Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - lipiec 2016

04 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej

Prezentujemy zapis wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej Chojnowa, która odbyła się 28 czerwca. W jej trakcie miało miejsce m.in. podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Burmistrza Miasta Chojnowa, podjęcie uchwał w sprawie odwołania i powołania skarbnika a także omówienie działań w zakresie ochrony zabytków.

02 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Chojnowski Retro Bazarek - tym razem wyjątkowo 3 lipca

Czerwcowa edycja Retro Bazarku nie odbyła się po myśli organizatorów. Deszczowa pogoda nie sprzyjała sprzedaży na powietrzu, dlatego też chojnowski pchli tag przeniesiony został na najbliższą niedzielę.

01 lipiec 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Święto Sportu i Zdrowia w Michowie

W niedzielę, 10 lipca, na boisku sportowym w Michowie odbędzie się XVIII Gminne Święto Sportu. W tym roku zostanie ono połączone ze Świętem Zdrowia. W trakcie pikniku oprócz zmagań sportowych na gości będzie czekało wiele atrakcji związanych z promocją zdrowia. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań poziomu cukru oraz dokonać pomiaru ciśnienia.

06 lipiec 2016, Partnerstwo,
W GARDEROBIE od piątku 80% za 20% mniej!

Lato w pełni, za oknem piękna, słoneczna pogoda. Od piątku (1.07.) temperatury wzrastają również w GARDEROBIE! Startuje kolejna wielka wyprzedaż - ceny 80% asortymentu spadają o 20%! Wśród przecenionych rzeczy głównie letnie sukienki, spódnice, szorty, kombinezony, spodnie oraz bluzki i kurtki. Nie czekaj, odwiedź nas, wybieraj, przymierzaj i ciesz się wyjątkowymi ubraniami w niższej cenie jeszcze w tym sezonie! Panie XXL też znajdą u nas coś dla siebie.

05 lipiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 10
Chojnowskie przejścia dla pieszych - bezpieczne czy niekoniecznie?

Już kilka miesięcy temu na ulicach Chojnowa pojawiły się pierwsze biało-czerwone przejścia pieszych. Cel, jaki postawiły sobie władze miasta to poprawa bezpieczeństwa w tych miejscach. Ciągle jednak istnieją w naszym mieście miejsca w których pomimo ogromnego ruchu nie możemy doczekać się chociażby zwykłego przejścia dla pieszych, czy przynajmniej pełnego oznakowania pionowego.

07 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (8 lipca) seanse filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” w legnickim kinie Helios.

01 lipiec 2016, Partnerstwo,
Wyspa Skarbów ma już 2 lata!

Szukasz miejsca o niepowtarzalnym klimacie? Lubisz poszukiwać skarbów w sklepach z używanymi rzeczami? Obchodząca w tym roku drugie urodziny chojnowska Wyspa Skarbów to idealne miejsce dla Ciebie!