Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - sierpień 2013

19 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Czarni nie zawiedli oczekiwań kibiców na własnym stadionie!
Wczoraj w ramach klasy okręgowej rywalizowała również ekipa z naszej gminy - Czarni Rokitki. Podopieczni Mirosława Zielenia po pierwszej porażce w Legnickim Polu za wszelką cenę chcieli udowodnić, że w tym sezonie osiągną również dobry wynik. Tym razem rywalem była drużyna Konfeksu Legnica, który w swojej pierwszej próbie zdeklasował Odrę Chobienia 5:0.
19 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacje z MOKSiR dla najmłodzszych ruszają już dziś

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chojnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-13 lat na drugą część zajęć wakacyjnych, które rozpoczynają się już dziś i potrwają do piątku. Warsztaty będą odbywały się w godzinach 10:00 - 12:00 w kawiarence MOKSiR.

19 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MÓJ ALBUM RODZINNY - MOJA HISTORIA - KONKURS Z WROCŁAWSKIM OKiS
Wrocławski Ośrodek Kultury i Sztuki zorganizował konkurs pt. Mój Album Rodzinny - Moja Historia. Celem programu jest rozbudzenie tożsamości kulturowej młodych Dolnoślązaków. Poprzez dzieje własnych rodzin, uczestnicy przedsięwzięcia śledzą dzieje regionu. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich osób fizycznych, a w szczególności młodzieży.Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do udziału w zabawie.
18 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 8
Mamy trzy punkty! Biało niebiescy odrabiają straty.
Biało niebiescy wywalczyli 3 pierwsze punkty w okręgówce. W dniu dzisiejszym rywalizowali z Odrą Chobienia. Po ostatnim meczu zawodnicy nie byli zadowoleni z własnej gry, jednak szybko udało się im pozbierać i pokazać w dzisiejszym spotkaniu, że stać ich na więcej.
16 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki również zawiedli na inaugurację sezonu.
Drużyna Czarnych Rokitki w dniu wczorajszym również rozpoczęła rywalizację w klasie okręgowej. Na sam początek ekipie z naszej gminy przyszło zmierzyć się z beniaminkiem „okręgówki” – Legnickim Polem. Punktualnie o godzinie 17:00 rozbrzmiał pierwszy gwizdek arbitra głównego.
16 sierpień 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 2
Akademia śmieciowa. Wykład 8: Gniazda
Parę wyjaśnień. Akademia Śmieciowa jest jedno osobowa. Powstała ona w redakcji portalu chojnow.pl podczas kolejnej serii pytań w sprawie śmieci. Podobnie powstała moja pierwsza książka. Nie mogłem zjeść spokojnie śniadania, gdy przebywałem w schronisku „Wojtek” w Szklarskiej Porębie. Między łykami herbaty udzielałem informacji o trasie, pogodzie i … Napisałem książkę i dalej udzielałem informacji, ale już jako autor przewodnika turystycznego.
15 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert Orkiestry Dętej pod batutą Piotra Koziara za nami (Video)
Wczoraj w centrum naszego miasta z okazji Święta Wojska Polskiego odbył się koncert z udziałem Orkiestry Dętej pod batutą Piotra Koziara. Występ rozpoczął się o godzinie 17:00 i cieszył się niemałym zainteresowaniem wśród chojnowian. W rynku pojawiło się wielu mieszkańców naszego miasta. Ławeczki dookoła miejskiej fontanny były „pełne”.
15 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 20
Porażka 3:0 na początek rozgrywek w "okręgówce"
Mecz na który wszyscy czekali już za nami. Inauguracja sezonu piłkarskiego w klasie okręgowej dla Chojnowianki nie rozpoczęła się dobrze. Nasi piłkarze ulegli Arkonowi Przemków 3:0. Spotkanie rozpoczął miły gest, mianowicie wręczono kapitanowi zespołu – Piotrowi Jędrusiakowi skromy upominek. Nasz reprezentant niedawno został ojcem – zatem również gratulujemy i życzymy dużo cierpliwości.
15 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - medale rozdane. Champion Chojnów z trzema krążkami
Już za kilka chwil rozpocznie się relacja na żywo z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi. Nadal mamy tam zawodników, którzy walczą o złote medale. Jako pierwszy wystartuje Kacper Harkawy przed którym bardzo trudne zadanie. Młody bokser musi postawić wszystko na jedną kartę jeśli myśli o złocie. Walka naszego reprezentanta rozpocznie się tuż po godzinie 11:00.
15 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk zakończył swoją przygodę na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy
Łukasz Niemczyk zakończył swoją przygodę na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w boksie, które odbywają się w holenderskim Rotterdamie. W swoim drugim pojedynku uległ na punkty Victorowi Petrovowi z Ukrainy.
14 sierpień 2013, Kuba Grządkowski, Wszystkich komentarzy: 37
Prezes Członka znowu zaskakuje!
W dniu dzisiejszym spotkała mnie duża nieprzyjemność. Mianowicie o godzinie 12:30 dostałem wiadomość, że dziś o 13:00 odbędzie się zebranie Zarządu. Bardzo mnie to zaskoczyło, ponieważ nikt poważny nie planuje spotkań Zarządu na pół godziny wcześniej, no chyba, że Pani Członka. Mimo swojego zdziwienia zebrałem się i punktualnie na godzinę 13 udałem się tak, jak zwykle – na stadion, gdzie zawsze odbywają się posiedzenia Zarządu. Jak się okazało – brama była zamknięta.
17 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Wreszcie pojedziemy do Lubina po równiej drodze! (Video)
Remont ulicy lubińskiej nareszcie dobiegł końca. Od kilku dni mieszkańcy Chojnowa mogą w pełni użytkować nowopowstałą drogę. Co się zmieniło? - bardzo wiele świeża nawierzchnia asfaltowa, nowe chodniki, szersza droga. Warto było „pomęczyć” się przez czas remontu i znieść utrudnienia w ruchu, aby w końcu doczekać się dobrej drogi.
14 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Uszkodzony wodospad w Konradówce (Video)
Już od dłuższego czasu sporym problemem dla Dolnośląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych jest wodospad w Konradówce. Obiekt ten wskutek upływu czasu i wody w rzece uległ uszkodzeniu około 3 miesiące temu. Po tym fakcie został on naprawiony - naprawa okazała się mało skuteczna, gdyż po niecałym miesiącu całe nowe mocowanie popłynęło wraz z prądem rzeki.
14 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Zapowiedź meczu: KS Chojnowianka - Arkon Przemków
Sezon czas zacząć. Już jutro o godzinie 15:30 odbędzie się pierwszy mecz ligowy KS Chojnowianka. Rywalem naszej ekipy będzie Arkon Przemków, spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim. Wstęp darmowy, zatem mamy nadzieję, że trybunach zasiądzie spora rzesza fanów.
13 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Czy będzie trzecie zwycięstwo – Mateusz Stachurka na żywo z Łodzi (aktualizacja - porażka)
Już za moment będziemy mieli możliwość zobaczenia trzeciego z naszych reprezentantów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi. Mateusz Stachruka, bo o nim mowa skrzyżuje rękawice z Dominikiem Cieślikiem (Jawor Team Jaworzno) w kategorii 63 kilogramów.