Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - czerwiec 2017

02 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram rozgrywek zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

02 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
23-letni mieszkaniec gminy Chojnów zatrzymany za posiadanie narkotyków

Chojnowscy policjanci dokonali zatrzymania 23-letneigo mieszkańca gminy Chojnów, przy którym ujawnili blisko 15 porcji metamfetaminy, 27 porcji marihuany oraz 7 porcji amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości używek. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

02 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy dzielnicowi szkolą dzieci przed wakacjami
Uczniowie klas zerowych Szkoły Podstawowej nr 4 gościli dzisiejszego dnia na Komisariacie Policji w Chojnowie. Spotkanie zorganizowane zostało w związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami wakacjami.
02 czerwiec 2017, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie "dwójki" Posłami do Sejmu Dzieci i Młodzieży!
1 czerwca 2017 r. w Warszawie, w budynku Sejmu Rzeczypospolitej odbyła się XXIII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży. Wśród posłów znalazła się dwójka uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika - Natalia Kruk i Wiktor Ziembowicz z klasy IIIa.
02 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z majowej sesji Rady Gminy

Zachęcamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Gminy Chojnów, która odbyła się 31 maja w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów.

02 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

02 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
„Jak nie czytam, jak czytam” – chojnowska młodzież promuje czytelnictwo

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo pt. „Jak nie czytam, jak czytam”.

01 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Olimpiada Lekkoatletyczna 2017: Natalia Bekacz i Mateusz Mastalerz najlepszymi lekkoatletami PZS

Po kilkunastu dniach przerwy wróciliśmy na bieżnię przy ulicy Wojska Polskiego, gdzie odbył się ostatni dzień zmagań w ramach tegorocznej Olimpiady Lekkoatletycznej. Tym razem do rywalizacji przystąpili uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół. Największymi bohaterami ostatniego dnia zmagań okazali się Natalia Bekacz i Mateusz Mastalerz - to właśnie do nich trafiły statuetki najlepszych lekkoatletów Powiatowego Zespołu Szkół.

01 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

W nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura czynne będzie tylko w piątek. Powtórzony zostanie repertuar z zeszłego tygodnia. Tradycyjnie, przewidziany jest seans zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem na piątek, 2 czerwca.

01 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios 2-8 czerwca

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 2 do 8 czerwca 2017 roku.

02 czerwiec 2017, madzia08021988, Wszystkich komentarzy: 1
Dzień Dziecka pod patronatem Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaroszówce

W imieniu Sołtysa, Rady Sołeckiej Wsi Jaroszówka oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaroszówce, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci mieszkające w Jaroszówce, na Dzień Dziecka pod patronatem Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaroszówce.

01 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Godziny otwarcia Basenu Miejskiego w czerwcu

W czerwcu będą miały miejsce zmiany w godzinach pracy Basenu Miejskiego w Chojnowie.

01 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Piratów z Karaibów" - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (2 czerwca) seanse filmu „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” w legnickim kinie Helios.

01 czerwiec 2017, Partnerstwo,
Dzień Metamorfoz w butiku Garderoba już w ten piątek!

Piątek w Garderobie to bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i twarz, porady profesjonalnej stylistki i doświadczonej makijażystki, słodki poczęstunek i RABAT -20 ZŁOTYCH na każdą sukienkę! Punktem kulminacyjnym, który rozpocznie się o godzinie 16.30, będą metamorfozy pań.

Tego jeszcze w Chojnowie nie było!

03 czerwiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Dzień Rodziny już 4 czerwca

4 czerwca w Gminie Chojnów świętowany będzie Dzień Rodziny. Gminna impreza podsumowuje przypadające na maj i czerwiec święta matki, ojca i dziecka, będąc przy okazji wyśmienitą propozycją dla osób, które chcą spędzić pierwszy czerwcowy weekend na poszukiwaniu muzycznych i kulinarnych wrażeń.