Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2017

06 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Polish Fiction i Jubilatka zapraszają na Punk Rock Live 6

Chojnowski zespół Polish Fiction oraz Kawiarnia Jubilatka zapraszają na szóstą edycją Punk Rock Live. Zobacz kto tym razem zaprezentuje się w lokalu przy Legnickiej!

06 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Eliza Laskowska na finałach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim

Ponad 450 młodych taekwondzistów stanęło na matach tegorocznych finałów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w Taekwondo Olimpijskim, które zostały rozegrane z miniony weekend w zielonogórskim Drzonkowie. Wśród zawodników znalazła się Eliza Laskowska - reprezentantka chojnowskiego LMKS SFORA.

06 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne Święto Rodziny i Piknik Ludowy w Konradówce [FILM/ZDJĘCIA]
Zielone Świątki, znane również jako święto Zesłania Ducha Świętego to w całej Polsce czas festynów i zabaw. Nasza gmina już po raz drugi w ten dzień zorganizowała Gminne Święto Rodziny, które połączone zostało z tradycyjnym świętem Ruchu Ludowego.
06 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
6-8 czerwca – ćwiczenia alarmowe na terenie miasta i gminy Chojnów

Na 6, 7 i 8 czerwca zaplanowane zostały ćwiczenia alarmowe na terenie miasta i gminy Chojnów.

06 czerwiec 2017, Magdalena Rzeszowska, Wszystkich komentarzy: 0
Aktywny Dzień Dziecka
1 czerwca to dla dzieci najważniejszy dzień w roku. Ich święto – Dzień Dziecka. Trener Klubu sportowego „Talent” Chojnów Pan Stefan Stal wraz z rodzicami postanowili, iż ten wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę.
06 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Relacja z meczu Burzy Gołaczów z Błękitnymi Kościelec

W niedzielne popołudnie Burza Gołaczów udała się na wyjazdowe spotkanie do Janowic Dużych, gdzie zmierzyła się z zespołem Błękitni Kościelec.

09 czerwiec 2017, Partnerstwo,
Zobacz zdjęcia z Dnia Metamorfoz w Garderobie

Rabaty, słodki poczęstunek, zabiegi pielęgnacyjne, konsultacje ze specjalistkami, metamorfozy... To tylko część atrakcji, jakie czekały na klientki Garderoby w miniony piątek.

05 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Stonoga po raz osiemnasty

Za nami XVIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Zespołów Tanecznych Stonoga 2017. Na scenie chojnowskiego Domu Kultury zaprezentowały się zespoły taneczne z: Chojnowa, Żar, Świebodzina, Lubska, Głogowa, Zielonej Góry, Bolesławca, Rudnej, Wrocławia, Strzelec Krajeńskich, Legnicy, Lubania oraz Lubina.

05 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Festyn Rodzinny w Zamienicach

4 czerwca w Zamienicach odbył się Festyn Rodzinny. Pomimo niesprzyjającej pogody, mieszkańcy dobrze się bawili, miło wspólnie spędzając czas.

04 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Czarnych zremisowały z Parkiem

W dzisiejsze deszczowe popołudnie na boisku w Rokitkach zmierzyły się zespoły rezerw Czarnych i Parku Targoszyn. Mecz zakończył się remisem.

04 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki meczów rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

05 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Młodziki z chojnowianki utrzymały pozycję lidera

Drużyna młodych chojnowskich piłkarzy występowała w legnickiej lidze okręgowej młodzików. Podopieczni Łukasza Kurczaka byli liderem po rundzie jesiennej i obronili fotel lidera, nie oddając go do końca rozgrywek.

04 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka uległa Iskrze

Wczoraj na płycie głównej odbył się mecz pomiędzy Chojnowianką Chojnów a zespołem Iskra Księginice. Komplet punktów powędrował w ręce przyjezdnych.

04 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Imponujące zwycięstwo Czarnych

Wczoraj Czarni Rokitki podejmowali na własnym boisku zespół Rodła Granowice. Czarni pokazali, na co ich stać i w pięknym stylu pokonali przyjezdnych. Tym samym 3 punkty zostały w Rokitkach, dzięki czemu Czarni wzmocnili swoją pozycję w lidze.

04 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 8
Ostatnie dni głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego

Już w najbliższą środę, 7 czerwca, zakończy się głosowanie w ramach Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy w poniedziałek, 12 czerwca. Zobacz, na jakie projekty można oddać głos.