskim Muzeum Regionalnym odbył się wernisaż wystawy Doroty Kozak, pt. "Reliefy i kolory. Tkanina i ceramika unikatowa". Prace zebrane w sali wystawowej oraz podziemiach chojnowskiego zamku będzie można oglądać do końca lipca.

03 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich
Weekend już się rozpoczął, a co za tym idzie - startujemy z ligowym graniem w piłkarskich niższych ligach. W klasie okręgowej czeka nas nie lada gratka, gdyżzespoły z ziemi chojnowskiej będą rozgrywały swoje mecze jako gospodarze.
03 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie cyklu "Czytamy Bajki bez Barier"

Czytamy BAJKI BEZ BARIER - cykl zajęć czytelniczych, przeprowadzonych na podstawie bajek wydanych przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych "Światełko" - przez ostatnie miesiące gromadził w chojnowskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej młodzież z dwóch klas reprezentujących Szkołę Podstawową nr 3 i 4. Na zakończenie cyklu w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się krótkie podsumowanie dotychczasowych spotkań.

03 czerwiec 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Konsultacje Modowe  - darmowe porady stylistki ruszają w Cuprum Arena Wiosna to idealny czas na odświeżenie swojego wizerunku, dlatego z myślą o swoich klientach galeria Cuprum Arena już od 1 czerwca, proponuje nową usługę – doradztwo w zakresie stylizacji i wizażu. Moda, i szyk są już na wyciągnięcie ręki. Od 1 czerwca, dwa razy w tygodniu, Cuprum Arena zaprasza na indywidualne spotkanie ze Stylistką.
03 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Budynek Niebieskiego Parasola stanął w płomieniach

Wczoraj wieczorem, ok. godz. 22.00, budynek Niebieskiego Parasola stanął w płomieniach. Prezentujemy zdjęcia i krótką relację.

03 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar mieszkania na ulicy Rejtana

Dzisiejszego poranka doszło do pożaru jednego z mieszkań na poddaszu budynku przy ulicy Tadeusza Rejtana 6. Wszyscy mieszkańcy domu zmuszeni zostali do natychmiastowej ewakuacji.

02 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Grzegorz Bojczuk, Marta Zatwarnicka i Stanisław Gajos Mistrzami Ortografii Ziemi Chojnowskiej

Trzynasta edycja pechowa? Z pewnością nie dla Grzegorza Bojczuka, Marty Zatwarnickiej oraz Stanisława Gajosa - oto triumfatorzy tegorocznego Chojnowskiego Dyktanda. Jak poszło reszcie? Publikujemy wyniki poszczególnych kategorii wiekowych!

02 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Kochaj” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

02 czerwiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios na najbliższe dni
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 3 do 9 czerwca 2016.
02 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 6
Prezydent Duda wyróżnił burmistrza Jana Serkiesa

We wtorek, 31 maja, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyły się uroczyste obchody Dnia Samorządu Terytorialnego, podczas którego prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia najbardziej zasłużonym samorządowcom.

02 czerwiec 2016, Miejska Biblioteka Publiczna, Wszystkich komentarzy: 0
Czytamy BAJKI  BEZ  BARIER

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Chojnowie zapraszają na „Czytamy BAJKI BEZ BARIER”: podsumowanie cyklu zajęć czytelniczych przeprowadzonych na podstawie bajek wydanych przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko” - 03.06.2016, godz.11.00, MBP, Pl. Zamkowy 2.