Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - sierpień 2015

03 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie meteorologiczne- przed nami upalny tydzień
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega- nadchodzi fala upałów.W dniach od 03.08 do 06.08 prognozuje się temperaturę maksymalną od 29°C do 33°C, temperaturę minimalną od 16°C do 20°C. W dniach 07.08 i 08.08 prognozuje się temperaturę maksymalną od 33°C do 37°C, temperaturę minimalną od 18°C do 22°C.
03 sierpień 2015, Miejska Biblioteka Publiczna , Wszystkich komentarzy: 0
Nie-Zwykły Plakat! Kultura jest Na Widoku! WSZĘDZIE! Plakat pojemny jak biblioteka!
Filmy, muzyka, książki, gry i archiwalia – ponad 900 utworów w cyfrowej wersji można znaleźć i pobrać do 11 października w ramach projektu Kultura Na Widoku. Na specjalnie przygotowanych plakatach umieszczonych w bibliotekach, szkołach, domach i centrach kultury w całej Polsce czekają propozycje z legalnych źródeł dla dzieci, młodzieży i dorosłych. MBP w Chojnowie uczestniczy w projekcie Kultura Na Widoku - z plakatów można skorzystać w czytelni Działu dla Dorosłych.
01 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Trening systemu ostrzegania
Dziś o godz. 17.00 na terenie województwa dolnośląskiego, zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania, przy wykorzystaniu akustycznego systemu alarmowego.

31 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kup, sprzedaj, zatrudnij pracownika- zamieść bezpłatne ogłoszenia na naszym portalu!
Chcesz kupić lub sprzedać mieszkanie? Poszukujesz pracownika lub zatrudnienia?Może masz w domu coś, co nie jest Ci już potrzebne i chętnie oddasz lub sprzedasz? Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń na łamach naszego portalu. W sierpniu, ogłoszenia we wszystkich kategoriach są BEZPŁATNE.
01 sierpień 2015, Bartosz Łoś, Wszystkich komentarzy: 0
Ewa Farna ma swój zlot fanów!
Już 1 i 2 Sierpnia 2015 r. w Złotoryi odbędzie się „IV Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej". Bezprecedensowe wydarzenie w skali kraju z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów. Nie inaczej będzie i podczas tegorocznej edycji, na którą zapowiedziała się rekordowa liczba wielbicieli z Polski, Czech i Słowacji. Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej jest pierwszą tego typu inicjatywą na polskiej scenie muzycznej. Żadna inna polska gwiazda nie może pochwalić się tego typu przedsięwzięciem, organizowanym na tak dużą skalę. Początkowo zlot miał być jednorazową imprezą, jednak sukces pierwszej edycji sprawił, że postanowiono zrobić z tego wydarzenie cykliczne.