Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - lipiec 2017

05 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Żyję zdrowo na sportowo w Środowiskowym Domu Samopomocy nr 2 [ZDJĘCIA]
W dniu wczorajszym gościliśmy w Środowiskowym Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie, który organizował warsztaty "Żyję zdrowo na sportowo". Wizyta stanowiła okazję zarówno do zrelacjonowania Wam rywalizacji sportowej uczestników lokalnych placówek, zajmujących się wsparciem dla osób zmagających się z niepełnosprawnością, ale i również do pokazania Wam, jak bardzo w ostatnich latach zmienił się Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 - przedstawiciele ośrodka mają powody do dumy.
04 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Poznaj kulisy przyznania absolutorium burmistrzowi. Zapis wideo z czerwcowej sesji Rady Miejskiej
Przedstawiamy zapis wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej, która miała miejsce 27 czerwca w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie.
13 lipiec 2017, Partnerstwo,
Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło zaprasza: Wakacyjna przygoda z piosenką
Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło - Oddział Chojnów, zaprasza serdecznie na "Wakacyjną przygodę z piosenką" w formie dwugodzinnych spotkań warsztatowych.
04 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 10
Zmiany na liście szkoleniowców w Chojnowiance. Ambitne plany na przyszły sezon

Chojnowianka zmienia trenerów - plany na przyszły sezon są ambitne, priorytetem będzie jak najszybszy awans seniorów do ligi okręgowej.

03 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Teatr na plaży w Rokitkach? [ZDJĘCIA]
Teatr na plaży? Czemu nie. To właśnie w takiej, wakacyjnej scenerii, zaprezentowały się wczoraj cztery uczennice chojnowskiego Liceum Ogólnokształcącego. Weronika Godecka, Karolina Brylak, Justyna Kawecka oraz Sylwia Urszulak przedstawiły gościom "Różanej Doliny" spektakl "Kordonki i Koronki".
03 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poznaj triumfatorów zmagań w ramach Święta Sportu i Zdrowia w Goliszowie [ZDJĘCIA]
Rok temu w Michowie - tym razem w Goliszowie. Za nami kolejna edycja Święta Sportu i Zdrowia. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w 10 konkurencjach. Zobacz jak sobie poradzili.
03 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ogromny świat w malutkich Zamienicach [ZDJĘCIA/FILM]

W minioną sobotę Zamienice gościły XIII Łemkowski Kermesz w ramach Festiwalu Świat pod Kyczerą. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

03 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Basen Miejski: nowy cennik i zmiana godzin otwarcia

W okresie wakacyjnym chojnowski Basen Miejski czynny będzie codziennie w godzinach 12.00-21.30. W tym czasie obowiązywał będzie również nowy cennik.

02 lipiec 2017, amin2,
Żegnamy Martę Bodniewicz

Dziś w nocy, o godz. 00.05 odeszła Marta Bodniewicz, nastolatka, która zmagała się z nowotworem kości.

02 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uprawa konopi indyjskich na terenie gminy Chojnów - policja zabezpieczyła 40 krzewów
Funkcjonariusze legnickiej komendy wpadli na trop dwóch hodowli konopi indyjskich w mieszkaniach na terenie gminy Chojnów. Uprawy zostały zlikwidowane; łącznie zabezpieczonych zostało 40 krzewów, zatrzymane zostały dwie kobiety i mężczyzna.
06 lipiec 2017, Partnerstwo,
Premium Park Chojnów - nowy pasaż handlowo-usługowy otwarty [ZDJĘCIA]

29 czerwca, punktualnie o godzinie 9:00 chojnowianie po raz pierwszy przekroczyli progi nowego pasażu handlowo-usługowego Premium Park. Nasze miasto wzbogaciło się o cztery nowe sieciowe sklepy. Zobacz zdjęcia z ceremonii otwarcia tego nowego obiektu handlowego w Chojnowie.

02 lipiec 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Święto Sportu i Zdrowia w Goliszowie

2 lipca na boisku sportowym w Goliszowie odbędzie się XIX Gminne Święto Sportu oraz Święto Zdrowia. W trakcie pikniku oprócz zmagań sportowych na gości będzie czekało wiele atrakcji związanych z promocją zdrowia. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań, skontrolować swoją wagę oraz porozmawiać z dietetykiem i diabetologiem.

02 lipiec 2017, Partnerstwo,
Praca w Chojnowie
NTT Group to firma oferująca części do napędów mechanicznych. Do naszego oddziału w Chojnowie zajmującego się produkcją elementów napędowych poszukujemy kandydatów na stanowisko...