Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Archive - August 2015

03 August 2015, admin, All comments: 0
Ostrzeżenie meteorologiczne- przed nami upalny tydzień
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega- nadchodzi fala upałów.W dniach od 03.08 do 06.08 prognozuje się temperaturę maksymalną od 29°C do 33°C, temperaturę minimalną od 16°C do 20°C. W dniach 07.08 i 08.08 prognozuje się temperaturę maksymalną od 33°C do 37°C, temperaturę minimalną od 18°C do 22°C.
03 August 2015, Miejska Biblioteka Publiczna , All comments: 0
Nie-Zwykły Plakat! Kultura jest Na Widoku! WSZĘDZIE! Plakat pojemny jak biblioteka!
Filmy, muzyka, książki, gry i archiwalia – ponad 900 utworów w cyfrowej wersji można znaleźć i pobrać do 11 października w ramach projektu Kultura Na Widoku. Na specjalnie przygotowanych plakatach umieszczonych w bibliotekach, szkołach, domach i centrach kultury w całej Polsce czekają propozycje z legalnych źródeł dla dzieci, młodzieży i dorosłych. MBP w Chojnowie uczestniczy w projekcie Kultura Na Widoku - z plakatów można skorzystać w czytelni Działu dla Dorosłych.
01 August 2015, admin, All comments: 1
Trening systemu ostrzegania
Dziś o godz. 17.00 na terenie województwa dolnośląskiego, zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania, przy wykorzystaniu akustycznego systemu alarmowego.

31 August 2015, admin, All comments: 0
Kup, sprzedaj, zatrudnij pracownika- zamieść bezpłatne ogłoszenia na naszym portalu!
Chcesz kupić lub sprzedać mieszkanie? Poszukujesz pracownika lub zatrudnienia?Może masz w domu coś, co nie jest Ci już potrzebne i chętnie oddasz lub sprzedasz? Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń na łamach naszego portalu. W sierpniu, ogłoszenia we wszystkich kategoriach są BEZPŁATNE.
01 August 2015, Bartosz Łoś, All comments: 0
Ewa Farna ma swój zlot fanów!
Już 1 i 2 Sierpnia 2015 r. w Złotoryi odbędzie się „IV Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej". Bezprecedensowe wydarzenie w skali kraju z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów. Nie inaczej będzie i podczas tegorocznej edycji, na którą zapowiedziała się rekordowa liczba wielbicieli z Polski, Czech i Słowacji. Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej jest pierwszą tego typu inicjatywą na polskiej scenie muzycznej. Żadna inna polska gwiazda nie może pochwalić się tego typu przedsięwzięciem, organizowanym na tak dużą skalę. Początkowo zlot miał być jednorazową imprezą, jednak sukces pierwszej edycji sprawił, że postanowiono zrobić z tego wydarzenie cykliczne.