Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - lipiec 2016

20 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zablokowana autostrada A4

Uwaga, Kierowcy! Autostrada A4 zablokowana jest na odcinku od Kątów Wrocławskich w kierunku Zgorzelca.

20 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zatrzymano mężczyznę, który przewoził kradzione samochody

Pod Chojnowem do rutynowej kontroli, przeprowadzanej przez Inspekcję Transportu Drogowego, został zatrzymany 41-letni mężczyzna. Okazało się, że przewozi kradzione samochody.

20 lipiec 2016, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 0
Zostań Liderem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości! Trwa rekrutacja
Trwa rekrutacja na Liderów akcji Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości. Zgłoś się jeszcze dziś! Nabór trwa do 22 lipca. Chcesz mądrze pomagać? Poszerzać swoje kontakty? Propagować szlachetne ideały? Zadbać o rozwój osobisty? Zacznij pracę jako wolontariusz!
19 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! Rozdajemy bilety na "Faceta na miarę"!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (22 lipca) seanse filmu „Facet na miarę” w legnickim kinie Helios.

20 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lipcowa "Muzyka w Rynku" dla fanów bluesa i disco polo

Bluesowy zespół Faza Blues i discopolowy Marioo - to artyści lipcowej edycji Muzyki w Rynku. Cykl koncertów organizowanych na centralnym placu miasta co kilka miesięcy przyciąga sporą rzeszę osób spragnionych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.

19 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piotrowice świętowały 150-lecie Koła Gospodyń Wiejskich

W minioną niedzielę Piotrowice zamieniły się w regionalną stolicę Kół Gospodyń Wiejskich - wszystko za sprawą obchodzonego w tym rokujubileuszu150-lecia tej samorządnej i niezależnej społeczno-zawodowej organizacji kobiecej.

19 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Dzieci z Kresów Wschodnich odwiedziły naszą gminę

W dniach 27 czerwca – 12 lipca odbyła się XIX edycja akcji pt. Dzieci z Kresów Wschodnich Gośćmi Piastowskiej Ziemi Dolnośląskiej. Od 19 lat jest ona organizowana przez legnickie Stowarzyszenie Kulturalne „Krajobrazy”.

20 lipiec 2016, MoKaPP, Wszystkich komentarzy: 0
Pawilon MoKaPP w Chojnowie! Prezentujemy plan na kolejny tydzień
Zapraszamy do pawilonu MoKaPPu w Parku Śródmiejskim w Chojnowie. Prezentujemy program zaplanowany na 18-26 lipca.
18 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Adam Szydełko triumfatorem Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza

Za nami kolejna edycja Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa. W sobotę najlepsi tenisiści z Chojnowa i okolic zmierzyli sięze sobą na kortach przy stadionie KS Chojnowianka.

18 lipiec 2016, Bank BGŻ BNP Paribas, Wszystkich komentarzy: 0
Ruszyła inicjatywa Dzieciaki Do Rakiet! Trwają zapisy!

Ruszyła inicjatywa Dzieciaki Do Rakiet- wspólny projekt Banku BGŻ BNP Paribas i Polskiego Związku Tenisowego oraz Ministerstwa Turystyki i Sportu.

18 lipiec 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatny kurs przygotowujący maturzystów do poprawki z matematyki!Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matury z matematyki. Kurs poprowadzi egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
18 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
W kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła wybrzmiały utwory Jana Sebastiana Bacha

Wczorajszego wieczora w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. O godz. 19.00 rozpoczął się pierwszy z serii Letnich Koncertów Organowych.

16 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co słychać w legnickiej B klasie?

Zespoły z ziemi chojnowskiej rywalizują także w klasie B. Po awansie Ikara Miłogostowice i Czarnych II Rokitki, stawkę zespołów dopełniła Polonia Ernestynów, a także spadkowicz z A klasy – Olimpia Olszanica oraz wracający po sezonie przerwy Start Osetnica.

16 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co słychać w legnickiej A klasie?

Liczne zmiany nastąpiły również w legnickiej A klasie. Sezon 2015/2016 wygrała Skora Jadwisin, jednak zespół ten zrezygnował z prawa do gry w klasie okręgowej, a jego miejsce zajęła drużyna Przyszłości Prusice. Jedyny zespół, który opuścił szeregi A klasy to Olimpia Olszanica, a pozostałe drużyny zajmujące miejsca spadkowe utrzymały się.

16 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zespoły z legnickiej klasy okręgowej wznawiają treningi

Drużyny KS Chojnowianka oraz Czarnych Rokitki budują formę przed rozpoczęciem nowego sezonu. Już w połowie sierpnia przyjdzie im rozpocząć rundę jesienną sezonu 2016/2017. Treningi rozpoczęli już piłkarze Chojnowianki, w nadchodzącym tygodniu na murawie zobaczymy także Czarnych Rokitki.