Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Archive - June 2016

30 June 2016, Kasia_, All comments: 1
Co jest grane w Chojnowie?

Jesteście ciekawi, jaką ofertę przygotowało na nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura? Z repertuaru z pewnością zadowoleni będą miłośnicy filmów akcji i z pogranicza fantasy. Coś dla siebie znajdą także najmłodsi widzowie oraz wielbiciele filmów animowanych.

30 June 2016, Kasia_, All comments: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

30 June 2016, Helios Legnica, All comments: 0
Repertuar kina Helios w Legnicy
Prezentujemy aktualny repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 1 do 7 lipca 2016 roku.
30 June 2016, admin, All comments: 0
Tak lato przywitali uczestnicy Pracowni Wokalnych Agnieszki Justyny Szumiło

Wczorajszego popołudnia w sali widowiskowej Domu Kultury odbył się kolejny koncert uczestników Pracowni Wokalnych Agnieszki Justyny Szumiło. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia było rozpoczęcie lata.

30 June 2016, KMP Legnica, All comments: 1
Chojnowscy policjanci w akcji. Ponad 300 porcji metamfetaminy, kradzione auto i zatrzymania

Funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca Legnicy, który jak się później okazało, świadomie zakupił kradziony pojazd. W wyniku przeszukań przy mężczyźnie, oraz w miejscu jego zamieszkania znaleziono ponad 300 porcji metamfetaminy, 20 porcji marihuany, tabletki ekstazy oraz przedmioty służące do dzielenia narkotyków na porcje. Policjanci udowodnili, że legniczanin handlował narkotykami.

30 June 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, All comments: 0
Trwa rekrutacja na podyplomowe studia kwalifikacyjne oligofrenopedagogika!

W ofercie Centrum Kształcenia Ustawicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy dostępne są nowe studia podyplomowe - studia kwalifikacyjne oligofrenopedagogika!

01 June 2016, Urząd Gminy Chojnów, All comments: 0
„Świat pod Kyczerą” w Zamienicach

2 lipca o godz. 16.00 miłośnicy folkloru będą mogli rozkoszować się muzyką ludową w Zamienicach. W tym roku Gmina Chojnów po raz kolejny organizuje znany już niemal w całej Polsce festiwal pt. „Świat pod Kyczerą”. Jest to największa tego typu folklorystyczna impreza na Dolnym Śląsku i jeden z większych festiwali w Polsce.

29 June 2016, admin, All comments: 0
Radosne, miłe i pogodne... Czy takie będzie nowe osiedle za torami? Przyjęto nazwy nowych ulic

Pierwsze domy w tej części miasta stoją już od kilku lat, jednak dopiero teraz Rada Miejska podjęła uchwała o nadaniu nazw ulicom znajdującym się w tym rejonie. Mowa o drodze łączącej Jerzmanowice z ulicą Stanisława Wyspiańskiego oraz trzy nowe uliczki osiedlowe.

29 June 2016, admin, All comments: 6
Zmiany personalne w Urzędzie Miejskim. Skarbnik Bogumiła Truta odwołana przez Radę Miejską

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej podjęto uchwałę w sprawie odwołania z pełnionej funkcji skarbnika miasta Bogumiły Truty. Na straży miejskich finansów od 27 lipca stanie Anna Rybarczyk. Dotychczasowa skarbnik miasta z Urzędem Miejskim związana była od 1975 roku; najważniejszą funkcję w wydziale finansowo-budżetowym pełniła od 1998 roku.

29 June 2016, admin, All comments: 2
Kadra bokserów przygotowuje się w Chojnowie do Olimpiady

Od kilku dni w naszym mieście do zbliżających się zawodów przygotowuję się dolnośląska kadra bokserów. Jak sobie radzą? Odwiedziliśmy ich na treningu, który w dzisiejszy poranek miał miejsce na Stadionie Miejskim.

29 June 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, All comments: 0
Nowa specjalność! Służby mundurowe w bezpieczeństwie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia na atrakcyjnych kierunkach. W ofercie edukacyjnej przyszli studenci mają do wybory kierunki studiów licencjackich, inżynierskich oraz studia magisterskie. Przekrój prowadzonych przez Uczelnię kierunków jest bardzo zróżnicowany. Są to zarówno kierunki ekonomiczne, humanistyczne, medyczne, prawne, techniczne i ścisłe.

28 June 2016, Gimnazjum nr 2, All comments: 0
Gimnazjum nr 2: Wakacyjny teledysk
Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Dużo słońca, przejrzystej wody i bajecznie kolorowych wakacyjnych przygód.
28 June 2016, admin, All comments: 1
Zaginął kot!

18 czerwca w okolicach Michowa zaginął roczny kocur.Osoby, które go widziały proszone są o kontakt telefoniczny.

28 June 2016, admin, All comments: 0
Tor przeszkód na Wyspańskiego

Kierowcom jeżdżącym w kierunku Jerzmanowic ulicą Stanisława Wyspiańskiego zalecamy wybór innej drogi. Ze względu na trwające tam roboty, przejazd ulicą stanowi spore utrudnienie.

28 June 2016, admin, All comments: 0
Uśmiechnięte lato w Domu Kultury

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło zaprasza na kolejny koncert - "Uśmiechnięte lato". Wydarzenie rozpocznie się 29 czerwca o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury.