Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - lipiec 2016

12 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MoKaPP otwarty. Przedstawiamy plan działań na najbliższy tydzień

Wczoraj, punktualnie o godzinie 18:00 dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Stanisław Horodecki dokonał otwarcia chojnowskiego pawilonu MoKaPP. Jak będzie prezentował się plan działań na najbliższy tydzień?

12 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Kierowcy (auto)busów na celowniku. Policja zajęła się Placem Dworcowym

Przed wjazdem na południową część Placu Dworcowego napotykamy dwa znaki: B-1 - zakaz ruchu w obu kierunkach (z wyłączeniem autobusów komunikacji publicznej) oraz B-36 - zakaz zatrzymywania się. Każdy, kto był przynajmniej raz w tym miejscu z pewnością zauważył codziennie łamanie przepisów. Problem ten jest wyjątkowo uciążliwy dla mieszkańców placu.

12 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pokaz francuskiej mody w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Z czego słynie Francja? Z wieży Eiffla, Luwru, kankana, Thierry'ego Henry, Chanel No. 5 oraz rzecz jasna francuskiej mody. To właśnie ona była głównym elementem wczorajszego spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

12 lipiec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Studenci Informatyki będą programować aplikacje mobilne i internetowe!

Od drugiego roku studiów studenci kierunku Informatyka zaczynają kształcić się na wybranej przez siebie specjalności, która umożliwia uzyskanie wykształcenia informatycznego ukierunkowanego na konkretny dział informatyki. Oprócz takich specjalności jak systemy i sieci komputerowe, oraz grafika komputerowa na kierunku wprowadzono nową specjalność – programowanie aplikacji mobilnych i internetowych!

11 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
IMGW ostrzega - możliwe burze z gradem

W dzień zmagać musimy się ze sporymi upałami - popołudniami i wieczorami prognozuje się natomiast możliwość wystąpienia burz z gradem.

11 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Michów stolicą zdrowego trybu życia - za nami Gminne Święto Sportu i Zdrowia (wideo)

W minioną niedzielę, na stadionie klubu LZS Płomień Michów odbyło się Gminne Święto Sportu i Zdrowia. Impreza została zorganizowana przez Urząd Gminy Chojnów, Gminne Zrzeszenie LZS Chojnów, klub LZS Płomień Michów oraz Samorząd Wsi Michów. Rywalizacji sportowej towarzyszyła doskonała pogoda i fantastyczna atmosfera.

11 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski MoKaPP na żywo w Radiu Wrocław

Nie tylko nasz portal śledzić będzie działalność chojnowskiego pawilonu MoKaPP. We wtorek w Parku Śródmiejskim zaparkuje wóz transmisyjny Radia Wrocław.

09 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Europejska Stolica Kultury również w Chojnowie - "Transformator" zaprasza do swojego pawilonu

Jak zapewne większość z was wie, niedaleki Wrocław, wspólnie z baskijskim Donostia-San Sebastián noszą w tym roku zaszczytny tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Zyskuje na tym nie tylko życie kulturalne w tych miastach lecz i całych regionach - również w Chojnowie. Fundacja Promocji Sztuki Transformator w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 w najbliższy poniedziałek otworzy w Parku Śródmiejskim pawilon MoKaPP.

08 lipiec 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacje w Parku Rozrywki Play City!

Zapraszamy wszystkie rodziny do skorzystania z naszej wyjątkowej podwójnej oferty! W trakcie wakacji od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:30 do 15.00 specjalna promocja happy hours – wszystkie atrakcje w cenie -40%.

08 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Polish Fiction wystąpią na Rock for Life

Już jutro w legnickim klubie Spiżarnia charytatywny koncert organizowany przez stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie. Celem wydarzenia jest zbiórka pieniędzy na leczenie Konrada Krzemińskiego. Wśród występujących zespołów pojawi się także doskonale znany w Chojnowie Polish Fiction.

07 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

07 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Weekendowy repertuar chojnowskiego Kina Kultura skierowany będzie głównie do miłośników komedii romantycznych w polskim wydaniu. Zadowoleni będą też fani pirackich przygód. Barwne historie na dużym ekranie już od jutra w MOKSiR.

07 lipiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Minimaraton Iluzji w kinach Helios Ogólnopolska sieć kin Helios prezentuje swoim Widzom kolejną odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe: „Minimaraton Iluzji” z premierowym pokazem najnowszego filmu - „Iluzja 2”! Te emocje na najwyższym poziomie z całą pewnością nie pozwolą zasnąć żadnemu fanowi kina!
07 lipiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar Kina Helios w Legnicy
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 8 do 14 lipca 2016 roku.
07 lipiec 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Inni w wakacje zamknięci? My jesteśmy otwarci!

Pracujesz lub masz inne obowiązki i nie masz opieki do dziecka w okresie wakacyjnym? Przedszkole Piastów jest czynne przez cały rok przez 6 dni w tygodniu. Zprzyjemnością zaopiekujemy się Twoją pociechą!